اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرداخت هزینه اکانت دولوپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

۱۴ سال!
    دوستان یه سوال دیگه این اکانت هایی که سیدیا استور می فروشه اینا هیچ مشکلی ندارن؟(پرداخت و .... نمی خوان)
    چرا قیمتاشون کمه؟(مگه هر اکانت قیمتش ۹۹ دلار نیست؟)(البته منظورم ابزار دولوپینگ هست)
    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
      ۱۴ سال!
      دوستان یه سوال دیگه این اکانت هایی که سیدیا استور می فروشه اینا هیچ مشکلی ندارن؟(پرداخت و .... نمی خوان)
      چرا قیمتاشون کمه؟(مگه هر اکانت قیمتش ۹۹ دلار نیست؟)(البته منظورم ابزار دولوپینگ هست)
      اولا این جا جای این بحث ها نیست !
      دوما راهنما داره بخونید اون تنها برای گرفتن certificate و نصب برنامه های کرک برروی دستگاه جیلبریک نشده است

نظر

دوستان یک سوال دیگه:
        نمی شه با این حساب های Visa یا این Visa Card ها این کارو انجام داد؟
        هموناییش که همیشگی هست و می شه شارژش کرد و از اینترنت و سایت های اینترنتی خرید!

نظر

دوستان یک سوال دیگه:
          نه دوست عزیز اتفاقا اصلشم با هموناست و هیچ مشکلی نداره

- - - - - - - - - -

دوستان یک سوال دیگه:
          نه دوست عزیز اتفاقا اصلشم با هموناست و هیچ مشکلی نداره

نظر

پرداخت هزینه اکانت دولوپر

دوستان یک سوال دیگه:
            ویزا خالی خیر ، باید یک آدرس معتبر داشته باشید و کارت شناسایی که اون آدرس روش ثبت شده باشه ، چند ماه اخیر همراه با پرداخت چنین چیزی رو می خوان

نظر

آیا شرکت یا کسانی وجود دارن که برنامه ما رو تو app store قرار بدن و بابتش هزینه بگیرن؟

نظر

دوستان کسی که خارج از کشور هست حتما باید تابعیت اون کشور را داشته باشه و اکانتی که می خوایم دولوپ کنیم مال همون کشور باشه؟برادر من چین هست ولی پاسپورت چینی نداره (یعنی چینی ها به هیچ تبعه خارجی تابعیت نمدن مثل دوبی)و البته اکانت من مال آمریکاست با یه اسم مجازی.آیا امکانش هست بتونه برام کاری کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanshr نمایش پست ها
                  آیا شرکت یا کسانی وجود دارن که برنامه ما رو تو app store قرار بدن و بابتش هزینه بگیرن؟
                  Appsubmit.ir
                  این سایت را توی یکی دیگه از گفتگوها گذاشته بودند.سالی شصت تومن میگیرن ولی با اکانت خودشون برنامه را آپلود می کنن و درآمدش را به حسابمون میریزن.من که نمی خوامش چون به هر حال داشتن یک اکانت جدا برای کسی که میخواد کارش را ادامه بده لازمه تا از طریق اپ های قبلیش شناخته بشه.تازه خود سایت اعتماد آدم را جلب نمیکنه

نظر

دوستان من یه ذره سردرگم شدم یه چند تا سوال دارم:
                    ۱. میشه اپل آی دی رو تو امریکا درست کرد ولی اکانت بانکی تو سوئد به اسم فامیلمون باشه؟
                    ۲. من باید به فامیلمون تو سوئد بگم اکانت بانکی که میسازه چطور باشه که بشه به اپل معرفیش کرد؟
                    ۳. اپل آی دی که ساخته میشه واسه قرار دادن برنامه تو اپ استور باید با اسم و مشخصات صاحب اکانت بانکی یکی باشه یا میشه اپل آی دی به اسم خودم باشه و مشخصات اکانت بانکی به اسم یکی دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed90 نمایش پست ها
                      دوستان من یه ذره سردرگم شدم یه چند تا سوال دارم:
                      ۱. میشه اپل آی دی رو تو امریکا درست کرد ولی اکانت بانکی تو سوئد به اسم فامیلمون باشه؟
                      ۲. من باید به فامیلمون تو سوئد بگم اکانت بانکی که میسازه چطور باشه که بشه به اپل معرفیش کرد؟
                      ۳. اپل آی دی که ساخته میشه واسه قرار دادن برنامه تو اپ استور باید با اسم و مشخصات صاحب اکانت بانکی یکی باشه یا میشه اپل آی دی به اسم خودم باشه و مشخصات اکانت بانکی به اسم یکی دیگه؟
                      ۱. اگه قراره پرداخت با کارت بانکی سوئد باشه باید اکانت شما هم سوئد باشه و آدرس سوئد داشته باشه و مبلغ هم به واحد پول سوئد حساب بشه
                      ۲. هر حساب بانکی، فرقی نداره، حساب معمولی
                      ۳. باید به اسم دارنده کارت و حساب باشه وگرنه تایید نمیشه و پول شما هم برگردانده نمیشه، برای فعال سازی ارسال پاسپورت و یک مدرک که آدرس ذکر شده همراه اسم فرد هست الزامیه

نظر

خب دوستان با این شرایط بهترین راه واسه یکی که تو ایران زندگی میکنه و دسترسی به اشنای خارج از کشور نداره چیه ؟ قید اکانت رو بزنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                          خب دوستان با این شرایط بهترین راه واسه یکی که تو ایران زندگی میکنه و دسترسی به اشنای خارج از کشور نداره چیه ؟ قید اکانت رو بزنه ؟
                          در چنین شرایطی، راهی وجود نخواهد داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                            اشخاصی هستن که اکانت دولوپر دارن٬ ولی استفاده ای ازش به عنوان برنامه نویس نمیکنن. میتونید همچین اشخاصی رو پیدا کنید و برنامه تون رو برای ثبت در اپ استور به ایشون بسپرید. البته باید مورد اعتماد باشن تا خدایی نکرده سوء تفاهمی پیش نیاد

نظر

سلام
                              درصورت نیاز میتونید از سایت زیر اقدام کنید با قیمت بسیار منصفانه ای این کار راانجام میدهد.
                              Phoenix Coders

نظر

سلام
                                سایت https://payment24.ir این کار را براتون انجام میده. به راحتی با پرداخت 624 هزار تومان براتون ی اکانت دولوپر میخره با مستر امارات .

نظر

صبر کنید ..
                                X