اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموشی سوالات امنیتی در اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشی سوالات امنیتی در اپل آیدی

سلام خسته نباشید،ببخشید تو این قسمت تاپیک میزنم آخه تو قسمت اکانت آیتونز امکان باز کردن تاپبک نبود،معذرت می خوام

دوستان من یه اپل آیدی درست کردم حدودا 6 ماه پیش بعد دوتا سوال امنیتی رو یادم رفته الان،با پشتیبانی اپل که صحبت میکنم منو به راهنمای گام گام هدایت میکنه که اونجا ازم سوال در چه کشوری هستید و نزدیک ترین اپل استور و میخواد

یعنی اینجا : https://expresslane.apple.com/Issues.action

که آخرش از تیم امنیت باید زنگ بزنن به من که به صورت تلفنی صحبت کنیم که به ایران زنگ نمیزنن،تازه ام شارژش کردم کمکم کنید

بیخیالش شدم یخ اپل آیدی دیگه بسازم که آخرش بازم نوشت برای تکمیل شدن ثبت نام با تیم پشتیبانی در تماس باشید دیگه کفرمو در آورده این اپل

از دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنن که چطور دو سوال امنیتی آیدی اولم رو پیدا کنم،انگار مکاتبه با تیم پشتیبانی هم برای ما خیری نداره (بهشون گفتم من یکی از کاربرای ایرانیتون هستم دیگه جوابمم ندادن)

اینم متن ایمیل:

Hello HADI,

Thank you for contacting Apple iTunes Customer Support. My name is Marvin and I'd be happy to assist you today.

I'm sorry that you weren't able to reset your security questions. I sincerely apologize for any inconvenience this issue have caused you. I realize you must be anxious to get this taken care of and I am more than happy to find ways to resolve this situation.

Here's an update on how you can reset it. You'll need to contact our Account Security team for help.

You can speak to an Account Security Advisor by calling our AppleCare technical support team. To find the right phone number for your country, see this article:

Contacting Apple for support and service
    Contacting Apple for support and service

When you call, please ask to speak to the Account Security team.

Also, you can try this option:

For US https://expresslane.apple.com/Getpro...2&locale=en_US

It offers many ways that you can save time by starting a support request online. You can learn how to solve your issue, review your service and support options, and if it's necessary ask Apple Support for help.

From that page, kindly follow these steps:

1) Under “Account Management", select “Lost or forgotten Apple ID password” and click the “Continue” button.

2) Choose the option “Talk to Apple Support Now” to request for a phone call.

3) Enter your first name, last name, email address and phone number (area code and phone number without spaces).

4) You’ll see the “Thank You” page with your case ID. Kindly take note of your case ID and stay near your phone. You will receive a call momentarily. As soon as you receive the phone call, ask to speak with an Account Security Advisor regarding your resetting your security and provide your case number.

If the option “Talk to Apple Support Now” is not available, you may choose “Call Apple Support Later”. Here are the steps:

1) Choose the option “Call Apple Support Later” to generate a Case ID.

2) Enter your first name, last name and email address.

3) You’ll see the “Thank You” page with your case ID. Kindly take note of your case ID and phone the number. Ask to speak with an Account Security Advisor regarding resetting your password and provide your case number.

I hope these options help. If you have more questions about this issue, please let me know.

Also, I would as well urge you to leave feedback at the link below, all feedback goes directly to the developers in charge of these changes.

iTunes Feedback
    Apple - iTunes - Feedback

I trust that, with the help of our Account Security Team, a quick and an easy resolution could be found for you. It is my sincere intention to help you with this, however, the situation has gone beyond my scope. I hope you continue to enjoy iTunes Store. Good day and I hope it all goes well!

Sincerely,

Marvin
    iTunes Store Customer Support
    Apple - Support - Country Selector

Please Note: I work W-S, 8-5PM CT

Thank you for allowing me the opportunity to assist you
    ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 12-12-2012, 02:54 PM

دوستام من هم این مشکل رو دارم اپل ایدیم رو تازه ۲۵ دلار شارژ کردم حالا نمیتونم خرید کنم تو رو خدا کمک کنید

نظر

با سلام
      شما باید خودتان با شماره +
      ۱۸۰۰۲۷۵۲۲۷۳ تماس بگیرید و حدود ۱ ساعت طول میکشه و برای اینکه تلفنی مشکل شما رو حل کنن باید در ۳ ماه گذشته یک دیوایس اپل رو اکتیو کرده باشید تا ساپورت تلفنی شامل حالتون بشه بعد یه آی مسیج به اون دیوایس میاد که یک کد توشه و همچنین باید حتما توی اکانتتون کردیت کارت داشته باشید که تاریخ انقضا اون رو ازتون میپرسه
      ( همه اینا برا آینه که مطمئن بشن شما صاحب اکانت هستید)
      بعد از این مراحل سوالات رو براتون ریست میکنه
      اگه کردیت کارت ندارین باید حداقل جواب یکی از سوالا رو بدانید
      من خودم این کارو کردم اگه سوالی بود پخ بدید

نظر

شما اگر واسه آیدی تون 2تا ایمیل داده باشین تو قسمت Manage apple id زیره سوالات نوشته Forget answer اون رو بزن یه لینک به ایمیلت میده از اونجا سوالات جدید میپرسه

https://appleid.apple.com/us/

فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط ehsan0641 : https://i-phone.ir/forums/member/101241-ehsan0641 در ساعت 13-12-2012, 02:25 PM

نظر

جناب احسان مال من که همچین فسمتی نداره .. مثل اینکه این امکانو برداشته اپل

نظر

منم این مشکل رو دارم وقتی میرم توی manage apple id و سپس روی password & security question میزنم دیگه واسم reset security question رو نمیاره !!!!!!
            در واقع فقط باید secrity question رو یادم بیاد ، راهی نیست دیگه ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
              جناب احسان مال من که همچین فسمتی نداره .. مثل اینکه این امکانو برداشته اپل
              والا چی بگم واسه من که اینجور شده بودم داشت الانم داره

نظر

تنها راه حل همونیه که بالا گفتم
                مشکل من به سختی حل شد ولی شد
                هیچ راه دیگری هم ندارد

نظر

من این رو قبلا هم گفتم
                  از ایمیلی که اکانتتون هست یک ایمیل بزنید و در اون یکی از فاکتور های خریدتون که هر بار بعد از خرید هر اپ براتون ارسال میشه بزنید و بگین جواب سوالاتون رو گم کردین
                  من این کار رو ق بلا کردم و راحت جواب داده

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                    شما اگر واسه آیدی تون 2تا ایمیل داده باشین تو قسمت Manage apple id زیره سوالات نوشته Forget answer اون رو بزن یه لینک به ایمیلت میده از اونجا سوالات جدید میپرسه

https://appleid.apple.com/us/

ممنونم از احسان عزیز من تست کردم کاملا جواب میده

نظر

منم با همین مشکل مواجه شدم . کسی راه حلی پیدا نکرده . خواهشا یکی کمک کنه !!!

نظر

دوستان مي تونن از اين تاپيك هم كمك بگيرن.

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513-3.html

نظر

دوستان من مشکلم حل شد با کمک ها آقای کریمی و آقای محمدرضا واقعا نمیدونم چطوری ازشون تشکر کنم واژه ای پیدا نکردم فقط ممنون واقعا ممنون زبانمم اصلا خوب نبود ولی اونا منضور منو فهمیدن بعد 1 ساعت حرف زدن ریسیت کردن سوالات امنیتی زبانم این قدر تابلو بود طرف آخراش داد میزد منم از این طرف داد میزدم بالاخره حل شد به سختی بعد 3 روز بدو بدو اینم شماره اون بخش مراحل هم که آقای کریمی گل و محمدرضا گذاشتن یاحق

نظر

سلام به همه منم سوال امنیتیم یادم رفته راهی که احسان گفت رو هم رفتم اما نشد راه حل دیگه ای داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_e98 نمایش پست ها
                              سلام به همه منم سوال امنیتیم یادم رفته راهی که احسان گفت رو هم رفتم اما نشد راه حل دیگه ای داره؟
                              اون زمانی است که اپل آی دی شما طی پلن دو مرحله ای امنیتی ساخته شده، شما ۱۰۰٪ باید با اپل تماس بگیرید، بخشی از ریست کردن سوالات امنیتی باید تلفنی انجام بشه!

نظر

صبر کنید ..
                              X