اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علت علاقه مشتری ها به محصولات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت علاقه مشتری ها به محصولات اپل

Reuters با بیش از ۷۰ خریدار در شهرهای مهم دنیا جهت مشخص کردن اینکه آنها در فصل تعطیلات به چه نوع محصولات الکترونیکی علاقه مند هستند ، مصاحبه ای انجام داده است. گزارش ها نشان می دهد در حالیکه فروشگاه های اپل بسیار شلوغ هستند ، فروشگاه های مایکروسافت در آمریکا ، بازدید کننده کمتری دارند. علاوه بر آن ، اگر چه شرکت سامسونگ ، در ماه های اخیر ، جهت القای محصولات خود ( و ضربه زدن به محصولات اپل ) ، سرمایه گداری عظیمی انجام داده است ، تنها مشتریان سنگاپور و بنگلور هستند که سامسونگ در رده بالای لیست خرید های ایشان قرار دارد.

به نظر می رسد ، وفاداری به محصولات موجه اپل ، اولین خط دفاعی کوپرتینو ، کالیفرنیا ، شرکت و خریداران اروپایی ، آسیایی و آمریکایی که مزایا و معایب محصولات را برای انتخاب پیشنهاد رقیب مورد اندازه گیری قرار می دهند ، است.
    مشتریان ، سرویس موجود موزیک و ویدئوی آیتیونز بعلاوه مشخصه اصلی و سنتی اپل در مورد سادگی و راحتی در استفاده را دلیل اصلی اینکه آنها آیفون و آیپد را رها نمی کنند ، ذکر می نمایند.

یک دانشجوی حقوق ۲۷ ساله در Palo Alto در California ، بنام سهیل ارژنگ ، می گوید که " من تازه دارم به مادر بزرگ فارسی زبانم که ۷۷ سال سن دارد و نمی تواند انگلیسی صحبت کند ، نحوه استفاده از آیفون را آموزش می دهم. در کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوز ، کلیدها و دکمه های (Button) بسیار زیادی وجود دارد که بسیار گیج کننده هستند. من رسما ، والدین ام را به استقاده از آیفون ، مک و آیپد شرکت اپل تغییر مسیر داده ام. "

اوایل هفته جاری ، مقاله ای سوال برانگیز از رویترز ، ارتباط بسته اکوسیستم اپل با نوعی مالیات را مورد مقایسه قرار داده است که در آن کاربران جهت استفاده از نرم افزار ها و محتوای خریداری شده قبلی ، موظف به پرداخت آن مالیات هستند. جدا از اینکه به کار بردن کلمه مالیات شاید صحیح نبوده است ولی کار درستی بوده که اپل آن را با کاربرانش مرتبط نموده است.

مقاله امروز ، نظر چندین استفاده کننده از تبلت ها و گوشی های اندروید را نقل قول می کند که در آن یکی از ایشان می گوید:

" اگرچه آنها ارزان هستند ولی شما مجبورید همه چیز را دوباره بخرید. "
    شخص دیگری گفته است :

" اپل در حال حاضر من را تسخیر کرده است"
    در واقع ، مدیر ارشد استراتژی سامسونگ ، دقیقا به همین دلایل ، کاربر اپل است.

دلایل دیگری که در مورد توجیه علاقه مندی به محصولات اپل وجود دارد ، تقاضای بسیار زیاد به آیپد و آیپد مینی می باشد. بررسی از فروشگاه های اپل نشان از ۹ بازدید کننده در مقابل ۱ بازدید کننده از فروشگاه های مایکروسافت و عملا هیچ بازدید کننده از فروشگاه های آمازون کیندل بوده که احتمالا به دلیل تمرکز آمازون است که تنها بر فروش اینترنتی می باشد.

ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 14-12-2012, 09:03 PM
صبر کنید ..
X