اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل فرمتهای فیلم و چسباندن زیرنویس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل فرمتهای فیلم و چسباندن زیرنویس

سلام به همگی !
    به یه برنامه نیاز دارم که فرمت mkv رو به فرمت قابل پخش در سیستمهای خانگی تبدیل کنه و بشه زیرنویس فارسی srt بهش چسبوند.
    ممنون !

نوشته اصلی توسط Alireza_f نمایش پست ها
    سلام به همگی !
    به یه برنامه نیاز دارم که فرمت mkv رو به فرمت قابل پخش در سیستمهای خانگی تبدیل کنه و بشه زیرنویس فارسی srt بهش چسبوند.
    ممنون !
    mkvtoolnix برای مک

نظر

mkvtoolnix رو نصب کردم، ولی پس از اضافه کردن زیرنویس اونو نشون نمیده، مراحل کار با این نرم افزار رو به صورت تصویری دارید؟

نظر

هیچکس نمی خواد به من کمک کنه ؟ وقتی با کامپیوتر فایل جدید رو می بینم، زیرنویسو نشون میده، ولی با تلویزیون ، بدون زیرنویس نشون میده.

نظر

برای چسبوندن زیرنویس میتونی از برنامه subler استفاده کنی (برای مک) خیلی سریع زیرنویس را به mp4, mkv, mov و m4v میچسبونه و خروجی فایل هم بصورت mp4 میباشد(کمتر از ۱ دقیقه) که itunes و apple tv هم ساپورتش میکنن ولی بیشتر تلویزیون ها قابلیت ساپورت زیرنویس به همراه فورمت mp4 یا mkv ندارند. برای avi از برنامه AVIAddXSub (ویندوز) میتونی استفاده کنی

نظر

با تشکر، من با Subler به mp4 تبدیل کردم، و در مک با زیرنویس نشون میشه، ولی با دستگاه پخش فقط تصویر و صدا داره، ولی زیرنویسو نشون نمیده، همین مشکلو با mkvtoolnix هم داشتم. میشه راهنمایی کنین، یعنی باید فرمت srt رو هم تغییر بدم؟

نظر

نشون ندادن زیرنویس ربطی به فرمت srt نداره به احتمال زیاد دستگاه پخش شما قابلیت ساپورت زیرنویس به همراه فورمت mp4 نداره. اگر دستگاه شما سامسونگ باشه با ریختن فایل فیلم و srt درون یک فولدر و با نام یکسان ( مثلا movie.mp4 و movie.srt) احتمالا مشکلتون حل بشه چون بیشتر مدل های سامسونگ قابلیت ساپورت زیرنویس برای اکثر فرمت ها را دارند

نظر

تبدیل فرمتهای فیلم و چسباندن زیرنویس

بهترین برنامه (حرفه*ای، کم حجم و رایگان) برای ویندوز، نرم افزار
                Handbrake
                هست.

نظر

صبر کنید ..
                X