اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرداخت هزینه اکانت دولوپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    شما باید کارت ویزا تهیه کنید و Apple Gift Card در ایران یافت نمیشه. البته قبل از آن مطمئن شوید که می توانید مراحل فعال سازی سخت گیرانه اپل را طی کنید
    شما راهنماییم کنید دقیقا چه کارتی و از کجا بگیرم؟؟؟
    آدرسی از یه سایت معتبر که بهش بشه اعتماد کرد دارید؟؟؟
    لطف میکنید یه کمی صریح تر راهنماییم کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mamal700 نمایش پست ها
      شما راهنماییم کنید دقیقا چه کارتی و از کجا بگیرم؟؟؟
      آدرسی از یه سایت معتبر که بهش بشه اعتماد کرد دارید؟؟؟
      لطف میکنید یه کمی صریح تر راهنماییم کنید؟
      باید یک شخصی را خارج از ایران داشته باشید! که براتون شماره حساب بازه کنه! یا براتون Apple Gift Card به اندازه ای که لازم دارید بگیره!120$ خوب هست! (برای من مالیات هم کشید روی اون حدود 112$ شد).
      حالا شما باید از اینجا مرحله به مرحله برید جلو! https://developer.apple.com/programs/ios/
      و باید مشخصات فردی که براتون شماره حساب باز کرده را بدید! و آخر کار هم باید مبلغ را بپردازید! که میتونید با Apple Gift Card بدید، میتونید با Visa Card پرداخت کنید.

همونطور که iAlireza هم گفت! Apple Gift Card و iTunes Gift Card باهم فرق داره! فرقش این هست که شما با Apple Gift Card میتونید از کل فروشگاه Apple خرید کنید! (مثل iMac, Macbook,Earpod ) و چون Apple Developer Id هم جرو محصولات Apple هست شما میتونید اون را با Apple Gift Card پرداخت کنید.) ولی با iTunes Gift Card همونطور که از اسمش پیداست فقط از فروشگاههای Appstore و Mac Appstore میتونید خرید کنید.

**** چه دلیلی داره که با Apple Gift Card پرداخت بشه؟ و چه شرایطی؟
      ممکن هست شما دوستی در خارج از کشور داشته باشید و میخواهید با شماره حساب این فرد کار کنید! ولی ایشون نیمخواد رمز حساب یا کارت اعتباریشون را به شما بده! پس برای شما به میزان مورد نظر اعتبار میخره و به شما میده و شما به راحتی پرداخت میکنی بدون اینکه مشخصات کارت ایشون را که مثل تاریخ انقضا،CCV2 و ... را داشته باشد. خرید Apple Gift Card هم برای ما ایرانیا سخت هست نه برای کسانی که خارج از ایران زندگی میکنن.

بعد از این مراحل! اگر مشکلی پیش نیاد! Apple Developer Id شما فعال میشه! و بعد از اون باید
      ۱- مرحله معرفی Developer را بگذونید! شامل Email و نام و سمت در تیم و ...
      ۲- پر کردن فرم مالیت ، این مرحله برای کشورهای مختلف فرق داره!
      ۳- مراحل قرار دادن برنامه داخل Appstore .

کلا یکمی درده سر داره! اما کاریش نمیشه کرد دیگه! باید برای قرار داد برنامه توی Appstore یا تست کردن برنامه روی device بدون jailBreak و درد سر هرطوری که شده تهیه کنید.
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 29-11-2012, 10:08 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

یکی از دوستان من بک اکانت دولوپر اکتیو داره حدود ۳ هفته اینطور هم گذشته ازش اما نتونسته تنظیمش کنه
        میخوسات بده به یکی اگه میخوای باهاش صحبت کنم یه قیمتی توافق کنین شما برش دار
        اگه کسی تنظیماتش رو هم بلده بگه
        یه پی ام به من بده اگه کسی خواست اکانت رو

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
          یکی از دوستان من بک اکانت دولوپر اکتیو داره حدود ۳ هفته اینطور هم گذشته ازش اما نتونسته تنظیمش کنه
          میخوسات بده به یکی اگه میخوای باهاش صحبت کنم یه قیمتی توافق کنین شما برش دار
          اگه کسی تنظیماتش رو هم بلده بگه
          یه پی ام به من بده اگه کسی خواست اکانت رو
          سلام دوست من
          دوستتون اکانت دولپرش رو چند میده؟؟؟ لطفا قیمت مورد نظرش رو بهم میگی ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            باید یک شخصی را خارج از ایران داشته باشید! که براتون شماره حساب بازه کنه! یا براتون Apple Gift Card به اندازه ای که لازم دارید بگیره!120$ خوب هست! (برای من مالیات هم کشید روی اون حدود 112$ شد).
            حالا شما باید از اینجا مرحله به مرحله برید جلو! https://developer.apple.com/programs/ios/
            و باید مشخصات فردی که براتون شماره حساب باز کرده را بدید! و آخر کار هم باید مبلغ را بپردازید! که میتونید با Apple Gift Card بدید، میتونید با Visa Card پرداخت کنید.

همونطور که iAlireza هم گفت! Apple Gift Card و iTunes Gift Card باهم فرق داره! فرقش این هست که شما با Apple Gift Card میتونید از کل فروشگاه Apple خرید کنید! (مثل iMac, Macbook,Earpod ) و چون Apple Developer Id هم جرو محصولات Apple هست شما میتونید اون را با Apple Gift Card پرداخت کنید.) ولی با iTunes Gift Card همونطور که از اسمش پیداست فقط از فروشگاههای Appstore و Mac Appstore میتونید خرید کنید.

**** چه دلیلی داره که با Apple Gift Card پرداخت بشه؟ و چه شرایطی؟
            ممکن هست شما دوستی در خارج از کشور داشته باشید و میخواهید با شماره حساب این فرد کار کنید! ولی ایشون نیمخواد رمز حساب یا کارت اعتباریشون را به شما بده! پس برای شما به میزان مورد نظر اعتبار میخره و به شما میده و شما به راحتی پرداخت میکنی بدون اینکه مشخصات کارت ایشون را که مثل تاریخ انقضا،CCV2 و ... را داشته باشد. خرید Apple Gift Card هم برای ما ایرانیا سخت هست نه برای کسانی که خارج از ایران زندگی میکنن.

بعد از این مراحل! اگر مشکلی پیش نیاد! Apple Developer Id شما فعال میشه! و بعد از اون باید
            ۱- مرحله معرفی Developer را بگذونید! شامل Email و نام و سمت در تیم و ...
            ۲- پر کردن فرم مالیت ، این مرحله برای کشورهای مختلف فرق داره!
            ۳- مراحل قرار دادن برنامه داخل Appstore .

کلا یکمی درده سر داره! اما کاریش نمیشه کرد دیگه! باید برای قرار داد برنامه توی Appstore یا تست کردن برنامه روی device بدون jailBreak و درد سر هرطوری که شده تهیه کنید.

احسان جان مگه ویزا کارت خودش آدرس و مشخصات فردی منحصر به فرد نداره؟؟!!
            یعنی اینطور که شما میگی حتما باید یکی رو اونور داشته باشم تا برام یه حساب باز کنه؟؟؟
            غیر از این راه راهه دیگه ای نیست؟؟؟

نظر

سلام دوست من
              دوستتون اکانت دولپرش رو چند میده؟؟؟ لطفا قیمت مورد نظرش رو بهم میگی ؟؟؟
              فرستادم برات

- - - - - - - - - -

احسان جان مگه ویزا کارت خودش آدرس و مشخصات فردی منحصر به فرد نداره؟؟!!
              یعنی اینطور که شما میگی حتما باید یکی رو اونور داشته باشم تا برام یه حساب باز کنه؟؟؟
              غیر از این راه راهه دیگه ای نیست؟؟؟
              نه راهی نیست حتما باید یکی رو اونور داشته باشی این دوست منم همینطوری گرفته

نظر

سلام،

اگه کسی اکانت دولوپر داره و استفاده نمیکنه، به من پیام خصوصی بزنه شاید بتونیم باهم یه توافقی بکنیم.

نظر

دوستان تفاوت Apple Gift Card های Pink , Red ,Silver چیه؟
                  فرق Apple store gift card by email و Apple store gift card by mail چیه؟
                  ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:19 PM

نظر

دوستان یه سوال دیگه چرا یک نفر بیرون ایران باید برامون حساب باز کنه؟
                    همین جا یه PayPal می سازیم با یه آدرس مثل اپل آیدیمون نمی شه؟
                    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                      دوستان یه سوال دیگه چرا یک نفر بیرون ایران باید برامون حساب باز کنه؟؟؟
                      همین جا یه PayPal می سازیم با یه آدرس مثل اپل آیدیمون نمی شه؟؟؟؟
                      اپل به حساب پول می ریزه، پی پال فقط درگاهه پرداخت اینترنتی هست

نظر

خوب دوست عزیز PayPal حساب هایی هم داره که اپل بتونه روش واریز کنه!
                        که نیازی هم به ثبت نام حضوری نداره!
                        بازم نمی شه؟
                        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:18 PM

نظر

خوب دوست عزیز PayPal حساب هایی هم داره که اپل بتونه روش واریز کنه!!!!
                          که نیازی هم به ثبت نام حضوری نداره!!!!!
                          بازم نمی شه؟؟؟؟
                          دوست عزیز می تونم بپرسم چند سال در خارج از کشور زندگی کردید یا چند حساب بانکی خارجی دارید ؟ پی پال فقط درگاه اینترنتی هست و اصلا بانک نیست . شما شماره حساب یا شماره کارت رو به همراه آدرس به اون می دید حالا می تونید یا با اون خرید کنید یا یک درگاه درست کنید و مردم از شما خرید کنند و پی پال پول رو به حساب شما می ریزه.

در ضمن با یک ؟ یا ! هم منظور رسانده میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                            دوست عزیز می تونم بپرسم چند سال در خارج از کشور زندگی کردید یا چند حساب بانکی خارجی دارید ؟ پی پال فقط درگاه اینترنتی هست و اصلا بانک نیست . شما شماره حساب یا شماره کارت رو به همراه آدرس به اون می دید حالا می تونید یا با اون خرید کنید یا یک درگاه درست کنید و مردم از شما خرید کنند و پی پال پول رو به حساب شما می ریزه.

در ضمن با یک ؟ یا ! هم منظور رسانده میشه
                            تا حالا پامو از ایران بیرون نزاشتم البته قشم رفتم!
                            می دونم با یک علامت هم منظورم رو می رسونم اما عاشق اینم که علامتا رو کیلویی بزنم ولی چون شما می گید باشه!
                            یه سوال دیگه تو ایرن بانک ایران و اروپا فایده نداره؟
                            اصن تو ایرا نبانک بین المللی نیست که به این درد بخوره و اپل قبولش کنه؟
                            ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 02-02-2013, 05:17 PM

نظر

ببین حتی اگر Visa Card یا هر کارت اعتباری دیگری هم داشته باشی ولی نتونی آدرس معتبر بدی و کسی را اونجا نداشته باشی که فایده نداره.
                              این بانک های بین المللی هم که میگی اطلاع ندارم اما فکر نمی کنم بشه.

نظر

تا حالا پامو از ایران بیرون نزاشتم البته قشم رفتم!!!!! :d
                                می دونم با یک علامت هم منظورم رو می رسونم اما عاشق اینم که علامتا رو کیلویی بزنم!!!!!!!! :d
                                یه سوال دیگه تو ایرن بانک ایران و اروپا فایده نداره؟؟؟؟
                                اصن تو ایرا نبانک بین المللی نیست که به این درد بخوره و اپل قبولش کنه؟؟؟؟
                                نمی دونم شما چقدر سن دارید ولی هر فردی می دونه که ایران بانک بین المللی نداره و اپل از ایران هیچ چیزی قبول نمی کنه

عاشق این کار هستید ؟ خواننده اذیت می شه و خلاف قوانین حساب میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X