اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست ساپورت زبان فارسی از شرکت اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باسلام خدمت اين دوست عزيز كه زحمت اين پست مفيد و بجا انجام داده. ببين اگه همه باهم درخواست كنيم مطمعاً جواب خواهيم گرفت مابايد به اپل بگيم اين همه ايراني داره داره از اين ديوايس استفاده ميكنه. از قديم گفتن يه دست صدا ندا اخبي ها. يه متن خوب اماده كننين تا همه اون ارسال كنيم. انشاء الله جواب ميكيريم مطمعاً باشيد. ((في امان الله ))

نظر

هنوز كسي متني خوبي اماده نكرده

نظر

این موضوع بی اهمیتی نیست و امتحانش که سند کردن یه ایمیله هیچ ضرری نداره چرا مدیران اقدامی نمیکنن ؟ شاید اپل تو ای او اس ۷ کیبرد و تقویم رو اضافه کنه اگه تقاضا بدیم

نظر

ببخشید اما به تظر من کار بیهوده ای هست دلیلشم تحریم هاست و....
          ما باید اول به فکر اپل استور باشیم که اونم غیر ممکنه

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

دوست عزیز اپل استوری که شما میگی کاملا غیر ممکنه تازه این کیبرد فارسی و تقویم شمسی مدتهاست در مک او اس وجود داره و هیچ ربطی به تحریم و اینجور چیزا نداره !!!!
            قصد جسارت ندارم امیدوارم بد برداشت نشه ولی دلیل بی تفاوتی مدیران عزیز انجمن درفرستادن یه ایمیل اصلا برای من قابل درک نیست !
            بله وقتی ما به فکر خودمون نیستیم و زحمتی کوچولو در حد یک ایمیل برای رفاه خودمون را بیهوده میدونیم من که از خارجیا انتظار ندارم برای حق انسانی ما کاری بکنن
            ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 07-12-2012, 04:27 PM

نظر

به راحتي و بدون درد سر مي تونيد به اندازه زماني كه مي خواهيد به ايميل زدن وقت بگذاريد اين كار را انجام بديد مشكلتون حل ميشه:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread55555.html
              http://www.i-phone.ir/forums/thread68842.html
              بعضي چيزا را نبايد زياد سخت بگيريم. هر وقت مشكلشون با خودشون حل بشه اضافه مي كنند...

نظر

در خواست ساپورت زبان فارسی از شرکت اپل

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                به راحتي و بدون درد سر مي تونيد به اندازه زماني كه مي خواهيد به ايميل زدن وقت بگذاريد اين كار را انجام بديد مشكلتون حل ميشه:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread55555.html
                http://www.i-phone.ir/forums/thread68842.html
                بعضي چيزا را نبايد زياد سخت بگيريم. هر وقت مشكلشون با خودشون حل بشه اضافه مي كنند...
                فقط مسئله كيبورد فارسى نيست. تقويم شمسى هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                  فقط مسئله كيبورد فارسى نيست. تقويم شمسى هم هست
                  اينم خدمت شما:
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread52537.html

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    دوست عزیز تشکر به خاطر راهنمایتت ولی این تقویم شمسی نیست !!!!
                    یک ایمیل از طرف انجمن که در اون به تعداد کاربرا هم اشاره بشه خیلی تاثیر گذاره
                    اپل محدودیت اپ استور رو برای ما برداشت مطمئنم اگه درخواست بدیم اثر داره
                    قصد جسارت ندارم ولی وقتی نوشته های دوستان رو میخونم به این نتیجه میرسم که در واقع این ماهایمم که دوست داریم همیشه در محدودیت باشیم و هیچ کاری برای راحتی خودمون نکنیم پس اپل هم حق داره امکاناتشو برای ما گسترش نده این همه پول داریم بابت این محصولا خرج میکنیم که نتونیم از امکانات کاملا عادی و معمولیش استفاده کنیم !
                    امیدوارم از من ناراحت نشید و از من دلخور نشید اگرم از من ناراحت شدید از شما عزیزان عذرخواهی میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                      دوست عزیز تشکر به خاطر راهنمایتت ولی این تقویم شمسی نیست !!!!
                      یک ایمیل از طرف انجمن که در اون به تعداد کاربرا هم اشاره بشه خیلی تاثیر گذاره
                      اپل محدودیت اپ استور رو برای ما برداشت مطمئنم اگه درخواست بدیم اثر داره
                      قصد جسارت ندارم ولی وقتی نوشته های دوستان رو میخونم به این نتیجه میرسم که در واقع این ماهایمم که دوست داریم همیشه در محدودیت باشیم و هیچ کاری برای راحتی خودمون نکنیم پس اپل هم حق داره امکاناتشو برای ما گسترش نده این همه پول داریم بابت این محصولا خرج میکنیم که نتونیم از امکانات کاملا عادی و معمولیش استفاده کنیم !
                      امیدوارم از من ناراحت نشید و از من دلخور نشید اگرم از من ناراحت شدید از شما عزیزان عذرخواهی میکنم
                      دوست عزيزم؛
                      از صحبت هاي شما چرا بايد ناراحت و دلخور شويم. مي دونم كه دنبال اين هستيد كه مشكلي را حل كنيد. ولي به نكاتي بايد دقت كنيد:
                      1- اين راهكارهايي كه من به شما پيشنهاد مي دهم دقيقا همون چيزي هست كه خود اپل در فريمورهاش ايجاد مي كنه، ولي به دلايلي (اعم از تحريم و يا بتا بودن) در دسترس ما قرار نمي دهد كه ما با نصب توييك و يا دستكاري آنرا فعال مي كنيم.
                      2- بحث اگر بحث تحريم باشه (كه به احتمال خيلي قوي همينطوره) كه با ايميل دادن من و شما به اپل كه دلش به رحم نمياد و بگه حالا پنجاه هزار نفر به من ايميل دادن پس بذار از دستشون خلاص بشيم و فلان سرويس را راه اندازي كنيم. بحثشون چيز ديگريست! مگه همين اپ استور نيست كه هر وقت دلشون مي خواد باز مي كنند و هر وقت دلشون بخواد مي بندند؟!
                      نكنه مي خواهيد بگيد كه با ايميل زدن دوستانمون باز مي كنند و مي بندند؟!
                      3- مشكل برخي شركت هاي خارجي دقيقا همينطوره كه چيزهايي كه براشون كاربردي باشه و بتونند مواقع خاص ازش استفاده كنند، براي كاربرانشون كاملا رايگان و مجاني قرار مي دهند (مثل گوگل +، جيميل، ياهو، آيكلود، دراپ باكس و...)
                      اگر دقت كنيد خواهيد ديد كه هزاران نمونه از اين جور سرويس هاي رايگان هست كه هيچ تحريمي را عليه ما نمي بينند، حالا بخواهي يه گوگل كروم يا پيكاسا دانلود كني و يا بخواهي از خود اپل و شركت هاي امريكايي خريد كني؛ هزاران انگ بهت مي چسبونه كه متاسفيم شما جزو ايـــران هستيد!!!
                      شما اصلا دقت كرديد اگر بخواهيد از ايران،* آنلاين از سايت اپل خريد كنيد با توجه به آي پي شما اجازه خريد به شما نمي دهد!؟ حالا بيا و برو ايميل بارانشون كن كه خواهش مي كنيم اجازه بديد خريد كنيم؟!
                      نتيجه گيري:
                      تا وقتي كه سياستشون نباشه، حتي عيسي مسيح (ع) هم بياد بهشون ايميل بزنه هم كاري انجام نخواهند داد و سياست دلسوزي ندارند!
                      موفق باشيد

نظر

اپل اگه بخواهد که زبان فارسی و کیبورد فارسی و تقویم شمسی رو اضافه کنه براحتی آبخوردن هست آنها برای ما ایرانیها ارزشی قایل نمیشن و بر خلاف اینکه ما و این انجمن آیفون خودمونو برای محصولات اپل میکشیم اونها مارو آدم حساب نمیکنند اونها نژاد پرست هستند

- - - - - - - - - -

اپل اگه بخواهد که زبان فارسی و کیبورد فارسی و تقویم شمسی رو اضافه کنه براحتی آبخوردن هست آنها برای ما ایرانیها ارزشی قایل نمیشن و بر خلاف اینکه ما و این انجمن آیفون خودمونو برای محصولات اپل میکشیم اونها مارو آدم حساب نمیکنند اونها نژاد پرست هستند

نظر

منم با اینکار موافقم اگه بشه چی میشه
                          اگه متن رو اماده کردید بدید منم ارسال کنم

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اریک اشمیت در پاسخ به نارنجی: عذرخواهی گوگل به خاطر محدودیت کاربران ایرانی | نارنجی
                            در پی پرسش نارنجی: گوگل دانلود برنامه های افزودنی کروم را برای ایران آزاد کرد | نارنجی
                            رو بعضی موارد میشه امیدوار بود
                            اما بعضی موارد مثل ارسال که یکی از دوستان اشاره کردند باید بگم محاله
                            به هر حال سنگ مفت گنجشک مفت هر کسی دوست داشت ایمیل بزنه
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

كسي متني اماده يا مدنظرش نيس ...زود باشين ديگه ..ميخايم تو ايفون 5 اس همه اين چيزاييي ك دوس دارين باشه ها

نظر

نوشته اصلی توسط ali tomcat نمایش پست ها
                                دوستان عزيز لطفا مواردي رو كه فكر ميكنيد بايد تو متن نامه نوشته بشه رو اينجا بگيد
                                من اين نامه رو مينويسم،
                                سلام بزرگوار

اونهایی که من فکر می کنم بهتره تو نامه باشه :

۱- زمان تاسیس انجمن

۲- تعداد کاربران

۳- درخواست کیبورد پارسی

۴- درخواست تقویم شمسی

۵- اشاره به وجود زبان پارسی در مکینتاش

(۶- اضافه نمودن زبان پارسی در نرم افزار سیری )

و...

دوستان دیگه هم نظر بدن ...

نظر

صبر کنید ..
                                X