اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد iccid گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد iccid گوشی

با عرض سلام خدمت دوستان،من دیروز یه آیفون ۵ خریدم،امروز کنجکاو شدم اطلاعات پشت جعبشو با خود گوشی مطابقت بدم،سریال نامبر،پارت نامبر،imei و مدلش دقیقا درست بود اما iccid گوشی با پشت جعبه فرق داره،اگه میشه راهنماییم کنید،مشکل چیه،رفته رو مخم

تا جایی که من اطلاع دارم اون iccid پشت جعبه که من فقط پشت جعبه گوشی های لاک و انلاک شده توسط اپراتور دیدم مربوط به سیم کارت اپراتوری هست که داخل گوشی هست..
    گوشی های انلاک فکتوری اون کد رو پشت جعبه نداره اما تو setting هست

نظر

سوال در مورد iccid گوشی

دوست گرمى اقاى پويا دقيقا جواب دادن و مربوط به اپراتور گوشيتون ميباشد ونگران نباشيد

نظر

iccid شماره سریال سیم کارت هست . پشت جعبه گوشی های لاک قرارداره و شماره سریال سیمکارتی که همراه گوشی عرضه شده رو نوشته .
        با عوض کردن سیمکارت طبیعی هست که iccid که گوشی نشون میده با پشت جعبه فرق داشته باشه

نظر

از تمامی دوستان کمال تشکر رو دارم و دیکه خیالم راحت شد

نظر

سلام،میگن این iccid داشته باشه لاک هست،من آیفون ۵ گرفتم اینو داره،ولی هر سیمکارتی رو میخونه،موندم لاک یا آنلاک!

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanfar نمایش پست ها
              سلام،میگن این iccid داشته باشه لاک هست،من آیفون ۵ گرفتم اینو داره،ولی هر سیمکارتی رو میخونه،موندم لاک یا آنلاک!
              اگه اشتباه نکنم گوشی شما اگه اینطوره پس به صورت شرکتی انلاک شده

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                iccid شماره سریال سیم کارت هست . پشت جعبه گوشی های لاک قرارداره و شماره سریال سیمکارتی که همراه گوشی عرضه شده رو نوشته .
                با عوض کردن سیمکارت طبیعی هست که iccid که گوشی نشون میده با پشت جعبه فرق داشته باشه
                با سلام
                ممنون من سوال شده بود برام این iccid چیه که همه میگن
                الان رفتم نگاه کردم کدی که رو سیم کارتم زده شده با اونی که تو گوشی نشون میده یک رقم فرق داره داستان چیه؟
                مثلا اگه رو سیم کارت زده 9311 تو گوشی نشون میده 9310 چراااا
                بعد یه سوال دیگه که اگه لاک بوده این گوشی چرا تگ اپراتور روش نخورده و حالا چرا اون گوشیه لاک رو میارن به قیمت آنلاک به ما میفروشن و اون سیم کارتی هم که شما می فرمایین و iccid اش پشت جعبه است داخل گوشی نیست
                در کل برای خرید بهتره iccid داشته باشه یا نداشته باشه؟ من سر در نمیارم از کار اپل اگه آنلاک فکتوری میسازه و لاک با تگ آرم اپراتور هم میسازه پس این دیگه چه صیغه ایه؟

نظر

azizan pas in iphone haie 5s ke dar bazar koli ham mifrooshan logo shabnam ham dare va unlock ham hast faghat iccid dare ina vaziatesh chejoorie aya agar inaro bekharim bade ha baraye foroshesh moshkel peida mikonim ?

نظر

گوشی هایی که iccid دارن انلاک فکتوری نیستن یعنی اپراتور انلاکشون کرده و سیم کارت همون اپراتور داخل جعبه هستش
                    شما اگه با اون سیم کارت توی امریکا صحبت کنید و هزینه سیم کارت رو سر موعودش پرداخت نکنی اون شرکت گوشیتون رو لاک میکنه
                    وقتی دوباره تسویه حساب کنی دوباره انلاک میشه نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه !!

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                      با عرض سلام خدمت دوستان،من دیروز یه آیفون ۵ خریدم،امروز کنجکاو شدم اطلاعات پشت جعبشو با خود گوشی مطابقت بدم،سریال نامبر،پارت نامبر،imei و مدلش دقیقا درست بود اما iccid گوشی با پشت جعبه فرق داره،اگه میشه راهنماییم کنید،مشکل چیه،رفته رو مخم

iccid یا Integrated Circuit Card Identifier در واقع شماره سریال سیم کارت هست - روی دوره ی سیم کارتتون نوشته شده معمولا ... همون جا که پین و ... هست

چیزی که پشت جعبه هست شماره سریال اون سیم کارتیه که گوشی باهاش فروخته شده
                      چیزی که تو منو میبینی شماره سریال سیم کارتیه که همون موقع داخل گوشی هست

نظر

با سلام
                        یه سوال برام پیش اومد
                        اگر روی جعبه iccid باشه یعنی گوشی لاک هست و اگر با هر سیم کارتی کار کنه یعنی خودشون انلاک کردن

پس فرقی بین انلاک فکتوری و گوشی که فکتوری، انلاک کرده، در عمل نیست، درسته یا من اشتباه برداشت کردم؟

نظر

نوشته اصلی توسط imilad نمایش پست ها
                          با سلام
                          یه سوال برام پیش اومد
                          اگر روی جعبه iccid باشه یعنی گوشی لاک هست و اگر با هر سیم کارتی کار کنه یعنی خودشون انلاک کردن

پس فرقی بین انلاک فکتوری و گوشی که فکتوری، انلاک کرده، در عمل نیست، درسته یا من اشتباه برداشت کردم؟
                          خیر هیچ فرقی ندارن باهم
                          فقط توی جعبه انلاک فکتوری سیم اجکتور وجود داره که تو جعبه لاک وجود نداره!
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نه فرقی نیست مادرزاد آنلاک بوده یا خود شرکت مخابراتی آنلاک کرده که در این حالت دوم ممکنه بازم iccid رو جعبه چاپ شده باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                            X