اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا مشکل رنگ مشکی آیفون 5 در سری های جدید رفع شده است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نمیشه ایفونو فرستاد apple store برای تعویض قابش؟

نظر

• والا مشکلشو نمیشه حل کرد ولی میشه جلوگیری کرد باید تا از جعبه باز کردید سریعا یه بامپر اورجینال بندازید بعدم سعی کنید ایفون و تو جیبتون نزارید تو دستتونم اگه نگه میدارید نزارید کفه دستتون عرق کنه

- - - - - - - - - -

والا مشکلشو نمیشه حل کرد ولی میشه جلوگیری کرد باید تا از جعبه باز کردید سریعا یه بامپر اورجینال بندازید بعدم سعی کنید ایفون و تو جیبتون نزارید تو دستتونم اگه نگه میدارید نزارید کفه دستتون عرق کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
        من گلدشو خريدم. اميدوارم مث مشكيش نباشه. هفت ماه پيش مشكيشو خريده بودم و بعد از يه ماه فروختم چون چن تا نقطه رنگ پريدگي پيدا كرده بود. اونم بي دليل!

Sent from my iPhone 5 Gold Edition using Tapatalk
        گلد چون گلده ديگه مشكلي براش پيش نمياد الان كار خودم گلد هست فروش و دريافت سفارش گلد هم كار خود اپل نيست
        كسايي كه دوس دارن ساده دست بگيرن هم طرح بلك اديشن براشون مناسبه نوار دور مشكي با نگين هاي مشكي هم كاراي گلد كه كلي مدل داره

Sent from my  iPhone 5

نظر

• سلام من در تاریخ 92/03/25 یه ایفون 5 مشکی خریدم از آمریکا حدود 45 روزی هست که دستمه از روز اول از کیس که عکسش را براتون گذاشتم استفاده کردم یک بار هم به طور خیلی بد از دستم خورد زمین اما تا حالا حتی یه نقطه سفید هم روی بدنش ندیدم البته بخاطر کیسی هست که استفاده میکنم خیلی از دوستان گفتن از کیس هم که استفاده کنیم رنگش میره اما من تا حالا که این مشکل را نداشتم
          این پست را گذاشتم چون خودم عاشقه رنگه مشکیش هستم و به دلیل رنگ پریدگی که میگفتن حدود 4 ماه خریدم را به تاخیر انداخت و دو دل بودم
          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiZ نمایش پست ها
            سلام من در تاریخ 92/03/25 یه ایفون 5 مشکی خریدم از آمریکا حدود 45 روزی هست که دستمه از روز اول از کیس که عکسش را براتون گذاشتم استفاده کردم یک بار هم به طور خیلی بد از دستم خورد زمین اما تا حالا حتی یه نقطه سفید هم روی بدنش ندیدم البته بخاطر کیسی هست که استفاده میکنم خیلی از دوستان گفتن از کیس هم که استفاده کنیم رنگش میره اما من تا حالا که این مشکل را نداشتم
            این پست را گذاشتم چون خودم عاشقه رنگه مشکیش هستم و به دلیل رنگ پریدگی که میگفتن حدود 4 ماه خریدم را به تاخیر انداخت و دو دل بودم
            دوست عزيز از كيستون خوشم اومد آيا اينجا هم از اين مدل هست ؟!

Sent from my iPhone

نظر

• [QUOTE=macali4;874751]دوست عزيز از كيستون خوشم اومد آيا اينجا هم از اين مدل هست ؟!

نمیدونم دوست عزیز

نظر

• من iPhone 5 دارم دورش حساسه اما نه زياد با يه قاب خوب حله😉

نظر

صبر کنید ..
                X