اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهاد برای خرید مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیشنهاد برای خرید مک بوک پرو

سلام
    اول اینکه ببخشید تاپیک باز کردم چون تاپیک متناسبی با سوالم پیدا نکردم که اونجا مظرح کنم

دوستان قصد خرید مک بوک پرو رو دارم ، در حدود 2800 تا 3300 می تونم خرجش کنم ، به نظر دوستانی چه مدلی بخرم بهتره ؟؟؟؟
    md313 ?
    md101?
    md102?
    یا مدلهای دیگه ؟؟

در ضمن گرافیکش زیاد برام مهم نیست ، همون intell کارمو راه میندازه .فقط سرعت بالایی داشته باشه
    لطفا دوستانی که تجره کار کردن دارن منو راهنمایی کنن ؟؟؟
    فقط لطف کنید زود جواب بدید می خوام بعد از ظهر بخرم

با تشکر

Md102
    دستگاه خوبيه
    براي يكي از دوستامه،تست كردم

نظر

من هم md102 را به شما پیشنهاد می کنم که دستگاه خوبی ست!
      و قیمت هم فکر میکنم در ایران حدود 4 میلیون و 300 هزار تومان باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط saurik@ نمایش پست ها
        سلام
        اول اینکه ببخشید تاپیک باز کردم چون تاپیک متناسبی با سوالم پیدا نکردم که اونجا مظرح کنم

دوستان قصد خرید مک بوک پرو رو دارم ، در حدود 2800 تا 3300 می تونم خرجش کنم ، به نظر دوستانی چه مدلی بخرم بهتره ؟؟؟؟
        md313 ?
        md101?
        md102?
        یا مدلهای دیگه ؟؟

در ضمن گرافیکش زیاد برام مهم نیست ، همون intell کارمو راه میندازه .فقط سرعت بالایی داشته باشه
        لطفا دوستانی که تجره کار کردن دارن منو راهنمایی کنن ؟؟؟
        فقط لطف کنید زود جواب بدید می خوام بعد از ظهر بخرم

با تشکر
        دوست عزیز تا جایی که من می دونم با این پول شما الان مک بوک ایر هم نمیشه خرید چه برسه به مک بوک پرو !!!!
        در مورد مدل هم دوستان راست می گن واقعا md102 عالیه اگر یک روز خواستم یک مک بوک دیگه بخرم حتما همین رو می خرم.
        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 13-01-2013, 03:36 PM

نظر

من ۳۱۳ خریدم و روش اس اس دی گذاشتم . خیلی عالی شده و سرعت فوق العاده ای داره
          پیشنهاد من خرید یه مک بوک پروی معمولی و ارتقای سخت افزاری به اس اس دی و رم هست

نظر

سلام دوستان. من هم قصد خرید مک دارم. منتها بین دو مدل air md232 و pro md102 موندم. به غیر از این مسئله که پرو دی وی دی رام داره و ایر نداره. شما چی پیشنهاد میکنید؟
            همونطور که میدونید مدل ایر دارای هارد اس اس دی هست که سرعتشو خیلی بالا می بره . از طرفی حافظه رم این مدل 4 و مدل پرو 8 هست. در مورد سی پی یو هم اگر بخوام بگم مدل ایر corei5 و مدل پرو corei7 هستش. با توجه به برتری سی پی یو و رم مدل پرو نسبت به ایر آیا بازهم مدل ایر به دلیل اس اس دی بودن هاردش سرعتش از مدل پرو بیشتره؟

و سوال آخر. هر دوی این دو مدل گرافیک intel4000 آن بورد دارند. آیا در برنامه هایی همچون کتیا- فتوشاپ-متلب کم نمیارند؟

قبلا در ویندوز به صورت آماتور برنامه نویسی و شروع کردم بدم نمیاد در مک هم یاد بگبرم. در مورد برنامه نویس ساده چطور؟
            پیشاپیش از زحمات شما متشکرم.

نظر

می تونید مک بوک پرو بخرید و یم هارد اس اس دی اضافه کنید.
              برای برنامه های خود مک کم نمی یارن. اینتل hd4000 هرچی رم بیشتر باشه قدرتش بیشتره.
              شا با پایین ترین سیستم مک هم می تونید برنامه نویسی کنید.

نظر

صبر کنید ..
              X