اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تشخیص بد سکتور شدن هارد؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تشخیص بد سکتور شدن هارد؟؟؟

سلام دوستان، من یه مک بوک پرو ۱۳ دارم، شبا رو تخت که دراز می کشم تو حالت روشن اینو عینه کتاب میذاشتم رو سینم طوری که کیبوردم عمود رو سینم قرار میگرفت، الان یه صداهایی مثل خش خش فک کنم از هاردم میاد میخوام ببینم بد سکتور فیزیکی شده یا نه، چه کاری میتونم بکنم چه تستی داره؟؟اگه برنامه ای پیشنهاد میدین لطفا لینک هم بذارید ممنون.

اگر همراه با صدا،هگ هم ميكنه،بد سكتور شده!(صداشم تق-تق هست)
    براي تست هم،برنامه هايي براي اين كار هست(در انجمن هم هست) ولي معمولا خوب تشخيص نميدن!
    وقتي مكتون روشنه،زياد تكونت ميدين!؟؟

نظر

هنگ نمی کنه تق تقم نداره، گه گاهی از همون اول با بعضی برنامه ها مشکل داشت ولی خیلی نیست.
      من تغییری تو هنگش احساس نکردم ولی این صدارو اصلا نمیداد و کاملا بی صدا بود الان ولی بعضی اوقات یه صدای خش خشی مثل هارد pc میده. با توضیحات شما فک کنم جدی نباشه مرسی.

راستی یادم رفت بگم، وقتی روشنه موقع خواب عین کتاب تو دستم میگرفتم که یه چند شبه دیگه نمی گیرم، فک میکردم لپتاپ و میشه راحت تکون داد ولی گویا فکرم غلط بوده.

یه سوال دیگه ام دارم، باطری لپتاپم از اول بین ۹۱-۹۲-۹۳ ٪ بود، به نظرتون ببرم گارانتی عوض می کنن؟؟؟؟راهی نداره شوکی به باطری بده که اون سلولهاشم به کار بیفتن چون این مال اوایل ۲۰۱۱ است و من اواسط ۲۰۱۲ خریدم نظرتون چیه؟؟؟سایکلم الان ۱۳ است و ۹۲٪ هلث داره.
      ویرایش توسط m7273m : https://i-phone.ir/forums/member/104168-m7273m در ساعت 10-12-2012, 06:33 PM

نظر

اوضاع باتریت که عالیه!!!
        ولی در کل،مک هارو نمیشه تکون داد!(در هنگام روشن بودن!)چون یه سنسوری هست که میاد تو هنگام تکون خوردن،هارد رو قفل میکنه!(که اطلاعات آسیب نبینه!)

نظر

باطری و چه کار کنم؟؟؟ببرم گارانتی؟؟؟؟خوب قفل کنه که نباید بد سکتور بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط m7273m نمایش پست ها
            باطری و چه کار کنم؟؟؟ببرم گارانتی؟؟؟؟خوب قفل کنه که نباید بد سکتور بشه.
            عزيز باتريك سالمه!!
            سيكلف كه خيلي كمه و سلامتيش هم خوبه!
            براي مثال ماله خودم،سلامتي :٧٨٪
            سيكل:٣٠٠
            و هنوزم برام جواب ميده!

نظر

آخه با علامت تعجب جواب دادی فک کردم به کنایست :دی
              ماله شما مگه از اول که خریدی از ۱۰۰٪ شروع نشده بود سیکلش؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط m7273m نمایش پست ها
                آخه با علامت تعجب جواب دادی فک کردم به کنایست :دی
                ماله شما مگه از اول که خریدی از ۱۰۰٪ شروع نشده بود سیکلش؟؟؟
                سيكل ها از ٠ شروع ميشن و تا ١٠٠٠ ميرن
                سلامتي،از ١٠٠٪ شروع ميشه!

نظر

صبر کنید ..
                X