اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیس شدن و سوختن iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mreza50664 نمایش پست ها
    سلام امروز من با گوشیم افتادم تو استخر .گوشی تو جیبم بود زود درش اوردم و گزاشتم تو گونی برنج اما تو برنج همش خاموش روشن میشد .. حالا هم کاملا خاموش شده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنوم

- - - - - - - - - -

سلام امروز من با گوشیم افتادم تو استخر .گوشی تو جیبم بود زود درش اوردم و گزاشتم تو گونی برنج اما تو برنج همش خاموش روشن میشد .. حالا هم کاملا خاموش شده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنوم...متاسفانه وقتی از اب درش اوردم نتونستم خاموش کنم خودش خاموش شد سریع .صفحش رفت
    درود
    گوشی آسیب دیده - چون قبل از اینکه اقدام به خاموش کردنش بکنید بر اثر وارد شدن آب به داخل گوشی و ... گوشی از کار افتاده .
    به یک تعمیرکار مراجعه کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط elino نمایش پست ها
      • سلام.من iphone 5 ام افتاد تو آب نه روشن میشه نه شارژ میشه نه هیچی.میشه راهنماییم کنین چیکار کنم؟جایی هست با یه هزینه برام تعویظش کنه؟یه جا بردم میگه بالای 1 میلیون هزینه میگیره واسه تعمیر.توروخدا راهنماییم کنین

سلام دوست عزيز با ا ميليون مى شه گوشى مدل بالا تر از iphone5 خريد. دستگاه شما بايد بررسى شود اگر قابل تعمير باشد مسلما با هزينه مناسب ترى انجام مى شود در صورت تمايل جهت بررسى مى توانيد به دفتر سايت مراجعه كنيد.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
      X