اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه تمدید نسخه تریال Parallels Desktop 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه تمدید نسخه تریال Parallels Desktop 8

دوستان همان طوری که میدونید نرم افزار Parallels Desktop 8 که یکی از بهترین نرم افزار های مجازی برای نصب سیستم عامل هست هنوز کرک نشده.
    اما با دانلود این نسخه ما یه زمان 14 روزه میگیرم که میتونید استفاده کنیم و بعد از اون غیر فعال میشه.
    من خیلی دنبالش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.تا بلاخره یک روش بسیار ساده و کاربردی تو یکی از فروم های خارجی دیدم.(100 درصد تست شده) که میتونه دوباره 14 روز بهتون هدیه بده و .... تا یکی کرک سالم بیاد.
    1- کلا نرم افزار Parallels Desktop 8 رو ببینید و ازش خارج بشید
    2- به این قسمت برید/Library/Preferences/Parallels وفایل licenses.xml رو دلیت کنید.
    حالا دوباره نرم افزار رو اجرا کنید و get trial بزنید و یه ایمیل دیگه وارد کنید.میبینید که دوباره 13 روز فعال میشه(که با همون روز میشه 14)
    امیدوارم به کارتون بیاد و به دردتون بخوره.

ممنون از آموزش خوبتون
    تا چند بار میشه این کار رو انجام داد ؟

نظر

خواهش عزیز.نا محدوده.هر چند بار که بخوای.فقط هر دفعه باید ایمیل متفاوت بدی.هر ایمیلی هم بتونی بزنی.اکلی یه چیزی پر کن:d

نظر

این روش تا دو هفته پیش جواب می داد الان این راهو بستن من خودم کردم جواب داد اما الان دیگه هر کاری می کنم جواب نمیده !
        اینم عکس

یکی یه راهی بگه من حداقل اطلاعاتمو بردارم بعد برم رو خود مکم وین بریزم!

نظر

نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
          این روش تا دو هفته پیش جواب می داد الان این راهو بستن من خودم کردم جواب داد اما الان دیگه هر کاری می کنم جواب نمیده !
          اینم عکس

یکی یه راهی بگه من حداقل اطلاعاتمو بردارم بعد برم رو خود مکم وین بریزم!
          شما برو به پوشه ای که image ویندوز را ریختین! که بصورت پیش فرض توی منوی Documents هست فولدری با نام Parallels ( اگر عوض نکردید مجل ساخت image مربوطه را) . اون پوشه image از ویندوز شماست!
          ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 22-12-2012, 03:51 PM
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوست عزیز شما اون فایل لایسنس رو که گفتم دلیت کن.وقتی دلیت نکردی و active زدی خوب معلومه که نمیشه.من همین الان واسه تست دوباره ۱۴ روز اپدیت کردم و هیچ مشکلی نداره.
            دقیقا طبق اموزش برید هیچ مشکلی نداره.

نظر

بله! منم طبق همین روش فعال کردم!
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread73687-5.html

نظر

بله منم این روش رو انجام دادم جواب داد.ممنونم خیلی لازم داشتم

نظر

صبر کنید ..
                  X