اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من 4s دارم و فقط شش ماه برام کار کرد. بعدش به همین مشکل برخوردم و هیچکس هم نتونسته درستش کنه متاسفانه...

نظر

با سلام
      گوشي ٦ + من هم اين مشكل و پيدا كرده
      دوستان اگه كسي ميدونه داستان چيه راهنمايي كنه لطفاً
      ايميل "souz59@yahoo.com"

نظر

سلام دوست عزیز گوشی من فلش شده سیم انداختم نوسرویس میزنه

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_b1365 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز گوشی من فلش شده سیم انداختم نوسرویس میزنه
          درود

شما یکبار دستگاه رو ریست کنید اگر نشد iOS 9.3.3 رو دانلود و با آیتونز ریستور کنید .
          ------------
          فلش مال اندروید و بقیه برندهاس - ما اپلی ها خودمون واسش یه اصطلاح داریم - ریستور

نظر

ic بیس باند

نظر

سلام
              من گوشیم 5s
              صبح دیدم گوشیم آنتن نداره و در حالت searching رفته سیم کارت رو در آوردم تغییری نکرد ریست نتوورک زدن تغییری نکرد سیم کارت رو عوض کردن یاز هم توی حالت serching بود
              خلاصه هر کاری که بگید انجام دادم از این حالت در نیومد
              الان هم ریست کارخانه زدم دیگه بالا نمی یاد و در قیمت active iphone میمونه و میگه دوباره سعی کن (could not active iphone) یا به آیتونز وصل کن که اون کار رو هم انجام دادم باز هم نمیشه
              من از طریق وای فای به اینترنت وصل شدم و هنوز هم آنتن گوشیم در حالت serching - یا سیم و بدون سیم
              گوشیم ios 10.0.2 می باشد

نظر

نوشته اصلی توسط civil79 نمایش پست ها
                سلام
                من گوشیم 5s
                صبح دیدم گوشیم آنتن نداره و در حالت searching رفته سیم کارت رو در آوردم تغییری نکرد ریست نتوورک زدن تغییری نکرد سیم کارت رو عوض کردن یاز هم توی حالت serching بود
                خلاصه هر کاری که بگید انجام دادم از این حالت در نیومد
                الان هم ریست کارخانه زدم دیگه بالا نمی یاد و در قیمت active iphone میمونه و میگه دوباره سعی کن (could not active iphone) یا به آیتونز وصل کن که اون کار رو هم انجام دادم باز هم نمیشه
                من از طریق وای فای به اینترنت وصل شدم و هنوز هم آنتن گوشیم در حالت serching - یا سیم و بدون سیم
                گوشیم ios 10.0.2 می باشد
                درود

از دیوایس بک آپ بگیرید و با آیتونز ریستور کنید .
                فریمور ر از اینجا دانلود کنید :
                http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                  درود

از دیوایس بک آپ بگیرید و با آیتونز ریستور کنید .
                  فریمور ر از اینجا دانلود کنید :
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
                  فریمور رو دانلود کردم و با آیتونز ریستور کردم ولی به وسط های نصب که میرسه erorr
                  error occurred (-1 رو میده
                  آیتونزم کاملا آپدیت شده فقط ویندوزم آپدیت نیست هیچ آنتی ویروسی هم روی سیستم نصب نیست
                  آیا امکان داره این ارور برای آپدیت نبودن ویندوز باشه؟؟
                  روش دیگر انتقال فریمور به گوشی چیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط civil79 نمایش پست ها
                    فریمور رو دانلود کردم و با آیتونز ریستور کردم ولی به وسط های نصب که میرسه erorr
                    error occurred (-1 رو میده
                    آیتونزم کاملا آپدیت شده فقط ویندوزم آپدیت نیست هیچ آنتی ویروسی هم روی سیستم نصب نیست
                    آیا امکان داره این ارور برای آپدیت نبودن ویندوز باشه؟؟
                    روش دیگر انتقال فریمور به گوشی چیست ؟
                    اگر آیتونز ارور 1 میده به احتمال زیاد دیوایس مشکل سخت افزاری داره .
                    آیتونز رو ببندید و دوباره باز کنید .
                    کابل usb رو چک کنید که مشکل نداشته .
                    دوباره امتحان کنید .
                    با یک سیستم دیگرب امتحان کنید .
                    اگر همچنان مشکل پابرجا بود به تعمیرکار مراجعه کنید - مشکل سخت افزاری .

نظر

سلام
                      "همزمان با ريستور گوشي بيس باند گوشي نيز تغيير مي كند كه اين امر در گوشي هاي آنلاك شبكه شده ممكن است باعث ايجاد مشكل در شبكه و عدم آنتن دهي همراه اول و ايرانسل شود .
                      و براي اينكه اين مشكل پيش نياد بهترين كار اين است كه گوشي را با همان ورژن خودش فلش كنيم و از فريمورهاي جديد استفاده نكنيم . البته مي توانيم از فريمور جديد كاستوم شده هم استفاده كنيم تا گوشي فلش شود ولي بيس باند تغيير نكند ."
                      با توجه به اینکه گوشی من هم مشکل آنتن داشت می تونم از فریمور های کاستوم شده استفاده کنم؟

ویرایش توسط civil79 : https://i-phone.ir/forums/member/193499-civil79 در ساعت 14-10-2016, 11:04 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X