اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض iphone 4s با galaxy note II

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض iphone 4s با galaxy note II

دوستان من ۳ساله آیفون دارم،از موقعی که 4s خریدم چون دلیوری نداشت خیلی اذیت شدم،الانم که بردم به ۶.۰.۱ و UDID رو ثبت کردم دیگه خیلی واسم گوشی یکنوخت شده،یعنی تمش زده زیر دلم...

نظرتون چیه برم galaxy note II بگیرم؟

برو گالاكسي بخر يه مدت استفاده كن بعد بيا قدر ايفون حتي بدون دليوي تو بدون

نظر

میشه یکی اشکالات و بدی های این گوشی رو بگه که من بدونم؟

ممنون میشم دوستان
      ویرایش توسط koochi_dj : https://i-phone.ir/forums/member/56930-koochi_dj در ساعت 27-11-2012, 04:59 PM

نظر

نوشته اصلی توسط koochi_dj نمایش پست ها
        میشه یکی اشکالات و بدی های این گوشی رو بگه که من بدونم؟

ممنون میشم دوستان
        Galaxy note را من منظورم نیست! اما کیفیت برنامه ها برای iPhone خیلی بهتراز Android هست. اما این نیست که پشیمون بشی! این دیگه بسته به شخصیت شما داره که از گوشی چه انتظاری داری و روی شما چه تاثیری بذاره!
        این را بدونید که گوشی که شما اینتخاب کردی برای جایگزین نسبتا بزرگ هست و شاید اگر شما هم مثل من جزو اون دسته هستی که گوشی را توی جیب میذاری و دستت نمیگیری کمی مشکل ساز باشه.
        در کل گوشی خوبی هست اما باید حوصله به خرج بدید و تحقیق کنید! تحقیق مشورتی (که اینجا دارید میکنید ) و تست اون از نزدیک و در نظر گرفتن تمام جوانب.

من ۲ تا دوستام Galaxy Note داشن. یکیشون به یکماه نکشید اذیت شد بخاطر سایزش و HTC OneX گرفت و الان خیلی دوستش داره. یکی دیگه هم ۶ ماه دارتش و میگی واقعا Galaxy Note عالی هست و عوضش نمیکنه. پس خیلی مهم هست از لحاظ روانی که گوشی برای هرکسی چه حسی ایجاد میکنه.

خود من اگر خواستم گوشی Android دار بخرم! زمانی اینکارو میکنم که حتما یک گوشی iOS داشته باشم! چون اصلا نمیتونم محیط ساده و زیبای iOS را با Android جایگزین کنم.

از لحاظ قدرت سخت افزار هم دیگه بیشتر گوشی ها در رده بالایی قرار دارند و با iPhone رقیب هستند.
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 27-11-2012, 05:14 PM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من دوست دارم سایز گوشیم بزرگ باشه،و از اون نظر مشکلی ندارم...

مهمترین مساله واسم اینکه برنامه هایی که برای آیفون الان داره ریلیز میشه آیا مال اندروید هم میاد یأ نه؟؟
          و مشکله بعدی هم اینکه من گوشیم روی ۵.۱.۱ جیلبریک بود،اما بعضی اوقات هنگ میکرد،الان دیگه جیلبریک نکردم تو ۶.۰.۱،اما باز هم بعضی اوقات سرعت گوشی واقعا میاد پایین و تیک میزنه،با اینکه حتی جیلبریک نکردم و فقط udid رو ثبت کردم...

میخواستم ببینم اندروید جدید هم اینجوری میشه یأ نه؟
          ویرایش توسط koochi_dj : https://i-phone.ir/forums/member/56930-koochi_dj در ساعت 27-11-2012, 05:23 PM

نظر

اكثرا مشتركن مخصوصا برنامه هاي معروف ، كم پيش مياد واسه اي او اس باشه واسه اندرويد نياد مثلا instagram تا مدت زيادي فقط اي او اس بود ، ولي واقعا كيفيت برنامه هاي اپ استور و راحتي نصب و ... بهتره ، مخصوصا اگر اهل بازي هستيد اي او اس خيلي راحت تر و با كيفيت تره .

اون مسله ي لگ زدن سيستم هم كه ديگه معروفه تو اندرويد ، كلا به جز لگ زدن روون هم نيست . ولي امكاناتش كم نداره از اي او اس ولي user friendly نيست متاسفانه .

نظر

ببینید بستگی به شما داره که چه انتظاراتی از گوشی موبایل خودتون داشته باشید و ممکنه Galaxy Note هم دل شما رو بزند! این موبایل که شما انتخاب کردید سایز بسیار بزرگی هم داره که باید ببینید خوشتون میاد یا نه!

به نظر من اگر مشکل پول ندارید هم iPhone 4S را نگه دارید که یک گوشی iOS داشته باشید و هم اگر خواستید Galaxy Note با سیستم عامل Android داشته باشید!

نظر

با سلام .....
                منم موافقم که کلا" انتخاب سیستم عامل سلیقه ای .....
                ولی سادگی و راحت بودن کار با ios رو با هیچ سیستم عاملی به نظر من نمیشه مقایسه کرد ....
                در ضمن کلاس محصولات اپل به کنار
                ولی اگر شما فقط گشت و گذار در اینترنت رو داری به نظرم note 2 عالی .....
                یکی از دوستانم خریده فقط برای اینترنت و بس ازش راضی ....
                حالا خودت میدونی دیگه ....
                ارادت .

نظر

اگر با سایزش میتونید کنار بیاید بی شک نوت بهترین گزینست . کیفیت صفه و سخت افزار و همه چی عالی و بالاتر از آیفون

نظر

صبر کنید ..
                  X