اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست ساپورت زبان فارسی از شرکت اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    دوست عزیز شما در سال ۲۰۱۱ عضو این انجمن شدید و شاید قبل خود را ندیدید. آنقدری که فکر من یاری می کنه حداقل ۵ بار این کار اقدام شده و در آن زمان کاربران فعال تری هم بودند و این گونه ایمیل ها برای اپل ارسال شد. ببینید مساله با یک ایمیل هیچ وقت حل نمیشه. باز شما احتمالا جدیدا کاربر اپل شدید . در نسخه های بتای iOS 5 بود که کیبورد فارسی اضافه شد و تا نسخه بتا ۴ هم موجود بود تا اینکه حذف شد. این نشان میده که خود اپل به این فکر بوده و قوانین دولتی که در آن قرار داره این اجازرو نمیده. مک هم که مثال می زنید به نام کیبورد فارسی دقت کنید : Persian ISIRI . این کیبورد از طرف گروه ISIRI لایسنس داره و مجوز رو خیلی قبل تر گرفته. iOS از سال ۲۰۰۷ تولید شده اما تاریخچه مک گفتن نداره.
    همانطور که یاسین جان گفتن شما نباید از ما طلب داشته باشید چون حداقل ۵ بار این اقدام بدون نتیجه انجام شده
    من از توضیحات کامل شما کاملا تشکر میکنم خیلی ممنون ولی خوب ما تو این تاپیک چند بار گفتیم که ایمیل از طرف مدیریت ارسال بشه بهتره اما هیچکی نظری نداد و این موضوع بد برداشت شد و من فکر کردم که این موضوع براتون اهمیت زیادی نداره که با توضیحات شما فهمیدم که اشتباه کردم اما شما هم توجه کنید که من به هیج عزیزی توهین نکردم هیچ حرف مغایر با ادب نزدم اگه از نوشته من ناراحت شدید کلملا از شما و هر عزیزی که از من ناراحت شده عذر خواهی میکنم و امیدوارم به بزرگواری خودشون منو ببخشن اما لحن حرف زدن این دوست عزیزمون با من اصلا درست نبود لطفا به من توهین نکنید
    بازهم اگه کسی رو ناراحت کردم ازش معذرت میخوام

نظر

اینجا مشکل داره
      its a bug market and your products sales very good

- - - - - - - - - -

اینجا مشکل داره
      its a bug market and your products sales very good

نظر

درود.

این متن نامه هست.

مدیران و کاربران هرچیزی که باید اضافه بشه رو به فارسی برای من پ.خ کنند

سپاس

With Regards to Apple Inc.

It's been years since Apple introduced and released The first generation of
        Apple iPhone A.K.A iPhone 2G.

We , known as Persian Community are huge fans of Apple and It's Products.

You already know that there are sanctions forced to us from U.S and other
        Regions but we still love Apple and It's Products.

We use Apple Products without any supports or aftersale services from Apple.

Our Website named (http://i-Phone.Ir) has more than 100,000 users
        and It's only one of the biggest Persian Forums about Apple and It's Products.

So we ask you kindly to reconsider about your services , as a Persian Community we ask you to support Persian Language in your devices , Hijri Calendar and if Possible Siri in Persian Language.

If any of above approved by you we as a big team can translate everything in Persian.

At the end we mention that Iran is not the only Persian Language Region , our neighbours such as Afganistan , Tajikestan and etc...

Regards,

- - - - - - - - - -

درود.

این متن نامه هست.

مدیران و کاربران هرچیزی که باید اضافه بشه رو به فارسی برای من پ.خ کنند

سپاس

With Regards to Apple Inc.

It's been years since Apple introduced and released The first generation of
        Apple iPhone A.K.A iPhone 2G.

We , known as Persian Community are huge fans of Apple and It's Products.

You already know that there are sanctions forced to us from U.S and other
        Regions but we still love Apple and It's Products.

We use Apple Products without any supports or aftersale services from Apple.

Our Website named (http://i-Phone.Ir) has more than 100,000 users
        and It's only one of the biggest Persian Forums about Apple and It's Products.

So we ask you kindly to reconsider about your services , as a Persian Community we ask you to support Persian Language in your devices , Hijri Calendar and if Possible Siri in Persian Language.

If any of above approved by you we as a big team can translate everything in Persian.

At the end we mention that Iran is not the only Persian Language Region , our neighbours such as Afganistan , Tajikestan and etc...

Regards,

نظر

یکم فکر کنین آخه
          ما بیایم آدرس بدیم که ما یه انجمنه صدو خورده ای هزار نفری هستیم که توش آموزش جیلبریکو آنلاکو نصب برنامه های کرک شده و دور زدن اپلو ........ میدیم ؟

نظر

اقا ما همين اخريو فرستاديم شايد فرجي شد

نظر

در خواست ساپورت زبان فارسی از شرکت اپل

من در جواب ایمیلم یه پاسخ ابتدایی فعلا گرفتم که نشون میده نامه حداقل خوانده شده، پس نامید نشید و شما هم ارسال کنید:

Dear Mahdi,

Thank you for writing to iTunes Store Customer Support. My name is Kevin and I am happy to assist you today. I understand you have suggestions for Apple. I can understand how Apple has a huge impact on you, and I have submitted your email to our Feedback page.

Apple recognizes that no one is better qualified to provide feedback about our products and services than the people who use them. I urge you to submit any feedback you have about Apple at Apple's Feedback page:

http://www.apple.com/feedback

Your efforts to share your feedback are very much appreciated.

Thank you for choosing iTunes; we appreciate your business. Have a great day, Mahdi.

Sincerely,

Kevin
              iTunes Store/Mac App Store Customer Support
              http://www.apple.com/support/iTunes/ww/

Please Note: I work Sat-Wed, 10PM-7AM DST

Thank you for allowing me the opportunity to assist you.

نظر

مدیران محترم از قدیم گفتن خواستن توانستن است شما اگر 5 بار ایمیل دادید و نتیجه ای نگرفته اید، باید امید داشته باشید و برای بار ششم و هفتم و هشتم و... هم ایمیل ارسال کنید
                در ضمن دوستان عزیز ، تحریم مربوط به کشور ایرانه نه زبان فارسی، و برای همین ساپورت نشدن زبان فارسی توسط اپل هیچ ربطی به تحریمها نداره
                خیلی از دوستان فقط مسأله کیبورد و تقویم مد نظرشون هست، اما منظور من این بود که زبان فارسی به اصل ios اضافه بشه و مثلا بجای نوشتن «photo» بنویسند «تصویر»
                به هر حال ایمیل زدن برامون هیچ هزینه ای نداره

من یک مطلب دیگه هم می خوام به نامه اضافه کنم که عبارت زیر باشه البته با توافق دیگران

آقای تیم کوک، دیروز مصاحبه ای از شما دیدم که باعث شد با شما بسیار راحت تر صحبت کنم، همان طور که می دانید در حال حاضر در دنیا بیش از 120 میلیون فارسی زبان وجود دارد که بسیاری از آنها از محصولات شما استفاده می کنند، اما به خاطر نبود زبان فارسی نمی توانند به صورت راحت با دستگاه خود ارتباط برقرار کنند، اگر زبان فارسی در ورژن های بعدی ساپورت شود باعث خوشحالی بسیاری از کاربران اپل که فارسی زبان هستند می شود. و من مطئنم از آنجا که اپل به خواسته مصرف کننده و کاربر خود اهمیت می دهد، زبان فارسی را هم به ورژن بعدی خود اضافه می کند و باعث سرور تعداد زیادی از افراد خانوده خود می شود.

نظر

اینطوری که شما چیز از اپل می خواهید یه باره بگید سیری را هم فارسی کنه !!!!!!
                  دوستان این تلاش ها نمی گم بی فایده است اما ایران تجریم و از همه مهم تر با اپل برنامه ای نداشته پس رویا پردازی نکنید

نظر

منم فرستادم آخريرو

نظر

دوستان اگه متنی قطعی شده لطفا یه تاپیک جدا واسش باز کنید و یه فراخوان واسه مشارکت به همه کاربرا بفرستید تا مشارکت کنن.

نظر

دوستمون راست ميگه يه تايپيك جدا گانه براي فراخوان دوستان بزاريد

نظر

من امیدوارم که قبول کنن که اینجوری بشه ولی بعید میدونم دوستان که مدیران اپل سیاست شرکتشون رو از روی نامه های مردم تعیین کنن.
                          کل دنیا الان داره به ما میگه نه شما از اپل چه انتظاری دارین؟

نظر

دوستان فکر کنم بد نباشه یه جمع بندی راجع به اعتراضاتی که نسبت به مسئولین انجمن مطرح می کنین داشته باشیم:

اولا که اکثر دوستانی که این اعتراضات رو انجام میدن که چرا انجمن اقدامی نمی کنه کاربران نسبتا جدید تر هستند. اگر کمی به سابقه انجمن برگردین می بینین که بارها این کار (فرستادن نامه و درخواست از اپل مبنی بر افزایش امکانات پارسی) با حمایت خود مسئولین انجمن انجام شده. ولی هر بار نتیجه یکسان بوده : بی نتیجه! پس این دل سردی کاربران قدیمی تر و مسئولین رو بنا بر بی غیرتی و این جور مسایل نذارین. بلکه اون رو بر مبنای تجربه ببینین.

ثانیا این که عده ای از دوستان مطرح می کنن که مسئولین انجمن با این قضیه مخالف هستند ٬ بررسی اش خیلی ساده است. اگر مخالف بودن آسان ترین کار بستن این تاپیک و فرستادن اون به مطالب مردود بود. در صورتی که ابقای این تاپیک یعنی انتظار برای دیدن نتیجه و یا شاید مطرح شدن ایده های جدید.

در انتها من هم قبول دارم که بالاخره اگر یک هجمه درخواست از سوی کاربران محصولات و خدمات اپل در ایران به این شرکت ارسال بشه ٬ لا اقل امکان دیده شدن رو فراهم میکنه و ای بسا که فرستادنش از نفرستادنش بهتر باشه. فقط به شرطی که به نحوی مدیریت شده و مرتب و با یک ترتیب خاصی صورت بگیره تا تعدد درخواست ها به نحوی خودنمایی کنه. در ضمن این حرف که انتظار فرستادن ای میل از جانب مسئولین انجمن میره حرف نسنجیده ایه. چرا که اگر قراره با این کار تعدد کاربران رو در ایران نشون بدیم فرستادن ایمیل انجمن نتیجه ای بهتر از تمام تجربیات مکرر در مکرر سری های قبل رو همراه نخواهد داشت.
                            ویرایش توسط iboy : https://i-phone.ir/forums/member/639-iboy در ساعت 09-12-2012, 12:58 PM

نظر

توجه فرمایید :
                              اول این که همونطور که یاسین عزیز هم فرمودند این که این تاپیک باز مونده معنی اش حمایت شخصیت حقوقی انجمن از موضوع هستش ولی این که شخص حقیقی مدیر پاسخ نمیده و یا عکس العمل نشون نمیده علتش اینه که همونطور که عرض شد پیش از این اقداماتی انجام شده و دقیقا اگر منظور این هستش که کیبرد فارسی داشته باشیم که الان هست و اگر منظور اینه که منوی فارسی داشته باشیم (چند زبان معدود یعنی آلمانی- فرانسوی- ایتالیایی- .....دارن) که اون برای زبان های بسیار فراگیر تر هم اپل الان همچین ساپورتی نداره .
                              در هر حال به احترام کاربران مشتاق مدیریت امادگی ارسال مجدد درخواست را خواهد داشت ولی دقت کنید دقیقا دنبال چی هستیم.

نظر

خدا وكيلي اگه شركت اپل فقط بياد همين تاپيك ببينه اگر بخواد كاري هم انجام بده پشيمون ميشه
                                يا داريم به هم بي احترامي ميكنيم يا نظرات رو تحميل
                                اين كه نميتونيم خودمون با خودمون كنار بياييم از اپل چه توقعي ميشه داشت

نظر

صبر کنید ..
                                X