اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در گیفت کردن برنامه به یک اکانت دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در گیفت کردن برنامه به یک اکانت دیگر

دوستان من می خوام از یک اکانت ایتونزم که توش پول داره به اکانت یک نفر دیگه برنامه کیفت بدم. وقتی میرم روش میزنم و کاراشو میکنم مینویسه که بیلینک اینفو باید وارد کنم و ازینچیزا. ولی هر چی اطلاعاتم رو وارد میکنم رد نمیکنش. کسی تا حالا برنامه گیفت کرده؟ اصلا میشه پول گیفت کرد به یک اکانت دیگه.

ممنون بخاطر وقتتون

نوشته اصلی توسط thipax نمایش پست ها
    دوستان من می خوام از یک اکانت ایتونزم که توش پول داره به اکانت یک نفر دیگه برنامه کیفت بدم. وقتی میرم روش میزنم و کاراشو میکنم مینویسه که بیلینک اینفو باید وارد کنم و ازینچیزا. ولی هر چی اطلاعاتم رو وارد میکنم رد نمیکنش. کسی تا حالا برنامه گیفت کرده؟ اصلا میشه پول گیفت کرد به یک اکانت دیگه.

ممنون بخاطر وقتتون
    برای گیفت کردن باید آدرس معتبر در آمریکا داشته باشید. همچنین با گیفت کارد نمی تونید برنامه گیفت کنید و باید حتما کارت اعتباری تو حسابتون باشه

نظر

دوستان آيا امكان اين هست كه بشه مبلغ گيفت يك اكانت را دوباره به يك اكانت ديگر گيفت كرد؟!

يا يك كار ديگه!

آيا امكان داره گيفت كارت را يه جوري به اپل مرجوع كرد؟!

من يك گيفت 50 يورويي از وين تهيه كردم كه متاسفانه به اپل آي دي من كه براي us هست وارد نميشه، مي خوام ببينم كاريش ميشه كرد غير از درست كردن يك اپل آي دي جديد اتريش؟!

اينم بگم كه بالانس پولي در اكانت فعلي من هست و نمي تونم كشورم رو تغيير بدم...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
        دوستان آيا امكان اين هست كه بشه مبلغ گيفت يك اكانت را دوباره به يك اكانت ديگر گيفت كرد؟!

يا يك كار ديگه!

آيا امكان داره گيفت كارت را يه جوري به اپل مرجوع كرد؟!

من يك گيفت 50 يورويي از وين تهيه كردم كه متاسفانه به اپل آي دي من كه براي us هست وارد نميشه، مي خوام ببينم كاريش ميشه كرد غير از درست كردن يك اپل آي دي جديد اتريش؟!

اينم بگم كه بالانس پولي در اكانت فعلي من هست و نمي تونم كشورم رو تغيير بدم...
        نه، گیفت کردن مبلغ نیازمند کارت اعتباری در حساب هست و فقط هم به اکانت های همون کشور خودتون می تونید گیفت کنید. عدد های رند هم باید باشه

نه امکانش نیست، اگه خارج از کشور باشید از همونجایی که خریده باشید تا ۲ هفته مهلت دارید پس بدید ولی اگه ایران هستید و دسترسی به فروشگاه مبدا ندارید خیر راهی نداره

نظر

یعنی با توجه به اینکه محرمانه بودن کد رمزش معلوم شده باز هم پس می گیرند؟

نظر

صبر کنید ..
          X