اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عکس از بدنه ی آیفون ۵ شما !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عکس از بدنه ی آیفون ۵ شما !

دوستان برای بنده و خیلی های دیگه که می خوان آیفون ۵ تهیه کنن در حال حاضر این موضوع خط و خش ها و رنگ پریدگی ها خصوصا در رنگ مشکی معضلی شده ...

از اونجایی که در اخبار و فیدبک های کسانی که خریده بودند هم اومده بود که بعضی از آیفون ها حتی موقعی که از داخل جعبه بیرون آورده شدن دارای رنگ پریدگی بودند این تاپیک رو زدم که کسانی آیفون ۵ دارند بیان و نظر بدند .
    و از آیفون هاشون عکس بگذارند - در کنار عکس گذاشتن لطفا تاریخ خرید و پارت نامبر رو قید کنید . اگر از قاب یا کیس هم استفاده می کنید بفرمایید .

ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 23-12-2012, 01:51 PM

خوب دوستان گفتند ایفون 5 دار ها عکس بزارند من از ایفون خودم میزارم
    سفید هست با پارت c/a
    هیچ گونه روکش و اسکرین روش نبوده فقط روش یک بامپر بوده البته سفید بر خلاف مشکی مشکل رنگ پریدگی من تا حالا نشنیدم!
    ضمنا استفاده حدود 2 هفته
    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D
      بی زحمت میشه از پشتش هم عکس بگذارید ؟
      زحمتی نیست نوید خان
      بفرمایید
      فایل های پیوست شده

نظر

ببخشید اگه بد کیفیته عکسام
        فایل های پیوست شده

نظر

دوستان اسم این تاپیک " عکس از بدنه آیفون ۵ شما " بنابراین به جای بحث کردن درباره کشور های مختلف برای اسمبل٬ اگر آیفون ۵ دارید عکسش رو بزارید و اگر ندارید صبر کنید تا بقیه دوستان آپلود کنند. سعی کنید موضوع تاپیک رو به بیراهه نکشید. مطمئنا تاپیک های زیادی الان هستند که می تونید صحبت پیرامون اسمبل آیفون ۵ رو اونجا دنبال کنید
          پست های اضافی حذف خواهد شد.
          ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 23-12-2012, 01:48 PM
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان بنده هم ابتدا از استرالیا یک آیفون ۵ مشکی تهیه کرده بودم که طبیعتا پارت نامبر اونجا X/A هست. این آیفون در اولین روز عرضه خریداری شد و وقتی از جعبه در آمد یک نقطه در سمت چپ آن دیده می شد.

اما به دلیل مشکلاتی که بعدا برای این دستگاه پیش آمد این دستگاه را فروختم و یک مشکی دیگر با پارت نامبر LL/A تهیه کردم. از screen protector برای پشت استفاده می کنم و یک بامپر گریفین هم استفاده می کنم. تا الان که هیچ خطی نداشتم.

نظر

پارت نامبر   LLA
              مدت زمان استفاده : حدودا ۲۵ روز
              موقع در آوردن از جعبه هیچ نقطه ای رنگ پریدگی نداشت ٬ از ثانیه اول هم درون بامپر گریفین بوده ٬ متاسفانه در سه نقطه که همگی زیر بامپر پلاستکی هستند رنگ پریدگی مشاهده میشه . اسکرین پروتکتور هم استفاده نمی کنم ...

ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 29-12-2012, 06:17 PM

نظر

اقا نوید به خاطر بامپر نیست؟ چون دوست من یک دونه ۴ داره که از روز اول بامپر فابریک انداخته بود. امروز اومد پیش من و گفت میخوام گوشیمو بفروشم من بامپر را در اوردم یعنی چطوری بگم گوش داغون شده بود!! خودش باورش نمیشد که گوشی اینطوری شده!

نظر

بامپر های نامرغوب خودش یکی از دلایل خط انداختن هست. تو نسل اول آیفون ۴ بامپر های زیادی بودند ( نه بامپر اصل ) که خودشون خط مینداختند
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

بامپر چه مارکی خوبه ؟ خط نمیندازه !

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                      اقا نوید به خاطر بامپر نیست؟ چون دوست من یک دونه ۴ داره که از روز اول بامپر فابریک انداخته بود. امروز اومد پیش من و گفت میخوام گوشیمو بفروشم من بامپر را در اوردم یعنی چطوری بگم گوش داغون شده بود!! خودش باورش نمیشد که گوشی اینطوری شده!
                      نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      بامپر های نامرغوب خودش یکی از دلایل خط انداختن هست. تو نسل اول آیفون ۴ بامپر های زیادی بودند ( نه بامپر اصل ) که خودشون خط مینداختند
                      نه بعيد ميدونم به خاطر بامپر باشه ،
                      نوشته اصلی توسط shakhboy33 نمایش پست ها
                      مارك هاي مختلفي هستند، واسه من كه گريفينه

از دوستان تقاضادارم در اين تاپيك پستي خارج از موضوع نگذارند،نظرها و سوال ها رو در تاپيك هاي مرتبط بيان كنند .
                      ايت تاپيك صرفا جهت اطلاع از ميزان خط و خش ها در بازه هاي زماني مختلف است و پستي بدون عكس لطفا نباشه

از مدير مربوطه تقاضا دارم اين چند پست آخر رو به تاپيك مربوطه منتقل كنند.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      نه بعيد ميدونم به خاطر بامپر باشه ،
                      نوشته اصلی توسط shakhboy33 نمایش پست ها
                      مارك هاي مختلفي هستند، واسه من كه گريفينه

از دوستان تقاضادارم در اين تاپيك پستي خارج از موضوع نگذارند،نظرها و سوال ها رو در تاپيك هاي مرتبط بيان كنند .
                      ايت تاپيك صرفا جهت اطلاع از ميزان خط و خش ها در بازه هاي زماني مختلف است و پستي بدون عكس لطفا نباشه

از مدير مربوطه تقاضا دارم اين چند پست آخر رو به تاپيك مربوطه منتقل كنند.

نظر

نويد جان اين پست هاي مربوط به عكس ها بودنش بهتره

من هم تا چند روز ديگه از دو آيفون ٥ سفيد و مشكي عكس ميزارم

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

iPhone 5 Black

Part Number : LL/A

مدت زمان استفاده : بین ۱۵ تا ۲۰ روز

گوشی هیچ گونه خشی ندارد و از Screen Protector برای صفحه نمایش و هم چنین پشت گوشی استفاده می کنم .

از قابی هم که استفاده میکنم راضیم .

IMG_0042.jpgIMG_0043.jpgIMG_0044.jpgIMG_0045.jpg

موفق باشید .
                          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 31-12-2012, 02:59 PM

نظر

Part Number : LL/A

زمان استفاده: ۱ ماه

بدون هیچ خش!
                            بدون محافظ صفحه.

نظر

صبر کنید ..
                            X