اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل قطع ناگهانى wifi ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل قطع ناگهانى wifi ios 6

سلام دوستان ببخشيد هر كجا كه من اين موضوع رو مطرح كرد هيچ كس جوابمو نداد چون خيلى گيرم مجبور به زدن تاپيك شدم بعد از يه ماه كه آپديت كردم وسط وبگرديم يكدفعه وايفاى ميپره مجبورم برم تو ستينگ دو باره وصلش كنم هيچ راه حلى نداره؟ممنون ميشم اگه راهنمايى كنيد!
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 29-11-2012, 09:07 AM

از چه نوع پسوردی روی اکسس پوینت استفاده میکنید ؟

نظر

فكر ميكنم wap باشه

نظر

منم همين مشكل رو دارم، يك صفحه باز ميشه بالاش نوشته apple.com و داخل صفحه ي سفيد مينويسه sucsses و واي فاي قطع ميشه .

نظر

نه مال من بعضى وقتا اين صفحه سفيد مياد اما باز درست ميشم اما مشكل اصليم اينه كه مثلا مثلا تو يه سايتمو دارم مطلب ميخونم مثلا همين الان كه دارم مينويسم به وايفاى وصل بودم اما در حين تايپ وايفاى ميپره مجبورم برم تو ستينگ باز وصلش كنم

نظر

عزيز برادر سه تاپيك با همين موضوع كه راه حل هايى در آنها ارائه شده در فروم گشوده شده به قول آقا رضا مارمولك بگرديد ان شاالله پيدا مى كنيد.

By ASHF@

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              نه مال من بعضى وقتا اين صفحه سفيد مياد اما باز درست ميشم اما مشكل اصليم اينه كه مثلا مثلا تو يه سايتمو دارم مطلب ميخونم مثلا همين الان كه دارم مينويسم به وايفاى وصل بودم اما در حين تايپ وايفاى ميپره مجبورم برم تو ستينگ باز وصلش كنم
              منم همین مشکلو دارم متاسفانه در 6.0.1 شما برنامه باتری آپ منظورمه داری؟

نظر

یه ریست نتورک بزنید ببینید درست میشه ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  یه ریست نتورک بزنید ببینید درست میشه ؟!
                  نه من 3 بار ریست نتورک کردم باز هم همینطوره - من فکر میکنم در جایی خودم مشکل از آپهایی هستند که مربوط به باترین این دست از اپها برای اینکه مصرف باتریو کم کنند وای فایو قطع میکنن ! دوستان تست کنن نتیجه رو همینجا اعلام کنن

نظر

دوستان من فرومهاى خود اپل رو ديدم راه حل فقط فريز مد بود البته فقط براى ما چون دست سى به اپل استور نداريم افرادى كه دسترسى دارند مراجعه كنند و گوشى نو تحويل بگيرند ضمناً تلفنى و به صورت اكسپرس هم اپل با پرداخت ٢٩ يورو تحويل ميده. ولى ما كه دستمون از دنيا كوتاهه.

By ASHF@

نظر

نوشته اصلی توسط iHamid-1 نمایش پست ها
                      نه من 3 بار ریست نتورک کردم باز هم همینطوره - من فکر میکنم در جایی خودم مشکل از آپهایی هستند که مربوط به باترین این دست از اپها برای اینکه مصرف باتریو کم کنند وای فایو قطع میکنن ! دوستان تست کنن نتیجه رو همینجا اعلام کنن
                      نه من هيچ برنامه باترى ندارم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
                      عزيز برادر سه تاپيك با همين موضوع كه راه حل هايى در آنها ارائه شده در فروم گشوده شده به قول آقا رضا مارمولك بگرديد ان شاالله پيدا مى كنيد.

By ASHF@
                      نه دوست عزيز تو هيچ كدوم جوابمو ندادن راه حل خوبيم ارائه نشده بود

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                        نه من هيچ برنامه باترى ندارم

- - - - - - - - - -

نه دوست عزيز تو هيچ كدوم جوابمو ندادن راه حل خوبيم ارائه نشده بود

این باگ برای ۶ هست و فعلا قابل حل نیست تا اپدیت شه

نظر

هيچ برنامه ي باتري قابليت كنترل واي فاي ... رو نداره ، مگر اينكه از سيديا باشه

نظر

با نصب ios 6.1 beta 2 هم مشكل برطرف نشد.

By ASHF@

نظر

دوستان خيلي ازكاربرهاي خارجي(دربلادكفر) واي فاي كلاً ازدست دادن،شماهاجزءخوش شانس هاش هستيدكه لحظه اي قطع ميشه.راه حلم نداره،من توي فروم هاي اونوريا گشتم.فقط يه راه داره،اينكه بري نمايندگي يدونه نو بدند بهت.

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X