اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ارسال sms در iMessage (ورژن 6 به بالا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش ارسال sms در iMessage (ورژن 6 به بالا)

دوستان عزیز توسط یک آموزش بسیار ساده می توانید متن imessage ارسالی را بصورت یک پیام کوتاه برای فردی دیگر به راحتی ارسال کنید..

این ترفند در ios6 به بالا قابل اجرا می باشد..

همانند شکل زیر دستتون رو روی متن ارسالی imsg چند لحظه نگه دارید و با زدن گزینه ای که مشاهده می کنید متن رو برای دیگری بصورت sms بفرستین

قبلا میگرفتی رو ارسال عوض میشد

نظر

من ios 6.0.1 دارم و این قابلیت و نمی بینم دستم و که نگه می دارم فقط copy ظاهر می شه !!!!!!!!!!!!1

نظر

اگر آدرسی که انتخاب میکنید در آی مسیج فون بوکتون ثبت باشه و موبایل هم به هر طریق(وای فای - 3G- gprs) به اینترنت وصل باشه این قابلیت رو مشاهده خواهید کرد.ضمنا کسی که میخواهید بهش مسیج بدید هم شماره موبایل و هم اکانت ایمسیجش تو فون بوک تون باشه.

نظر

به نظر من هم یه دلیل بخاطر سیو نشدن شماره سیم کارت تو imessage هست که میل جاشو گرفته

نظر

خوب این که دیگه اینکارا نداره! زمانی که ای مسیج میفرستی اگه طرف به نت وصل نباشه یا به هر دلیلی ای مسیجش غیر فعال باشه..بعد از ۱ دقیقه اون متن به صورت اتوماتیک به صورت مسیج برای شخص ارسال میشه!

نظر

دوستان من بعد فعال کردن اپل آیدی مو که دادم یه لیستی داد که شامل شمارم و اپل آیدی بود ولی شمارم خاکستری رنگ نوشته شده بود ، و تیک بغلشم نمیشد برداشت اما ایمیل و میشد،الان هم که استفاده میکنم پیام هام تحت اسم ایمیلم میره نه شمارم و کسانی که شمارمو دارن فقط نمیتونن بفرستن به من

نظر

صبر کنید ..
              X