اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون بخریم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون بخریم؟

با سلام خدمت دوستان.
    من قصد کردم به جمع آیفون داران بپیوندم.البته قبلا اپل را با macbook pro امتحان کرده ام . به همین خاطر می خوام آیفون هم بخرم.
    اما دو تا سوال داشتم:
    1- فارسی رو ساپورت می کنه یا برنامه ای هست که بشه sms فارسی داد؟
    2- برای مرور فایلهای office هم برنامه داره؟
    3- من با بودجه ای که دارم احتمالا 4s بخرم. با رم 512 هنگ منگ که تو کارش نیست؟
    ممنون از همه دوستانی که من رو راهنمایی می کنند.

بله دوست عزيز بخريد...
    :d
    فارسي به طور كامل ساپورت ميشه
    براي مرور فايل هاي آفيس هم بايد برنامه نصب كنيد.
    در مورد سوال سومتون با رم 512 رو متوجه نشدم!
    ولي معمولا گوشي آيفون هنگ منگ تو كارش نيست...

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan54 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان.
      من قصد کردم به جمع آیفون داران بپیوندم.البته قبلا اپل را با macbook pro امتحان کرده ام . به همین خاطر می خوام آیفون هم بخرم.
      اما دو تا سوال داشتم:
      1-بله..داره و قراره مایکرو خودش هم یه برنامه برای افیس برای ایفون و ایپد بده..کار با ایفون اونقدر ساده هست که اصلا نیازی به فارسی کردن نیست ووقئل میدم در عرض 1نیم ساعت(یا کمتر)همه چیرو یاد بگیرید اگه مشکلی هم داشتید همین انجمن هست
      درمورد ایفون 5 هم بگم که جیبریک نشده و باید پولی براش نرم افزار بخرید ایفون 4اس هم جیبریک شده و میتونید راحت برنامه بریزید و استفاده کنید(برنامه های کرک شده)
      ضمنا حتما این تاپیک رو ببینید...
      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

ممنون دوست عزیز از اینکه به سوالات من جواب دادید.منظورم از رم 512 در مقایسه با رمهای 768 مگابایت و 1 گیگابایتیه که روی بعضی گوشیها هست.چون 512 هست می ترسم پایین باشه.نیست؟

نظر

ممنون دوست عزیز از اینکه به سوالات من جواب دادید.منظورم از رم 512 در مقایسه با رمهای 768 مگابایت و 1 گیگابایتیه که روی بعضی گوشیها هست.چون 512 هست می ترسم پایین باشه.نیست؟
          به خاطر ساختار بسیار ساده ی فریم ورک iOS و به شدت ساده بودن این سیستم عامل ( که برای بازار خاصی طراحی شده ) ، شما به هیچ وجه در خود سیستم عامل هنگ مشاهده نخواهید کرد.

موفق و پیروز باشید.

نظر

البته برای من فارسی بودن منو مهم نیست.می خوام بدونم می تونم توی برنامه ها(هر جا که لازم باشه و بشه) یا برای پیامک فارسی تایپ کنم؟ ممنون میشم اگه این نگرانی رو هم برطرف کنید.
            و یک سوال دیگه. برای نمایش فایلهای flash میشه کاری کرد؟

نظر

آیفون بخریم؟

با سلام خدمت دوستان.
              اما دو تا سوال داشتم:
              ۱. فارسی کاملا ساپورت میشه و نیاز به هیچ برنامه اضافی نداره
              ۲. افیس ماکروسافت فعلا وجود نداره اما برنامه هایی که بشه جدا ریخت و فایلهای افیس رو باز ادیت و یا اینکه بسازی وجود داره، اما مشکل اینه که اکثرا با فارسی مشکل دارن و من به شخصه افیسی که کاملا فارسی رو ساپورت کنه برا ایفون پیدا نکردم.
              ۳. هیچ گوشی نمیشه گفت هنگ نمیکنه اما میتونم بگم ایفون خیلی کمتر از گوشی های دیگه هنگ میکنه
              مشکلی با رم ۵۱۲ نداری فقط تعداد برنامه هایی که همزمان میتونی در بکگراند باز نگه داری نسبت به ایفون ۵ که یک گیگ رم داره کمتره

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

با سلام خدمت دوستان.
                اما دو تا سوال داشتم:
                با سلام .....
                اول از همه ورودتون رو به انجمن تبریک میگم .....
                دوم اینکه شما با ایفون هیچ مشکلی از لحاظ کند شدن و از اجرا نکردن و از اینجور حرف ها نداری چون به قول دوستان سیستم عامل ساده است ....
                دوم اینکه کلا" ایران تو محصولات اپل تحریم است .
                ولی فارسی رو ساپورت میکنه حتی تو اس ام اس های عربی که گج پز که ساپورت نمیکنه تو ایفون موجده عزیز ...
                نگران هیچی نباش .
                اگر هم خوشت نیومد به سرعت فروش میره چون طلاست ....
                ولی میدونم که پشیمون نمیشی .
                موفق باشی .
                ارادت .

نظر

خير از اين مشكلات نداره

نظر

به نظر من هم حتما" آیفون بخرید؛
                    اصلا" مشکلاتی از قبیل هنگ کردن نداره و می تونید با خیال راحت استفاده کنید!
                    برای مرور فایل های آفیس هم می تونید نرم افزار نصب کنید.
                    قارسی هم کاملا" ساپورت میشه.

نظر

صبر کنید ..
                    X