اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

سلام خدمت تمامیه عزیزان ...

دوستان همانطور که قبلا هم گفتم بنده به تازگی ایفون ۵ سفید ۳۲ گیگ به لطف راهنماییهای بعضی دوستان خریداری کردم و متاسفانه بعد از اون متوجه شدم که گوشیه بنده مشکل انتن دهی داره همش no service یا searching میشه ! بعد دوستان گفتن که imei رو بدم تا بگن گوشی لاک هست یا نه (در تاپیک مخصوص خودش) بعد فهمیدم که خداروشکر انلاکه و مشکلی از اون بابت ندارم ! خلاصه دوستان بعد از کلی تحقیق و بررسی فهمیدم که این مشکل بر میگرده به شبکه تلفنی منطقه ما ( بابلسر میشینم ) و کلا خطه شمال کشور و همچنین بعضی از مناطق در ایران این مشکل رو دارند ...... دوستان میخواستم بگم که شما هم اطلاع داشته باشید که این مشکل از گوشی نیست ! و از سیمکارت و اپراتور نیز میتونه باشه ! خواستم اطلاع بدم که اگر شما هم جز اون دسته از افراد هستید که مشکل عجیب بنده رو دارند بدونند که ماجرا از چه قراره ! بنده گوشی رو با همون سیمکارتی که فکر میکردم مشکل داره فرستادم تهران و بعد فروشنده برام تست کرد و با گوشیه خودم به خودم زنگ زد و در ویدیو کال بهم نشون داد که هیچ مشکلی نداره ! قرار بر این شد که ۲ سیمکارت به همراه گوشی برای بنده بفرسته تا تست کنم یکی ایرانسل نسل جدید / همراه اول .... بزودی خبرش رو در همین تاپیک خدمت شما عزیزان میدم .... امیدوارم این اطلاعاتی که بدست اوردم بدرد شما خورده باشه ....

ممنون از همه دوستانی که برای بنده وقت گذاشتن و همینطور دوستانی که اطلاعاتی برای بنده جمع اوری کردند و همراهی کردن بنده رو ....

با سلام ....
    واقعا" عالی بود ....
    من که شمالی نیستم ولی از اینکه وقت گذاشتی و اطلاع رسانی کردی ممنونم .
    ارادت .

نظر

تماس تصویری برقرار کردن باهات؟؟؟؟

نظر

سلام خدمت عزیزان خواهش میکنم وظیفه بود .....

بله دوست من با برنامه google video باهم صحبت کردیم و ایشون بهم نشون داد که گوشی سالم هست و انتن هم میده ! .... فردا یا پس فردا گوشی دستم میرسه .... . از طریق خود گوشی هم با بنده تماس گرفت !

نظر

سلام خدمت دوستان ... یه چیزی دیدم بنده بعد از درگیری با فروشنده اونرو مجبور به تعویض گوشی کردم ! با سیمکارت خودم دیروز ۸ بار no service شد ! و همینطور searching .... نمیدونم بخدا چیکار باید بکنم . یه سرچی زدم توی اینترنت و اینطور که دیدم این مشکل همگانیه ! و در سایت خود اپل هم کلی از این تاپیک ها که مشکل no service دارن زدن ! تعجبم از اینکه تو ایران کسی از این مشکل رنج نمیبره !؟ واقعا همینطوره !؟ یعنی این مشکل از ساخت ایفون ۵ هست *؟! یا نرم افزاریه یعنی از فریموره !؟ یا !؟ ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا گیجه گیج شدم .......... ۳ تومن برای این گوشی هزینه کردم خواهش میکنم دوستانی که حرفه ای هستند و تجربه چنین مشکلی رو در ایفون های قبلی داشتن راهنمایی کنند !!

ممنون منتظرم !!!
          ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 30-11-2012, 01:34 AM

نظر

من توی اینترنت سرچ کردم بیشتر افرادی که به iOS 6 اپدیت کردن چه ایفون ۴ /۳جی/۳جی اس / ۴ اس همه مشکلی مشابه داشتن یعنی از فریمور هست دوستان !؟ کسی دستگاهی بجز ۵ به فریمور ۶ اپدیت کرده که این مشکل رو مشاهده کنه !؟ ممنون .... راستی این سایت هم توضیحی در این باره داده !!!

[Tips] Fixing “No Service” issue after iOS 6 update | PatriaGuides

نظر

من آپدیت کردم ۶.۰.۱ اما مشکلی نداره فعلا

نظر

منم ۴اس دارم رو ورژن۶ و مشکلی ندارم.

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                  من توی اینترنت سرچ کردم بیشتر افرادی که به iOS 6 اپدیت کردن چه ایفون ۴ /۳جی/۳جی اس / ۴ اس همه مشکلی مشابه داشتن یعنی از فریمور هست دوستان !؟ کسی دستگاهی بجز ۵ به فریمور ۶ اپدیت کرده که این مشکل رو مشاهده کنه !؟ ممنون .... راستی این سایت هم توضیحی در این باره داده !!!

[Tips] Fixing “No Service” issue after iOS 6 update | PatriaGuides
                  من در اين مورد،تحقيق نكردم ولي اگه اينجوري كه شماميگيد،هر دستگاهي كه ٦ آپديت كرده،با اين مشكل مواجه شده،حتما نرم افزاريه!

نظر

دوستان ممنون از رسیدگیتون و پاسختون ... والا نمیدونم بشدت در گیر شدم موندم خیلی جاها به این مشکل بر خوردند خیلی جاها هم نوشتند که مشکلی نیست ! مثل این ۲ بزرگوار ... نمیدونم پس میگید مشکل از گوشیه بنده هست ؟! یه سوال ایفونی که فروشگاه خودتون میده مطمعن هست همه جوره !؟

من میخوام به فروشنده بگم که بیام از فروشگاه شما بگیرم ! تا بحال کسی مشکلی نداشته از اینجا خرید کرده !؟ زنگ زدم فروشگاه یه اقایی برداشتن و قبل از اینکه بنده بگم شمال زندگی میکنم گفتن قصد خرید دارید بعد زنگ بزنید و بعد قطع کردند یکمی جا خوردم حقیقت ....

ممنون میشم بازهم راهنمایی کنید بنده رو چیکار کنم .... !؟

این سایتها هم پیدا کردم اگه سرچی بزنید تحت این عنوان زیاد مطلب پیدا میکنید : iOS 6 and no service problem

http://absinthejailbreak.com/forum/h...e-issue-ios-6/

http://jailbreaktimes.com/how-to-fix...blem-in-ios-6/

بخدا دارم دیوانه میشم موندم چی کار کنم ! از فریموره !؟ گوشیمو که داده بودم پس بگیرم ! اخه اکثرا NO SERVICE و SEARCHING میشه ! یا از فروشگاه این سایت بگیرم یا یکی خود یارو برام بیاره !؟ دوستان واقعا به معنای واقعی نیاز به کمک و همفکری دارم بخدا بسختی پوله ایفون رو در اوردم .....
                    ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 30-11-2012, 03:31 AM

نظر

دوستان ممنون از رسیدگیتون و پاسختون ... والا نمیدونم بشدت در گیر شدم موندم خیلی جاها به این مشکل بر خوردند خیلی جاها هم نوشتند که مشکلی نیست ! مثل این ۲ بزرگوار ... نمیدونم پس میگید مشکل از گوشیه بنده هست ؟! یه سوال ایفونی که فروشگاه خودتون میده مطمعن هست همه جوره !؟

من میخوام به فروشنده بگم که بیام از فروشگاه شما بگیرم ! تا بحال کسی مشکلی نداشته از اینجا خرید کرده !؟ زنگ زدم فروشگاه یه اقایی برداشتن و قبل از اینکه بنده بگم شمال زندگی میکنم گفتن قصد خرید دارید بعد زنگ بزنید و بعد قطع کردند یکمی جا خوردم حقیقت ....

این سایتها هم پیدا کردم اگه سرچی بزنید تحت این عنوان زیاد مطلب پیدا میکنید : iOS 6 and no service problem

How To Fix No Service issue iOS 6 | General Problems

How to Fix No Service Problem in iOS 6 Jailbreak iOS 6,5.1.1 5.1, 5.0.1 iPhone 4S iPad 2 Untethered Jailbreak Times

بخدا دارم دیوانه میشم موندم چی کار کنم ! از فریموره !؟ گوشیمو که داده بودم پس بگیرم ! اخه اکثرا NO SERVICE و SEARCHING میشه ! یا از فروشگاه این سایت بگیرم یا یکی خود یارو برام بیاره !؟ دوستان واقعا به معنای واقعی نیاز به کمک و همفکری دارم بخدا بسختی پوله ایفون رو در اوردم .....
                      يه فكري،شما يه دور، ريست نتورك كن،بعدش،اپراتور رو خودتون،دستي انتخاب كنيد،ببينيد درست ميشه!!!؟

نظر

مشکل انتن ( Searching / No Service ) در ایفون ۵ (مهم)

http://absinthejailbreak.com/forum/h...e-issue-ios-6/

http://jailbreaktimes.com/how-to-fix...blem-in-ios-6/

شما با اپراتوره ديگه اي تست كردين؟ منظورم اينه اگه مثلا با همراه اول اين مشكلو دارين يك بار هم با ايرانسل تست كنين.

نظر

سلام به هر دو بزرگوار بله دوستان هر دو رو تست کردیم بازهم همین مشکل ۱ روز خوبه خوبه یه روز ۸-۱۰ بار no service میشه ! اصلا دیوانم کرده ! ... با همراه اول و ۴ خط ایرانسل چک کردیم .... کلی سیمکارت سوزوندیم ... بشدت در گیرشیم ...

یعنی هیچ کسی تو این فروم تا بحال no service نشده مثل بنده !؟

اون شخص که برام تحقیق کرده بود میگفت اینجا ۱۰ تا ۲۰ نفر که ایفون ۵ دارن از این مشکل رنج میبرند ولی گوشیه من دیگه گل سر سبدشونه ! یعنی همه ۲۴ ساعته انتن دارن و یکبارم no service یا searching نمیشه ؟!

نظر

مشکل انتن ( Searching / No Service ) در ایفون ۵ (مهم)

سلام به هر دو بزرگوار بله دوستان هر دو رو تست کردیم بازهم همین مشکل ۱ روز خوبه خوبه یه روز ۸-۱۰ بار no service میشه ! اصلا دیوانم کرده ! ... با همراه اول و ۴ خط ایرانسل چک کردیم .... کلی سیمکارت سوزوندیم ... بشدت در گیرشیم ...

یعنی هیچ کسی تو این فروم تا بحال no service نشده مثل بنده !؟

اون شخص که برام تحقیق کرده بود میگفت اینجا ۱۰ تا ۲۰ نفر که ایفون ۵ دارن از این مشکل رنج میبرند ولی گوشیه من دیگه گل سر سبدشونه ! یعنی همه ۲۴ ساعته انتن دارن و یکبارم no service یا searching نمیشه ؟!
                            اگر آپديت نكردين به ٦.٠.١ آپديت كنيد بيينيد چي ميشه!! غير از اين ديگه چيزي به ذهنم نميرسه.

نظر

سلام
                              دوست بزرگوار من اصلا نگرانی نداره که!!اگه مشکل نرم افزاری باشه یعنی از iOS 6 باشه سریعا ورژن جدیدی میاد که مشکلو حل می کنه فقط یکم صبر می خواد دوست من!
                              موفق باشی
                              ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 30-11-2012, 03:44 PM دلیل: تصحیح متن

نظر

صبر کنید ..
                              X