اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل باPersonal hotspot

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل باPersonal hotspot

هركاري ميكنم نميتونم اينترنت گوشيمو رو لبتابم شير كنم.به لبتابم اصلا اي پي نميده تا وصل شه

نوشته اصلی توسط baraka772370 نمایش پست ها
    هركاري ميكنم نميتونم اينترنت گوشيمو رو لبتابم شير كنم.به لبتابم اصلا اي پي نميده تا وصل شه
    مراحلی را که انجام میدین برای اینکارو بگید تا مشکل اگر از مراحل هست پیدا بشه.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اول كه سلولار ديتارو ان كردم بعد تو پرسنال هات اسپات رو ان كردم رو وايرلس پس گذاشتم بعد وايرلس لبتابم و كانكت كردم بهش اما ارور كانكشن ليميتد رو داد.كه تو قسمت ارور فيكس ميگه اي پي نداره.با روشن خاموش كردنم نشد.با كابل هم ارور وصل نبودن كابل اترنتو داد.ممنون ميشم بگين بايد چيكار كنم.مرسي

نظر

خوب شما توی قسمت APN یوزر مربوط به اپراتور را مینویسید؟ باید برید به Settings > General > Cellular > Cellular Data Network و پایین توی قسمت Internet Tethering در قسمت APN مثلا اگر irancell هست بنویسید mtnirancell .
        حالا بعدش یک بار هم خاموش روشن کنید گزینه cellular و persoal hotspot را بد نیست.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

مشكل باPersonal hotspot

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          خوب شما توی قسمت APN یوزر مربوط به اپراتور را مینویسید؟ باید برید به Settings > General > Cellular > Cellular Data Network و پایین توی قسمت Internet Tethering در قسمت APN مثلا اگر irancell هست بنویسید mtnirancell .
          حالا بعدش یک بار هم خاموش روشن کنید گزینه cellular و persoal hotspot را بد نیست.
          ست کردن apn چه ربطی به ست نشدن اتومات ای پی داره؟
          اگر به apn نیاز باشه اصلا گوشی هم اینترنت نخواهد داشت
          کلا من نمیدونم چرا بعضی مواقع باید apn باشه بعضی مواقع لزومی نداره
          من الان اینترنت ایپدو روی ایفون شیر کردم اوکی بود بدون apn

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 15-12-2012, 06:40 PM

نظر

مرسي از توجهتون دوستان .من سيمم همراه اوله الانم رو گوشيم اينترنت دارم اما رو لبتابم نميتونم شير كنم به قول دوستمون اي پي ست نميشه

- - - - - - - - - -

مرسي از توجهتون دوستان .من سيمم همراه اوله الانم رو گوشيم اينترنت دارم اما رو لبتابم نميتونم شير كنم به قول دوستمون اي پي ست نميشه

نظر

الان منم تو آی او ای 7.0.4 هم همین مشکلو دارم !!

نظر

اگر مشکل تو ای او اس ۷ به بالاست٬ این یک مشکل شناخته شده است و فقط مختص ایفون ۴ نیست ۴اس و فایو هم این مشکل رو دارند٬ ساپورت اپل قول داده واسه اپدیت بعدی این مشکل رو برطرف کنه

نظر

صبر کنید ..
                X