اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقايسه ايپد ٤ با ساير اى ديوايس ها-كدام بهتر است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مقايسه ايپد ٤ با ساير اى ديوايس ها-كدام بهتر است؟

image.jpg
    دوستانى كه ميخان بدونن ايپد ٤ با ساير ايپد ها و ايفون٥ چه ميزان اختلاف قدرت داره
    فايل ضميمه رو ببينن در اينجا پرفورمانس كلى دسگاه به صورت عددى و گرافيكي نشون داده شده
    كه بيانگر ميزان اختلاف قدرت كلى (كه عدد نهايى به دست امده از انواع ازمونهاى سخت افزارى و نرم افزارى مى باشد)،در بين اى ديوايسهاست
    image.jpg

دوست عزیز منبع؟
    یعنی کی این کار مقایسه رو انجام داده
    بنظر من بهتر بود مقایسه ایپد۴ با رقیباش انجام بشه نه با خود محصولات اپل

نظر

مگه داری پی سی جمع میکنی که کی قویتره کی ضعیف تره؟!
      ایپد که تیلت هست چه ربطی به ایفن داره آخه!
      حالا داشته باشه یا نداشته باشه که چی بشه؟!

نظر

این فقط مقایسس...

نظر

دوستان عزيز
          اين مقايسه همچون خودم بيشتر به درد افرادى ميخوره كه دستگاه قديمي دارن و ميخان بدون ايا ارزش داره كه دسگاه قبلى رو بفروشن جديد بخرن يا نه؟
          در واقع ميخوان بدونن قدرت دستگاه جديد تا چه حدى افزايش داشته ايا مى صرفه پول بدن يا اينكه صبر كنن
          همونطور كه ميبينيد ايپد ٣ نسبت به ايپد٢ چندان افزايش قدرتى نداشته و بزرگترين تغييرش صفحه رتينا بوده اين يني افرادى كه
          ايپد ٢ داشتن و ايپد ٣ نخريدن چيزه زيادي از دست ندادن
          اما حالا ميبينيد كه ايپد ٤ با اختلاف وحشتناكى ظاهر شده و قطعا خريدنش ارزش داره،وجود ايفون ٥ در اين ليست صرفا جهت اطلاع هست فكر نميكنم به كسى ضررى بزنه شايد براى كسى مفيد باشه
          در مورد منبع هم فراموش كردم بزارم هر چند همه شما با جستجوى ساده در اينترنت اين نتايج رو پيدا مى كنيد
          در ضمن اينجا براي من سود و منفعتى وجود نداره كه اطلاعات غلط بزارم ،اين مطلبو جهت كمك به دوستان گزاشتم همونطور كه براى خودم مفيد بود
          اگر كسى قبول نداره بفرماييد اين شما و اين هم دنياي اينترنت،جستجو كنيد

نظر

با مقايسه اي كه باايپد ٣ در تصاوير ميبينيم خيلي خنده داره اخه اين همه ضعف ايپد ٣ مقابل ايپد٤
            اگر اينچنين بود توكنفرانس بايد خيلي بيشتر درباره اش صحبت ميكردن
            ولي از نظر گرافيك من بين ٣ و ٤ تفاوتي نديدم!

———————————————
            ساعت هارابگذاريد بخوابند!
            بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

نظر

[QUOTE=abaloda;787460]دوستان عزيز
              اين مقايسه همچون خودم بيشتر به درد افرادى ميخوره كه دستگاه قديمي دارن و ميخان بدون ايا ارزش داره كه دسگاه قبلى رو بفروشن جديد بخرن يا نه؟
              در واقع ميخوان بدونن قدرت دستگاه جديد تا چه حدى افزايش داشته ايا مى صرفه پول بدن يا اينكه صبر كنن
              همونطور كه ميبينيد ايپد ٣ نسبت به ايپد٢ چندان افزايش قدرتى نداشته و بزرگترين تغييرش صفحه رتينا بوده اين يني افرادى كه
              ايپد ٢ داشتن و ايپد ٣ نخريدن چيزه زيادي از دست ندادن
              اما حالا ميبينيد كه ايپد ٤ با اختلاف وحشتناكى ظاهر شده و قطعا خريدنش ارزش داره،وجود ايفون ٥ در اين ليست صرفا جهت اطلاع هست فكر نميكنم به كسى ضررى بزنه شايد براى كسى مفيد باشه
              در مورد منبع هم فراموش كردم بزارم هر چند همه شما با جستجوى ساده در اينترنت اين نتايج رو پيدا مى كنيد
              در ضمن اينجا براي من سود و منفعتى وجود نداره كه اطلاعات غلط بزارم ،اين مطلبو جهت كمك به دوستان گزاشتم همونطور كه براى خودم مفيد بود
              اگر كسى قبول نداره بفرماييد اين شما و اين هم دنياي اينترنت،جستجو كنيد[/QUOT
              اختلاف ایپد 3و 4 بسیار کم است

نظر

دوست عزیز مرسی از اطلاعاتت خیلی جالب بود.من آیپد 2 داشتم و میخواستم بفروشم و تقریبا یک میلیونو دویست هزار بذترم روش که فقط آیپد 3 بخرم با این تاپیکی که گذاشتید به این نتیجه رسیدم که آیپد 3 نخرم و به جان آیپد 4 بخرم.مرسی از راهنماییتون

نظر

اقا من هم ايپد ٣ وهم ايپد ٤ باهم داريم البته ايپد ٤ براي پدرم هست كلا باهم هيچ فرقي نمي كنند فقط از نظر سي پي يو كه همه ميدونند من دو تا ازمايش روشون انجام دادم بازي وبرنامه بازي اينفينيتي ٢ البته نسخه ي رتينا اختلافشون در حد ١.٥تا٢ ثانيه زود تر ، ايپد ٤لود ميشه برنامه هم گاراج بند نسخه رتينا اختلا فشون تو لود كردن يه اهنگ ساخته شده بين ٢تا ٢.٥ ثانيه بوده است.(زمان هاي گفته شده با تأيمر اندازه گيري شده البته هر دفعه ٣بار)
                  ویرایش توسط rahgozar110 : https://i-phone.ir/forums/member/75935-rahgozar110 در ساعت 30-01-2013, 04:09 AM

نظر

برای مشاهده فرق ایپد سه و چهار فقط کافیه بازی مدرن کامبت۴ رو روی هر دو تجربه کنید.و مقدار سرعت را به حد زیاد احساس خواهید کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                      برای مشاهده فرق ایپد سه و چهار فقط کافیه بازی مدرن کامبت۴ رو روی هر دو تجربه کنید.و مقدار سرعت را به حد زیاد احساس خواهید کرد.
                      ولا ما كه امتحان كرديم همون طور كه Rahgozar110 نوشته اختلاف زياد نيست در حد ٢ ثانيه است (البته اين نكته رو هم بگم بازي مدرن كامبات ٤ از اپستور نصب شده بود )

نظر

ما هم هر دوتا رو توی خونه داریم و اختلافی مشاهده نمیشه (در حد ۱ یا نهایتا ۲ ثانیه) اونم توی بعضی از گیم های خاص!!! و دیگر هیج
                        جالبه که یکی از دوستان فرمودن:
                        اگه ایپد ۲ دارید و ۳ نخریدین چیز زیادی از دست ندادین!!!(من یکی که کلی گیچ شدم و مات و مبهوت موندم)
                        و همین دوست عزیز میگه: اما فرق ۳ با ۴ زیاده و کلی اختلاف هست

نظر

دوست عزیز خیلی با هم فرق دارن آیپد 3 توی اجرای asphalt 7 و real racing 3 کاملا لگ می خوره اینو من حتی زمانی که هنوز آیپد 4 معرفی نشده بود توی asphalt 7 احساس کردم

نظر

الان ما ميني بخريم؟٣بخريم؟٤بخريم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                              الان ما ميني بخريم؟٣بخريم؟٤بخريم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk
                              شما آیپد ۴ بخرید...
                              ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
                              ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر

صبر کنید ..