اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش خرید برنامه های اورجینال apple store میخوام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش خرید برنامه های اورجینال apple store میخوام

با سلام و خسته نباشید من میخوام برای مغازه برنامه اورجینال بگیرم ولی نمیدونم باید چیکارنم دوستان با تجربه که این کارا رو بلدن لطفا خواهشا بگن چطوری من اینکارو بکنم حتی اگه سایتی داره برای خرید گیفت کارد یا اپل آیدی بگید یعنی هر راهی که بشه تو ایران برنامه اورجینال زدو بگید خیلی درگیرم ممنون میشم یه با تجربه جوابمو بده
    با تشکر

باید اول یک Apple ID بسازید!بعد میتونید از Appstore شروع کنید به گرفتن برنامه های ارجینال!برنامه هایی هم که پولی باشه میتونید با خرید گیفت کارت و وارد کردن اون توی Apple ID این کارو انجام بدید!

* اگر شما برید مفازه دار براتون برنامه ارجینال بریزه ، اگر برای برنامه ها اپدیتی بیاد نمیتونید اینکارو بکنید، چون باید password اپل آیدی مغازه دارو داشته باشید که اون نمیاد password را بهتون بده!
    در نتیجه بهترین کار این هست که Apple ID بسازید و بعدبا گیفت کارت اون را شارز کنید. کلی هم برنامه ها free وجود داره که خودتون میتونید بگیرید و خیلی از برنامه ها توی november و december به مناسبت ها مخلتف بخصصوص سال نوی میلادی free میشن. خود من اینقدر برنامه free گرفتن که نمیدونم کی اینارو میتونم استفاده کنم.آموزش ساخت Apple ID هم توی انجمن هست! کم ساختنش درده سر داره، اما بعد اینکه ساختید دیگه راحت میشید.
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 14-12-2012, 03:43 AM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون دوست عزیز ولی یه سوال من وقتی یه گوشی رو بدم به یه برنامه ریز اون هارو برام پوشه بندی میکنه یعنی ار کامپیوتر خودش مستقیم با پوشه میریزه اگه میشه بگید چطوری این کارو میکنه یعنی چطوری مستقیم با پوشه دسته بندی شده میریزه توی گوشی خیلی برام سوال شده ممنون

نظر

منظورتون اینجوریه ؟

اینو خودش بعد از نصب شدن انجام میده (حالا چه از طریق آیتونز کامپیوتر چه با خود گوشی) که بشه برنامه های بیشتری رو که نصب کرده رو صفحه تون ظاهر کنه
        محدودیت صفحه آیفون به صورت پیشفرض 11 صفحه هستش
        بیشتر از اون نصب شه روش ، پاک نمیشن ولی ظاهر نیستن و باید از صفحه سرچ پیداشون کرد

نظر

یعنی من اگه فقط برنامه بریزم خودش از طریق آیتونز دسته بندیش میکنه ؟

نظر

خیر

راستی این اپ استور!

اپل استور نام فروشگاه های واقعی هستش(مغازه)

نظر

پس فروشگاه هایی که نوی سطح شهر برنامه اورجینال میریزن چطوری اینا رو پوشه بندی میکنن یعنی چه قدر باید وقت بزارن که پوشه بندیش کنن یعنی هیچ راهی نداره با آیتونز پوشه بندی کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط taha_2011 نمایش پست ها
                پس فروشگاه هایی که نوی سطح شهر برنامه اورجینال میریزن چطوری اینا رو پوشه بندی میکنن یعنی چه قدر باید وقت بزارن که پوشه بندیش کنن یعنی هیچ راهی نداره با آیتونز پوشه بندی کرد؟
                به صورت اتوماتیک راهی من ندیدم اما همینجوری هم با آیتونز میشه هم با خود دستگاه

نظر

آموزش خرید برنامه های اورجینال apple store میخوام

با برنامه itools میتونید انواع پوشه بندی رو به صورت خودکار داشته باشید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اگر منظورتون از پوشه بندی همون عکسی هست که Reza بالاتر گذاشته! توی iTunes میتونید اینکارو بکنید! روی App مورد نظر کلیک میکنید و روی یک App دیگه رهاش میکنید. بعد فولدر ساخته میشه! دقیقا مثل همونکاری که توی iPhone میشه کرد.a

نظر

خیلی ممنون دوست من مشکلم حل شد

نظر

خیلی ممنون ولی یه سوال دیگه چیکار کنیم که اکانت آیتونزمون مسدود نشه؟

نظر

خیلی ممنون ولی یه سوال دیگه چیکار کنیم که اکانت آیتونزمون مسدود نشه؟
                          حدالامکان از آی پی کشوری استفاده کنید که اکانتتون ماله اون کشوره
                          سعی کنید اطلاعات وارد شده داخل اکانتتون حقیقی باشه یعنی موجود باشه چنین آدرسی
                          فقط همین!

نظر

با سلام خواستم بگم که یکی داره یه اپل آیدی میده که در هنگام خرید مالیات نمیگیره شما نظرتون چیه همچین چیزی واقعیت داره بعدش میگه برای آمریکاست اونوقت چطوری باید بفهمن برای کجاست؟
                            ممنون میشم جوابمو بدید

نظر

با سلام خواستم بگم که یکی داره یه اپل آیدی میده که در هنگام خرید مالیات نمیگیره شما نظرتون چیه همچین چیزی واقعیت داره بعدش میگه برای آمریکاست اونوقت چطوری باید بفهمن برای کجاست؟
                              ممنون میشم جوابمو بدید
                              راحتترین روشش این هست که :
                              برید به لینک : https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...localang=en_US
                              apple id و password را وارد کنید.
                              برید به بخش Addresses و بعد اینجا ببینید که کشور را چی زده.

نظر

صبر کنید ..
                              X