اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

shortcut برای جلو و عقب بردن زیرنویس در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• shortcut برای جلو و عقب بردن زیرنویس در مک

سلام
    تو برنامه kmplayer ویندوز با زدن کلید . و , (> و <) میتونستیم زیرنویس ها رو یکی یکی جلو یت عقب ببریم. این hotkey برای vlc یا mxplayer یا هر برنامه ی دیگه تو مک چیه دوستان؟
    ممنونم

برید به منوی VLC > Prefrences و بعد تب Hotkeys را بیاید و بگردید دنبال hotkey مخصوص shift دادن به عقب و جلو! که باید ظاهرا خودتون تنظیم کنید هر کلیدی که میخواهید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      برید به منوی VLC > Prefrences و بعد تب Hotkeys را بیاید و بگردید دنبال hotkey مخصوص shift دادن به عقب و جلو! که باید ظاهرا خودتون تنظیم کنید هر کلیدی که میخواهید.
      ممنون دوست عزیز ولی اینجا نبود. اینی که خودمون انتخاب میکنیم برای جابه جابی مکانی زیرنویسه!

نظر

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز ولی اینجا نبود. اینی که خودمون انتخاب میکنیم برای جابه جابی مکانی زیرنویسه!
        بله! برای همین هم زدم باید بگردید! چون اگر shortcut باشه همش توی این قسمت هست! اگر گشتید دیدی نیست، لابد ساپرت نمیکنه.

نظر

تو vlc دیفالت h و j هستند .
          زمانی عقب جلو میبرند زیرنویس رو .
          ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 01-12-2012, 12:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
            تو vlc دیفالت h و j هستند .
            زمانی عقب جلو میبرند زیرنویس رو .
            من برای ایشون توی عکس هم گذاشتم! اما ظاهرا ایشون بدون دقت دیدن! :d منم شک کردم نکنه اشتباه کردم!
            شاید هم بخاطر این بوده که من بهشون گفتم باید خودتون تنظیم کنید و ایشون به اشتباه افتاد! چون برایی Position پیشفرض کلید نیست. ولی برای Delay هست.

oosin : چرا بهونه میاری ! اشتباه گفتی دیگه
            ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 01-12-2012, 08:04 AM

نظر

ولی منظور من j و h نیست. این کلیدی که گفتین میاد تاخیرو جبران میکنه. اون چیزی که منظوره منه عقب و جلو بردن زیرنویسه! مثلا میخواین چندبار تکرار شه یه جمله! اگه میشه با kmplayer امتحان کنید تا منظورمو درست تر گفته باشم

نظر

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
                ولی منظور من j و h نیست. این کلیدی که گفتین میاد تاخیرو جبران میکنه. اون چیزی که منظوره منه عقب و جلو بردن زیرنویسه! مثلا میخواین چندبار تکرار شه یه جمله! اگه میشه با kmplayer امتحان کنید تا منظورمو درست تر گفته باشم
                این قابلیت رو نداره vlc .

نظر

رزا

بسیار ممنون مشکلم حل شد ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X