اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت از 4.1 به 5x در آیفون 3gs بدون shsh ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت از 4.1 به 5x در آیفون 3gs بدون shsh ?

درود بر شما . من امروز یک 3gs اکبند خریدم . روش فریمور 4.1 هست . توی سیدیا سرچ کردم فقط shsh فریمور 4.1 هست . خواستم ببینم چطور میتونم بدون آپدیت بیسباند به 5x آپدیت کنم ؟

هیچ جور تا shsh رو نداشته باشید نمیتونید برید به 5.1.1 چه برسه به اینکه بیس بند تغییر نکنه
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط shell3r نمایش پست ها
      درود بر شما . من امروز یک 3gs اکبند خریدم . روش فریمور 4.1 هست . توی سیدیا سرچ کردم فقط shsh فریمور 4.1 هست . خواستم ببینم چطور میتونم بدون آپدیت بیسباند به 5x آپدیت کنم ؟
      دوسته عزییز اگه گوشی آنلاکه با خیاله راحت به 6.0.1 آپدیت کنید . مطمئن باشید کم نمیاره و از 5 خیلی هم بهتره !

نظر

از پاسخ شما ممنونم . متاسفانه دستگاه من ظاهرا لاکه , IMEI دستگاه من 012153009351712 هست و روی گوشی هم ultrasnow نصبه

پس با کاستوم فریمور هم امکان آپگرید گوشی وجود نداره ؟ من خیلی جست و جو کردم یکم گیج شدم . دوست ندارم baseband آپدیت بشه چون ظاهرا در 6.15 جی پی اس گوشی از کار میفته

نظر

از پاسخ شما ممنونم . متاسفانه دستگاه من ظاهرا لاکه , IMEI دستگاه من 012153009351712 هست و روی گوشی هم ultrasnow نصبه

پس با کاستوم فریمور هم امکان آپگرید گوشی وجود نداره ؟ من خیلی جست و جو کردم یکم گیج شدم . دوست ندارم baseband آپدیت بشه چون ظاهرا در 6.15 جی پی اس گوشی از کار میفته
          شما کلا نمیتونید چون shsh ورژن 5 رو ندارید

نظر

گوشی رو با کاستوم فریمور به 5.0.1 آپدیت کردم بدون shsh و آپدیت بیسباند

نظر

گوشی رو با کاستوم فریمور به 5.0.1 آپدیت کردم بدون shsh و آپدیت بیسباند
              خودتون؟
              با sn0wbrezz یا redsn0w?
              بدون shsh امکان نداره

نظر

من راستش عادت کردم چیزهایی که میگم دوستان این انجمن باور نکنن . گوشی قبلیم رو بردم دفتر که بیس باندش رو داونگرید کنند gps ش فعال بشه . عزیزی که اونجا بودن بعد از 4 ساعت تلاش تونستن گوشی من رو از حالت اکتیو در بیارن آخرش هم گفتند مشکل سخت افزار داره دیگه آنتن هم نمیداد . من 4 دقیقه بعد که رسیدم خونه خودم ریستورش کردم و راه افتاد .

الان هم با Snowbreeze یک کاستوم ساختم با آیتونز ریستور کردم الان 5.0.1 هست . ultrasnow هم نصب کردم گوشی اکتیو شد.

نظر

من راستش عادت کردم چیزهایی که میگم دوستان این انجمن باور نکنن . گوشی قبلیم رو بردم دفتر که بیس باندش رو داونگرید کنند gps ش فعال بشه . عزیزی که اونجا بودن بعد از 4 ساعت تلاش تونستن گوشی من رو از حالت اکتیو در بیارن آخرش هم گفتند مشکل سخت افزار داره دیگه آنتن هم نمیداد . من 4 دقیقه بعد که رسیدم خونه خودم ریستورش کردم و راه افتاد .

الان هم با Snowbreeze یک کاستوم ساختم با آیتونز ریستور کردم الان 5.0.1 هست . ultrasnow هم نصب کردم گوشی اکتیو شد.
                  میشه یه عکس از صفحه اول لود شده سیدیا از گوشیتون بزارید ؟ همینطور از about؟

نظر

بفرمایید
                    فایل های پیوست شده

نظر

اگه تازه ریستورش کردین که واقعا جالبه

نظر

گوشی رو چند ساعته از زرورق باز کردم . باز هم از وقت و پاسخ شما تشکر میکنم

نظر

گوشی رو چند ساعته از زرورق باز کردم . باز هم از وقت و پاسخ شما تشکر میکنم
                          منظورتون رو از زرورق متوجه نمیشم. یعنی گوشی اکبند بوده ؟

نظر

تو پست اول که گفتم گوشی رو آکبند امروز خریدم . اگر باز باور نمیکنید فاکتور رو اسکن کنم :d

نظر

تو پست اول که گفتم گوشی رو آکبند امروز خریدم . اگر باز باور نمیکنید فاکتور رو اسکن کنم :d
                              آکبند ؟ بعد از فریمور 3.1.3 رو داره؟ عجیبه والا بعد بدون shsh شما ریستور کردی
                              چشم بندیه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X