اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیس شدن و سوختن iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیس شدن و سوختن iphone 5

• سلام.من iphone 5 ام افتاد تو آب نه روشن میشه نه شارژ میشه نه هیچی.میشه راهنماییم کنین چیکار کنم؟جایی هست با یه هزینه برام تعویظش کنه؟یه جا بردم میگه بالای 1 میلیون هزینه میگیره واسه تعمیر.توروخدا راهنماییم کنین

ویرایش توسط elino : https://i-phone.ir/forums/member/109947-elino در ساعت 16-12-2012, 07:42 PM

بهترین کار ارسال به خارج از کشور و تعمیر در اپستوری هست بدلیل اینکه با این هزینه ها در ایران به هیچ وجه نمیرزه

نظر

بزارش تو یه کیسه برنج در کیسه رو هم ببند ۲ روز بعد ورش دار روشنش کن - اینجوری برنجها رطوبتشو میگیرند بخودشون و دستگاه که کاملا خشک شه روشن میشه، دوست من یه نیم ساعتی ایفون تو جیب تو جکوزی بود.. هر کاری کرد سشوار گرفت ... روشن نمیشد با این روش روشن شد انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده!

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
        بزارش تو یه کیسه برنج در کیسه رو هم ببند ۲ روز بعد ورش دار روشنش کن - اینجوری برنجها رطوبتشو میگیرند بخودشون و دستگاه که کاملا خشک شه روشن میشه، دوست من یه نیم ساعتی ایفون تو جیب تو جکوزی بود.. هر کاری کرد سشوار گرفت ... روشن نمیشد با این روش روشن شد انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده!
        دوست عزیز این روش برای دستگاه هایی جواب میده که اموش بوده باشن مال این دوست عزیزمون روشن بوده و امکان اینکه ic پاور دستگاه سوخته باشه خیلی زیاده

نظر

خیس شدن و سوختن iphone 5

دوست من اصلا باهاش ور نرو و به شارژ وصل نکن فقط کیسه برنج و جای گرم.
          ۳ روز دیگه در بیار ۹۰٪ درست میشه.
          اگر درست نشد همینجا اعلام کن تا راه حلهای بعدی را انجام بدی

نظر

این چه حرف هایی هست که شما میزنید ؟

احتمال خیلی خیلی زیاد ic سوخته چه ربطی به رطوبت برنج داره

شما اگر ایران هستید برید پایتخت باید هزینه کنید

یا اگر ایران نیستید که چه بهتر به اپل استور ببرید

( ولی پیشنهاد من اینه که بفروشیش اگر هزینه رفت بالا و یکی دیگه بخری )

ولی میشه یه عکس ازش بزاری که بهتر ببینیم ! ممکن لامپ ال سی دی سوخته باشه و اشکال به اون صورت جدی نباشه

نظر

منم واقعا برام جایه تعجب این دوستان عزیز راه حل گونی برنج میدن من تا حالا نشنیده بودن گوشی که روشن بوده و رفته تویه آب رو بزارن تویه گونی برنج این روش فقط رویه گوشی های خاموش جواب میده
              ویرایش توسط alireza74love : https://i-phone.ir/forums/member/92429-alireza74love در ساعت 16-12-2012, 10:02 PM

نظر

شما ببینید کامپیوتر شناساییش میکنه!؟
                ولی در کل،مشکل از ic یا ال سی دی هست!
                ولی بد نیست روش گونی برنج هم یه تستی کنید!(ضرر نداره!)
                و بعد از ۳ روز(برای گونی برنچ)به مدت نیم ساعت به شارژ بزن!

نظر

خیس شدن و سوختن iphone 5

البته باید ذکر کنم که این روش گونی برنج فقط برای گوشی های خاموش نیست و اگه بعد از افتادن توی آب به سرعت هم خاموش بشه بازم جواب میده ، من خودم حتی بعد از ۱۰-۱۵ ثانیه که تو استخر افتاده بود(تازه دستم خورد به دکمه هوم و صفحه تو آب روشن هم شد ) و درش آوردم و خاموش کردم و گذاشتم تو گونی برنج بعد ۲ روز گوشی و روشن کردم و میتونم بگم با روز اولش هیچ فرقی نکرد و مثل بنز کار کرد.
                  شما هم اگه سریعاً خاموش کردی این روش رو تست کن شاید فرجی شد.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط alireza74love نمایش پست ها
                    دوست عزیز این روش برای دستگاه هایی جواب میده که اموش بوده باشن مال این دوست عزیزمون روشن بوده و امکان اینکه ic پاور دستگاه سوخته باشه خیلی زیاده
                    دوست گرامی این روش اتفاقا روی گوشی جواب داده که روشن بوده و مدت زیادی هم توی اب بوده در کمال تعجب جواب داده
                    ویرایش توسط atabaei : https://i-phone.ir/forums/member/508-atabaei در ساعت 16-12-2012, 11:47 PM

نظر

خیس شدن و سوختن iphone 5

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                      این چه حرف هایی هست که شما میزنید ؟

احتمال خیلی خیلی زیاد ic سوخته چه ربطی به رطوبت برنج داره

شما اگر ایران هستید برید پایتخت باید هزینه کنید

یا اگر ایران نیستید که چه بهتر به اپل استور ببرید

( ولی پیشنهاد من اینه که بفروشیش اگر هزینه رفت بالا و یکی دیگه بخری )

ولی میشه یه عکس ازش بزاری که بهتر ببینیم ! ممکن لامپ ال سی دی سوخته باشه و اشکال به اون صورت جدی نباشه
                      دوست عزیز من خودم تجربه اش را داشتم و کاملا جواب میده. گوشی را از ته استخر در اوردیم و دیگه هیچ علایم حیاتی نداشت. با گونی برنج کاملا به زندگی برگشت. فقط ۳ روز صبر میخواد و خرجی هم نداره ولی تعمیرگاه ببرین احتمالا با یک فاکتور سرسام اور مواجه میشید. اگر صبر ندارین میتونین همین فردا ببرین تعمیرگاه که به نظر من کاملا اشتباهه. شما یک سرچ کوچولو راجع به اب خوردگی گوشی تو اینترنت کنید به نتایج خوبی میرسید. بعد از ۳ روز هم اگر جواب نداد اینجا نده تعمیرگاه چون از گارانتی اپل هم خارج میشه. همونطور که میدونید اپل گوشی اب خورده را با دریافت مبلغ ۲۰۰$ با گوشی نو در مدت گارانتی تعویض میکنه.
                      موفق باشی

نظر

دوستان میشه احتمالات رو بگین؟الان 2روز از اون اتفاق گذشته گوشی هم روشن نمیشه.چه چیزاییش ممکنه سوخته باشه از حد اقل تا حد اکثر هزینرو میشه حدودی بگین؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                          دوست عزیز من خودم تجربه اش را داشتم و کاملا جواب میده. گوشی را از ته استخر در اوردیم و دیگه هیچ علایم حیاتی نداشت. با گونی برنج کاملا به زندگی برگشت. فقط ۳ روز صبر میخواد و خرجی هم نداره ولی تعمیرگاه ببرین احتمالا با یک فاکتور سرسام اور مواجه میشید. اگر صبر ندارین میتونین همین فردا ببرین تعمیرگاه که به نظر من کاملا اشتباهه. شما یک سرچ کوچولو راجع به اب خوردگی گوشی تو اینترنت کنید به نتایج خوبی میرسید. بعد از ۳ روز هم اگر جواب نداد اینجا نده تعمیرگاه چون از گارانتی اپل هم خارج میشه. همونطور که میدونید اپل گوشی اب خورده را با دریافت مبلغ ۲۰۰$ با گوشی نو در مدت گارانتی تعویض میکنه.
                          موفق باشی
                          آشنا ندارم اونور که برام بفرستن..مدت گارانتی چقدره؟

نظر

روش گونی برنج رو امتحان کردم خودم همونشب که اومدم 24 ساعت گذاشتم تو گونی برنج ولی جواب نداد.بفرستم اونور اپل استور برام تعویظ میکنه با 200$ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

خیس شدن و سوختن iphone 5

نوشته اصلی توسط elino نمایش پست ها
                              روش گونی برنج رو امتحان کردم خودم همونشب که اومدم 24 ساعت گذاشتم تو گونی برنج ولی جواب نداد.بفرستم اونور اپل استور برام تعویظ میکنه با 200$ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              بله اپل حتي آي فون ٣ جي تون هم كه سوخته باشه با ١٥٠ يورو عوش ميكنه و يكي ديگه ميده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              with

نظر

صبر کنید ..
                              X