اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا مشکل رنگ مشکی آیفون 5 در سری های جدید رفع شده است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا مشکل رنگ مشکی آیفون 5 در سری های جدید رفع شده است؟

با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن

من میخوام آیفون 5 بخرم و سوالی برام ایجاد شده در رابطه با انتخاب رنگ سیاه. من می خواستم بدونم آیا تو تولیدات جدید اپل، بازهم مشکل رنگ پریدگی لبه های آیفون 5 مشکی وجود داره یا مساله رنگ کردن آلومینیوم چیزی نیست که تا آیفون بعدی قابل حل باشه. اگه این مشکل تو تولیدات اخیر اپل کم شده (اونطور که شنیدم اپل برای رفع مشکل ماه قبل تولید آیفون 5 رو خیلی کم کرده و بصورت ضد و نقیض شنیدم که این مشکل رفع شده) چطور می تونیم تاریخ تولید رو از روی مشخصه های جعبه اش تشخیص بدیم و ببینیم که آیا از سری جدید تولیدات اپل هست و مشکلش رفع شده و یا بهتره رنگ سفید آیفون 5 رو تهیه کنیم و مشکل رنگ مشکی قابل رفع نیست.

لطفا اگه پست تکراری زدم منو راهنمایی کنید و این تایپک رو ببندید چون خیلی گشتم و این بحثو پیدا نکردم.

با تشکر

درسته که اپل واسه حل شدن این مشکل سخت گیری هایی رو به فاکس کان تحمیل کرده،
    ولیکن بهتره رنگ سفید بخری، این مشکلی نیست که راه حل قطعی داشته باشه..

نظر

این سوال منم هست آخه سفیدش به زیبایی مشکی نیست. تاریخ ساختش رو میشه از سریال نامبر فهمید من روشش رو تو نت خوندم اما راستش سخت بود گیج شدم اما مطمئنم که میشه. کسی هست بگه آیا مشکل رنگ پریدگی با بامپر و برچسب حل میشه؟

نظر

اگر درست استفاده كنيد كه رنگش نميپره

نظر

این دقیقا سوال من هم هست و شدیدا دنبال یه جواب میگردم .. لطفا اونایی که ایفون ۵ مشکی دارن یه توضیح از تجربه ی شخصیشون بدن که واقعا این رنگ پریدگی تا چقدر صحت داره؟ مثلا یکی میگفت حتی چنگال هم به گوشیش خورده ولی هیچ مشکلی پیش نیومده ولی بعضی ها میگن امکان نداره بعد چند ماه گوشی رنگ پریدگی نداشته باشه !! واقعا این موضوع چقدر واقعیت داره اگه واقعا شدیده خب میشه با یه محاظ حلش کرد یا بهتر ه سفیدش رو بخریم؟
          یا بقول دوستمون که ایفون های سری جدید این مشکل رو کمتر دارن یه نه؟

نظر

مشكل ريختن رنگ يا همون رنگ پريدگي مشكل حل شدني نيست مگر اينكه به كل الياژ ان تغيير كنه ! رنگ بر روي الومينيوم بهتر از اين نميشه كه خوب به خاطر سبكي ايفون از اين فلز استفاده كردن وگر نه ميشد همانند ايفون ٤ يا ٤ اس و چه بسا با وزن بيشتر !

علت توقف خط توليد و اون درگيري هايي كه در فاكسكان بوجود اومد اين بود كه ايفون هاي ٥ مشكي كه مشتريان اكبند از جعبه باز ميكردن در بعضي مواقع در بعضي نقاط دچار رفتگي رنگ بود كه خوب اين مسئله باعث اعتراض مشتريان و در پي ان اون درگيري ها در فاكسكان بوجود اومد ! كه خود تيم كوك شخصا رفت و قرار بر اين شد كه دقت بيشتري در خط توليد شود كه حداقل وقتي مشتري گوشي رو از جعبه در مياره رنگ رفتگي اي نداشته باشه !

اين مورد رو در چندتا ايفون ٥ در دفتر سايت مشاهده شد ! وقتي ايفون پلمپ رو باز كرديم بعضي از نقاط رفتگي رنگ داشت !
            و مورد اخر هم ايفون خودم كه در هنگام انداختن قاب در ٢ نقطه دچار رفتگي رنگ شد متاسفانه !!

پيشنهاد ميكنم از رنگ سفيد ان استفاده كنيد و يا مثل من اگه براتون مهم نيست از همون مشكي

موفق باشيد (ahriman)
            ویرایش توسط VIP : https://i-phone.ir/forums/member/8774-vip در ساعت 10-12-2012, 01:38 PM
            تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

ممنون از توضیحات کاملتون. سوالم اینه که مگه آلیاژ سفید فرقی داره؟ خوب اونم پریدگی رنگ خواهد داشت. درسته؟

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
              این دقیقا سوال من هم هست و شدیدا دنبال یه جواب میگردم .. لطفا اونایی که ایفون ۵ مشکی دارن یه توضیح از تجربه ی شخصیشون بدن که واقعا این رنگ پریدگی تا چقدر صحت داره؟ مثلا یکی میگفت حتی چنگال هم به گوشیش خورده ولی هیچ مشکلی پیش نیومده ولی بعضی ها میگن امکان نداره بعد چند ماه گوشی رنگ پریدگی نداشته باشه !! واقعا این موضوع چقدر واقعیت داره اگه واقعا شدیده خب میشه با یه محاظ حلش کرد یا بهتر ه سفیدش رو بخریم؟
              یا بقول دوستمون که ایفون های سری جدید این مشکل رو کمتر دارن یه نه؟
              نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
              مشكل ريختن رنگ يا همون رنگ پريدگي مشكل حل شدني نيست مگر اينكه به كل الياژ ان تغيير كنه ! رنگ بر روي الومينيوم بهتر از اين نميشه كه خوب به خاطر سبكي ايفون از اين فلز استفاده كردن وگر نه ميشد همانند ايفون ٤ يا ٤ اس و چه بسا با وزن بيشتر !

علت توقف خط توليد و اون درگيري هايي كه در فاكسكان بوجود اومد اين بود كه ايفون هاي ٥ مشكي كه مشتريان اكبند از جعبه باز ميكردن در بعضي مواقع در بعضي نقاط دچار رفتگي رنگ بود كه خوب اين مسئله باعث اعتراض مشتريان و در پي ان اون درگيري ها در فاكسكان بوجود اومد ! كه خود تيم كوك شخصا رفت و قرار بر اين شد كه دقت بيشتري در خط توليد شود كه حداقل وقتي مشتري گوشي رو از جعبه در مياره رنگ رفتگي اي نداشته باشه !

اين مورد رو در چندتا ايفون ٥ در دفتر سايت مشاهده شد ! وقتي ايفون پلمپ رو باز كرديم بعضي از نقاط رفتگي رنگ داشت !
              و مورد اخر هم ايفون خودم كه در هنگام انداختن قاب در ٢ نقطه دچار رفتگي رنگ شد متاسفانه !!

پيشنهاد ميكنم از رنگ سفيد ان استفاده كنيد و يا مثل من اگه براتون مهم نيست از همون مشكي

موفق باشيد

نظر

سفيد از جنس سراميكه

- - - - - - - - - -

سفيد از جنس سراميكه

نظر

در ایفون سفید قسمت فلزی دور گوشی رنگ نشده و اصطلاحا" raw metal یا همون فلز خام هست.
                  جنس آلیاژ در هر دو ایفون سفید و سیاه آلومینیوم هست، با این تفاوت که در رنگ مشکی اون قسمت الومینیوم دور گوشی رنگ شده ولی در رنگ سفید رنگ نشده.
                  فکر کنم نیازی به توضیح نباشه که در ایفون سفید رنگ، چون قسمت الومینیوم دور گوشی رنگ نشده، مشکل رنگ پریدگی معنی نداره..
                  ویرایش توسط silvernsun : https://i-phone.ir/forums/member/80810-silvernsun در ساعت 09-12-2012, 03:54 PM

نظر

ممنونم متوجه منظورت شدم

من مشابه همین مشکل رو گذشته های دور در htc hd داشتم. اونم رنگ لبه هاش میرفت. نمیدونم میشه با بامپر ازش محافظت کرد یا نه؟

- - - - - - - - - -

ممنونم متوجه منظورت شدم

من مشابه همین مشکل رو گذشته های دور در HTC HD داشتم. اونم رنگ لبه هاش میرفت. نمیدونم میشه با بامپر ازش محافظت کرد یا نه؟

نظر

منم پیشنهاد میکنم رنگ سفید بخرید من الان 4 ماه 4s سفید دارم و هیچ مشکلی هم برای رنگش پیش نیومده سفید خط و خش هم نشون نمیده نسبت به مشکی هم کمتره

نظر

دوستان من دیشب رفتم گرفتم . قصد خرید مشکی داشتم. 4 تا مشکی باز کردم. همش مورد داشت ابته من خیلی وسواس به خرج دادم و ایراداتش خیلی ریز بود اما خوب وقتی آکش اینطوریه مسلما به مرور زمان رنگش میپره. در نهایت سفید گرفتم تا خره روحم نشه

نظر

آیا مشکل رنگ مشکی آیفون 5 در سری های جدید رفع شده است؟

من مشكي دارم و سري اول هست خريدم و بدون مشكل

نظر

داداش منم میخوام راهنماییت کنم.
                            ببین من نزدیک 2 هفته پیش رنگ مشکی رو گرفتم.سری جدید بود.چون خودم از بار جدید که واسه یه آشنا رسیده بود برداشتم.از جعبه که در آوردم مشکلی به هیچ وجه نداشت.الان 2 هفتست دارم کامل باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی نداشت.
                            یه بار خواستم سوار ماشین شم گوشی دستم بود.بالای گوشی به در ماشین خورد و دیدم بالای گوشی یه کوچولو نقره ای شد.!!!ولی بعد از اینکه دست کشیدم روش مثل روز اول شد و حتی یه نقطه روش نیفتاد.فکر کنم رنگ ماشین بود.
                            خدا شاهده هیچ دروغ یا اغراقی نمیکنم.چون هیچ تعصبی روی محصولات اپل ندارم.
                            خودم چون اهل گارد و محافظ صفحه نیستم از هیچی استفاده نمیکنم.چون گوشی زیبایی خاص خودش رو داره.به نطر من سری جدید گوشی های مشکی از لحاظ کیفیت تغییر کرده و بهتر شده و اگر اهل مواظبت از گوشی هستی بهتره همون
                            مشکی که دوست داری رو بخری
                            امیدوارم کمکی کرده باشم...

نظر

من سري جديد رو دارم،مشكل رنگ هم از اول تا حالا نداشتم!
                              مشكي.

نظر

صبر کنید ..
                              X