اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت 4.2.1 با بیس باند 3.10.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت 4.2.1 با بیس باند 3.10.1

سلام دوستان من واقعا گیج شدم.از هر راهی میرم این گوشی درست بشو نیست.گوشی الان اکتیو نیست و می خوام برم 5.1.1 و اکتیو کنم اما نمیشه و ارورهای همیشگی و میده.با اولترا اسنو اکتیو میشه ولی طبیعتا با خاموش شدن می پره.اصلا چرا این گوشی اکتیو نمیشه تو همین ورژن 4.2.1 ؟ چیکار کنم؟ممنون.اینم عکس :

جوابی نیست ؟!

نظر

سلام
      ایفون 4 با این بیس باند فقط با گیوی اولترا قابل اکتیو شدن هست.
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

دوسته عزیز اگه گوشی اکتیو نشده پس چطور از قسمته about عکس گرفتین ؟ منظورتون آنلاکه ؟ منظورتون از اوروهای همیشگی چیه ؟ سیدیا رو چک کنید ببینید shsh ورژنی رو که میخواین بهش ریستور کنید رو داره یا نه ؟ و در آخر هم بهتره با یه گیویه دیگه هم تست کنید .

نظر

نه اکتیو که هست اما آنتن نداره. اصلا این گوشی لاکه یا آنلاکه ؟ من الان با گیوی و اولترا آنتنش و آوردم.
          یکی بهم گفت این گوشی آنلاکه.به خاطر همین می خوام از 4.2.1 ریستور کنم به 5.1.1 و ببینم بدون گیوی آنتن میاد یا نه.ش ش 5.0.1 و 5.1.1 رو تو سدیا داره اما چون دانگرد نمی خوام بکنم پس به shsh نیازی ندارم دیگه.درسته ؟
          خوب حالا بفرمایید این لاکه یا آنلاکه ؟ یکی میگه لاکه یکی میگه آنلاکه و ریستور کن ! چیکا کنم ؟ بیس یاند رو آپ کنم راه نمیفته ؟!
          امیر جان منظورم همون ارورهای 1600 3194 21 هست.هر ترفندی میزنم یک ارور خوب میشه و ارور بعدی میاد !

نظر

گوشیتون ایفون 4 32 مشکی. لاک Germany – T-Mobile هست.
            برای رفتن به 5.1.1 shsh میخواد. اگر خواستید ری استور کنید فقط با کاستوم

نظر

iI-GEM عزیز ممنونم ازت.پس لاکه ! اوکی.
              چون لاکه ش ش می خواد ؟ آخه من فکر میکردم برای دانگرد فقط ش ش لازمه نه واسه آپگرید! لطفا بفرمایید که اگر با کاستوم 5.1.1 که می سازم ریستور کنم آنتن میاد و نیازی به گیوی نیست ؟
              متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                iI-GEM عزیز ممنونم ازت.پس لاکه ! اوکی.
                چون لاکه ش ش می خواد ؟ آخه من فکر میکردم برای دانگرد فقط ش ش لازمه نه واسه آپگرید! لطفا بفرمایید که اگر با کاستوم 5.1.1 که می سازم ریستور کنم آنتن میاد و نیازی به گیوی نیست ؟
                متشکرم
                برای ری استور به اخرین فریمور shsh نمیخواد که الان 6.0.1 هست. ایفون 4 فقط با گیوی اکتیو میشه به غیر از مودم فیرمور 1.59.00 که گوشی شما اون نیست.
                قبل از هر اقدامی اموزشهای گوشیهای لاک رو مطالعه کنید.

نظر

نه 6.0.1 نمی خوام برم چون جیلبریکش حالا حالا ها نمیاد. می خوام 5.1.1 کنمش.پس کاستوم 5.1.1 با ش ش 5.1.1 می سازم و ریستور می کنم و با گیوی و اولترا انتن و میارم .آره ؟؟
                  نمیشه مودم فیرمور رو آپگرید کرد و انتن بده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                    نه 6.0.1 نمی خوام برم چون جیلبریکش حالا حالا ها نمیاد. می خوام 5.1.1 کنمش.پس کاستوم 5.1.1 با ش ش 5.1.1 می سازم و ریستور می کنم و با گیوی و اولترا انتن و میارم .آره ؟؟
                    نمیشه مودم فیرمور رو آپگرید کرد و انتن بده ؟
                    اگه مودم فریمور اپدیت بشه به 4.12.0.1 با گیوی هم گوشیتون انتن نداره

نظر

دوستان خوبم :
                      با کاستوم 5.1.1 آپدیت کردم و با اولترا آنتن اومد مرسی از راهنمایی وپشتیبانی خوب این سایت

نظر

صبر کنید ..
                      X