اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین لپ تاپ برای هکینتاش Lenovo G570

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین لپ تاپ برای هکینتاش Lenovo G570

با سلام
    بعد از امتحان چندین لپ تاپ با برندهای مختلف این لپ تاپ میشه گفت تنها لپتاپ که فول کار میکنه.گرافیک هر دو تا کارت کار میکنن.وای فای کار میکنه.کارت صدا و شبکه و بلوتوث به خوبی کار میکنن
    منم واسه همین هکینتاش خریدمش و دارم حالشو میبرم

Lenovo G570

2430 CORE i5

vga=Intel HD and ATi6370m

ram 4g

دوست عزیز سلام بر شما منم لب تابم دارم که دو تا کارت گرافیک داره مثل مال شما ولی یکیش اینتل ایچ دی هست و یکیش NVidia gt540m هست شما کدومو گرافیگو نصب کردید چجوری؟

نظر

سلام دوست عریر
      مک فقط لپ تاپهای دوکارته ATI ساپورت میکنه و nvida و optimus ساپورت نمیکنه ولی میشه با گرافیک اینتل انبورد هم کار کرد.مثلا گرافیک اینتل من HD3000 و ATI 6370M تونستم هر دو فعال کنم و واسه هر نرم افزار به دلخواه خودم یکی انتخاب کنم.من یه سامسونگ با گرافیک NVIDIA OPTIMUS داشتم لپ تاپ خوبی بود ولی ردش کردم اینو گرفتم

نظر

خب مدل دقیق Intel hd بگو تا درایورش برات بزارم.ضمنا گرافیک انبورد خوب جواب میده

نظر

دوست عزیز مال من نصب میشه روش ولی کارت گرافیکو نمیشناسه اعصابم خورد شده NVidia optumus هست یکیش intel hd هست و دیگری gt540m هست لب تابم هم acer 5742g هست ؟

نظر

میشه یاهو ایدیتونو برید داخلش Skype دارید بی زحمت بدید ؟

نظر

optimus ساپورت نمیشه ولی با گرافیک انبورد خوب کار میکنه id گرافیک اینتل بگو تا فعالش کنم واست

نظر

Бомберы-35%

Маска ежедневная, экологичная HD печать; Состав: 50% полиэстер, 50% хлопок; Легко дышать, удобно носить, можно стирать неограниченное количество раз! Произведено в России. Не является медицинским изделием. http://merchprint.online Пусть каждая деталь твоей жизни будет яркой!Кружки с любимым героем со скидкой 30%http://merchprint.ruУдобная оплата и быстрая доставка по всей России Лонгсливы-30% Леггинсы-30% Лонгсливы-30% 2cb52f0

نظر

صبر کنید ..
                X