اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شکستن شیشه روی اسکرین 3gs و تعویض قاب پشت (32gb)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شکستن شیشه روی اسکرین 3gs و تعویض قاب پشت (32gb)

با سلام
    می خواستم بدونم که هزینه تعویض این شیشه به همراه دیجیتایزر چقدر هست در حال حاضر .
    ال سی دی مشکلی نداره و فقط و فقط قصد تعویض شیشه روی صفحه رو دارم .
    هم چنین آیا قاب پشت 3gs ( 32g ) مشکی اصل جایی یافت میشه ؟ اگر جواب + هست لطفا قیمت رو هم اطلاع بدین ممنون میشم .
    با تشکر

با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو . من شیشه روی صفحه ایفونم (3gs ) امروز (2 فروردین 92 ) شکست و حسابی ضدحال خوردم البته تاچش کار میکنه ، می خواستم ببینم از عزیزان کسی میدونه هزینش حدوا تو مشهد چقدر میشه و اینکه کجا ببرم و اینکه تو تعطیلات میشه کاریش کرد یا نه ؟ یه دنیا ممنونم اگه راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط babak pirata نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو . من شیشه روی صفحه ایفونم (3gs ) امروز (2 فروردین 92 ) شکست و حسابی ضدحال خوردم البته تاچش کار میکنه ، می خواستم ببینم از عزیزان کسی میدونه هزینش حدوا تو مشهد چقدر میشه و اینکه کجا ببرم و اینکه تو تعطیلات میشه کاریش کرد یا نه ؟ یه دنیا ممنونم اگه راهنماییم کنین
      احتمالا تاچش شکسته! ببینید ال سی دیش ( شیشه زیریه) هم شکسته یا فقط سطح روش ترک خورده؟

اگه فقط تعویض تاچش باشه فکر میکنم بین 70 تا 100 خرج داشته باشه واستون .

تعویض تاچش خیلی کاره سختی نیست که دنبال تعمیر کار خبره بگردید . فقط باید بعد از تعویض درست بچسبوندش که بلند نشه !

نظر

سلام من مشهدم اگه toch یا lcd خواستین در خدمتم به بهترین قیمت ممکن میتونم تقدیمتون کنم اگه خواستید پیام خصوصی بدید

نظر

صبر کنید ..
        X