اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت از 4.1 به 5x در آیفون 3gs بدون shsh ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من اطلاعی ندارم . ولی گوشی رو با کاتر باز کردم دادم دسته مغازه دار به همراه سیم کارت چند دقیقا بعد اکتیو کرد بهم داد. مشخصا وقتی گوشی رو آنلاک کرده shsh هم fetch شده فریمور های قابل fetch در سیدیا .گوشی هم رفرش نیست از این کلاه ها سرم نمیره

نظر

نوشته اصلی توسط shell3r نمایش پست ها
      من اطلاعی ندارم . ولی گوشی رو با کاتر باز کردم دادم دسته مغازه دار به همراه سیم کارت چند دقیقا بعد اکتیو کرد بهم داد. مشخصا وقتی گوشی رو آنلاک کرده shsh هم fetch شده فریمور های قابل fetch در سیدیا .گوشی هم رفرش نیست از این کلاه ها سرم نمیره
      شما 3 سال بعد توقف تولید یه گوشی خردید نوش رو بعد رفرش نیست؟ 8 گیگه دیگه؟
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نه 32 گیگه . نه رفرش نیست 3 تا 3g و 3gs قبلا داشتم . توضیحی خودم هم برای shsh های داخل سیدیا ندارم ولی تا اونجا که تو سایت ها خوندم shsh برای داونگرید کردن بود نه آپگرید

نظر

نوشته اصلی توسط shell3r نمایش پست ها
          نه 32 گیگه . نه رفرش نیست 3 تا 3g و 3gs قبلا داشتم . توضیحی خودم هم برای shsh های داخل سیدیا ندارم ولی تا اونجا که تو سایت ها خوندم shsh برای داونگرید کردن بود نه آپگرید
          اصراری نداریم چیز منفی یی رو بهتون بفهمونیم اما اگه میخواین مطمئن شید درخواست بدید یکی از دوستان تاریخه اکتیو شدنه گوشی رو واستون چک کنه. به نظر من که باید حداقل 3 سال پیش رو نشون بده چون shsh 3.1.2 به بعد رو داره !!!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ویرایش: منظور از دانگرید ریستور به هر ورژنی قبل از آخرین ورژنه ارائه شده ی اپله! شاید منطقی نباشه .اما یه دور دیگه هم با chiz pi en سیدیا رو رفرش کنید ببینید shsh دیگه ای اضافه نمیشه ؟!
          ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 30-11-2012, 01:12 AM

نظر

همه چیز درباره ی آپدیت 3gs به 5.1.1

با سلا م خدمت دوستان گلم
            آقا تورو خدا یکی جوابه واضح بده
            من یک 3gs لاک با ورژن 4.1 با بیس باند 6.15.00 دارم. میخوام ریستور کنم به 5.1.1
            حالا چند تا مساله
            یکی اینکه عکسای سایدیامو گذاشتم اینطور که پیداس shshاز 5.1.1 ندارم حالا از کجا میتونم بیارم این sh sh رو؟
            دو اینکه اصلا بدون sh sh میشه کاستوم بسازم و ریستور کنم؟
            سه اینکه اصلا تو این تاریخ یعنی 3/2/92 میشه به 5.1.1 رفت یا نه؟ چون میگن نمیشه دیگه آپدیت کردو این حرفا
            و در پایان اگه امکانش هست که این کارو بکنم طبق رواله عادی باید کاستوم بسازم حالا مثلا با snowbreeze و بعد ریستور کنمو بعدم با ultrasnow اینا آنلاک کنم دیگه درسته؟
            سرعت گوشی پایین نمیاد؟برا 3gs سنگین نیس 5.1.1؟
            با تشکر فراوان از همه دوستانی که زحمت میکشن و تخصصشونو با بقیه در میون میزارن
            فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط miladkazem نمایش پست ها
              با سلا م خدمت دوستان گلم
              آقا تورو خدا یکی جوابه واضح بده
              من یک 3gs لاک با ورژن 4.1 با بیس باند 6.15.00 دارم. میخوام ریستور کنم به 5.1.1
              حالا چند تا مساله
              یکی اینکه عکسای سایدیامو گذاشتم اینطور که پیداس shshاز 5.1.1 ندارم حالا از کجا میتونم بیارم این sh sh رو؟
              دو اینکه اصلا بدون sh sh میشه کاستوم بسازم و ریستور کنم؟
              سه اینکه اصلا تو این تاریخ یعنی 3/2/92 میشه به 5.1.1 رفت یا نه؟ چون میگن نمیشه دیگه آپدیت کردو این حرفا
              و در پایان اگه امکانش هست که این کارو بکنم طبق رواله عادی باید کاستوم بسازم حالا مثلا با snowbreeze و بعد ریستور کنمو بعدم با ultrasnow اینا آنلاک کنم دیگه درسته؟
              سرعت گوشی پایین نمیاد؟برا 3gs سنگین نیس 5.1.1؟
              با تشکر فراوان از همه دوستانی که زحمت میکشن و تخصصشونو با بقیه در میون میزارن
              shsh رو الان نمیتونید از جایی بیارید. زمانی که 5.1.1 اخرین فریمور بود باید میگرفتید.
              چون shsh از 5.1.1 ندارید نمیتونید از این فریمور کاستوم ساخته و ری استور کنید
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

یعنی الان به هیچ وجه من نمیتونم برم به 5.1.1 ؟

نظر

نوشته اصلی توسط miladkazem نمایش پست ها
                  یعنی الان به هیچ وجه من نمیتونم برم به 5.1.1 ؟
                  خیر نمیتونید
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

پس الان به چه ورژنی میتونم برم؟ 6 که کند میشه 3gs

نظر

به تمام ورژن هایی که shsh دارید و ورژن آخر که در حال حاضر 6.1.3 هست...

نظر

صبر کنید ..
                      X