اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تیم کوک: اپل به شدت علاقمند به تولید تلویزیون است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تیم کوک: اپل به شدت علاقمند به تولید تلویزیون است

مدیر عامل شرکت اپل تنها با Businessweek نبوده که مصاحبه بی سابقه ای داشته. ایشان امشب نیز با آقای Brian Williams در برنامه Rock Center شبکه NBC مصاحبه خواهد کرد ... و در یک پیش نمایشی از این مصاحبه ، تیم کوک شدیدا اشاره میکنه به اینکه اپل به زودی وارد بازار HDTV خواهد شد.

نقل قول زیر از قبل از پخش برنامه Rock Center شبکه NBC است:

برنامه بعدی اپل چیست؟ آیا آقای کوک می تونه اشاره ای از آن به ما داشته باشه؟

وقتی من در اتاق نشیمن تلویزیون را روشن می کنم ، احساس می کنم ۲۰ تا ۳۰ سال به عقب برگشته ام.

کوک به ویلیام گفته:

علاقه مندی شدیدی در این بخش وجود دارد. بیشتر از این نمی توانم چیزی بگویم.

احتمالا آقای کوک واقعا یک تلویزیون Apple دارد که نمی خواهد در مورد آن چیزی بگوید. ایشان در مورد یک تلویزیون واقعی صحبت می کند نه گیرنده های دیجیتالی یا چیزهایی از این دست.

البته همان قدر که ممکن است شرکت اپل علاقه مندی شدیدی در تولید تلویزیون داشته باشد ، همانقدر هم وارد شدن به صنعت تلویزیون ، سخت است.

گزارش های قبلی نشان می دهد ، همانقدر که Cupertino می خواهد به بازی HDTV وارد شود ، همانقدر هم شبکه های کابلی و صاحبان محتوی نمی خواهند تحت شرایط شرکت اپل کار کنند. آنها دیده اند که شرکت اپل قبلا با صنعت موسیقی و تلفن های هوشمند چه کرده است.
    هنوز هم اگر اپل واقعا می خواهد وارد اتاق نشیمن شود ، نهایتا مجبور است HDTV تولید کند و به نظر می رسد که تیم کوک این را می داند. امیدواریم تلویزیون اپل هر چه زودتر بیاید.

منبع خبر

صبر کنید ..
X