اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن زیر نویس فیلم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن زیر نویس فیلم

با سلام ، دوستان من با لپ تاپ مک وقتی دارم فیلم mkv. میبینم ، زیر نویس رو که میزنم باز شه ، نشون میده که انتخاب شده ولی هیچ زیر نویسی نشون نمیده ! مشکل از کجاست ؟!؟

باز نشدن زیر نویس فیلم

یکم کامل تر توضیح بدین.
    با چه برنامه ای میخواید فیلم رو ببینید ، اسم فیلم و زیر نویس رو یکی کردین؟
    هر برنامه ای یه تنظیماتی هم واسه subtitle داره که اونجا هم یه show/hide داره ، یه نیگا هم به اون بنداز ببین رو show هست یا نه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

1.با چه برنامه ای در حال تماشای فیلم هستید؟
      2.کلا" زیرنویس رو نشون نمی ده یا بصورت اشکال مبهم نشون می ده؟!

نظر

با چه برنامه ايي كار ميكنيد!!؟
        فونت فارسي نصبه رو مكتون!؟
        مشكل با نمايششه يا كلا كار نميكنه!؟
        لطفا اطلاعات رو كامل بديد!

نظر

با برنامه ی vlc میخوام ببینم ، سریال دکستر هستش (البته چند تا دیگه هم امتحان کردم )، زیر نویس هم با اسم فیلم یکی هستش . فونت فارسی نصب هست ، تمام کار هایی م که باید تو vlc انجام بدم که زیر نویس بیاد انجام دادم ، ولی اصلا زیر نویسی نمیاد ( همه ی کارا رو برای باز شدن زیر نویس هم زمان تو مک دوستم انجام میدادیم ، برای اون میومد زیر تویس ولی برای من نه ! )

نظر

نوشته اصلی توسط roshi_5669 نمایش پست ها
            با برنامه ی vlc میخوام ببینم ، سریال دکستر هستش (البته چند تا دیگه هم امتحان کردم )، زیر نویس هم با اسم فیلم یکی هستش . فونت فارسی نصب هست ، تمام کار هایی م که باید تو vlc انجام بدم که زیر نویس بیاد انجام دادم ، ولی اصلا زیر نویسی نمیاد ( همه ی کارا رو برای باز شدن زیر نویس هم زمان تو مک دوستم انجام میدادیم ، برای اون میومد زیر تویس ولی برای من نه ! )
            نسخه vlc شما چنده!؟

نظر

سلام
              من هم از VLC استفاده میکنم. موقعی که زیرنویس میخواد بیاد به شکلهای دیگه میاد (مثل حروف فارسی نیس!)...نمیدونم مشکل از چیه و باید چکار کنم!
              این مشکل رو گاهی اوقات در ویندوز با KM Player هم دارم.
              ممنون میشم راهنمایی کنید.

و یه چیز دیگه...وقتی میخوام از HDMI برای اتصال به تلویزیون استفاده کنم تصویر داره اما صدا نه! با Option هم که میزنم روی علامت صدا در بالا باز هم چیز دیگه ای نیس! (در ویندوز صدا میاد!اما مک نه)
              مشکل از چیه؟و چه باید کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                سلام
                من هم از VLC استفاده میکنم. موقعی که زیرنویس میخواد بیاد به شکلهای دیگه میاد (مثل حروف فارسی نیس!)...نمیدونم مشکل از چیه و باید چکار کنم!
                این مشکل رو گاهی اوقات در ویندوز با KM Player هم دارم.
                ممنون میشم راهنمایی کنید.

و یه چیز دیگه...وقتی میخوام از HDMI برای اتصال به تلویزیون استفاده کنم تصویر داره اما صدا نه! با Option هم که میزنم روی علامت صدا در بالا باز هم چیز دیگه ای نیس! (در ویندوز صدا میاد!اما مک نه)
                مشکل از چیه؟و چه باید کرد؟
                مشكل زيرنويس:شما بايد فونت فارسي نصب كنيد و بعد از تو تنظيمات خوده vlc،فونت فارسي رو انتخاب كنيد!
                مشكل صدا:هر وقت كه به tv وصل ميكنيد،براي اين مه صدا هم داشته باشيد،بايد از تو system per...- sound خروجي صدا رو (output)رو tv بزاريد.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                  مشكل زيرنويس:شما بايد فونت فارسي نصب كنيد و بعد از تو تنظيمات خوده vlc،فونت فارسي رو انتخاب كنيد!
                  مشكل صدا:هر وقت كه به tv وصل ميكنيد،براي اين مه صدا هم داشته باشيد،بايد از تو system per...- sound خروجي صدا رو (output)رو tv بزاريد.
                  فونت فارسی از کجا نصب کنم؟
                  مگه روی خود سیستم نداره؟چون من الان دارم فارسی میدم راحت...

اینکاری که میگید رو واسه ی صدا کردم اما هیچ چیز دیگه ای به جز خود اسپیکر دستگاه نبود!

نظر

حتما اون فونتی که برای زیرنویس هست رو ندارید که بد نشون میده!(لینک ها تو انجمن هست!)
                    وقتی که وصل کردید.میاد!

نظر

نسخه vlc شما چنده!؟
                      نسخه ۲.۰.۳

نظر

حتما اون فونتی که برای زیرنویس هست رو ندارید که بد نشون میده!(لینک ها تو انجمن هست!)
                        وقتی که وصل کردید.میاد!
                        نتونستم پیدا کنم!چی سرچ کنم؟

وقتی کابل رو متصل میکنم و تصویرو میشناسه اما صدا گزینه ای نمیاره!
                        راستی امکان اینکه روی وای فای بیاد نیست؟(بدون مصرف گیگ) و اگه هست چطوری؟ (خود تلویزیون هم میتونه متصل به وای فای باشه و از AllShare استفاده کنه اما مکانیزم رو درست بلد نیستم.

نظر

باز نشدن زیر نویس فیلم

نوشته اصلی توسط roshi_5669 نمایش پست ها
                          نسخه ۲.۰.۳
                          اگه از default encoding و فونت مطمئن هستید نباید مشکلی پیش بیاد.
                          به ۲.۰.۴ هم آپدیت کنید ببینید بازم مشکل پا برجاست.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

ببینید با همه زیرنویس ها و سریال ها و فیلم ها همین مشکل وجود داره یا خیر؟

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                              ببینید با همه زیرنویس ها و سریال ها و فیلم ها همین مشکل وجود داره یا خیر؟
                              بله با یه سریال دیگه چک کردم این مشکل رو داره !

نظر

صبر کنید ..
                              X