اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنتن ( Searching / No Service ) در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فرزاد جان بسیار ممنون پس بگم هر چی بجز lla درسته !؟ یا za و zc باشه ! ببین میخوام دیگه خیالم راحت باشه خدایی مردم سر این گوشی ..... شرمنده بخدا دوستان رو خیلی سوال پیچ کردم .

نظر

گوشی خود من za هست و مشکلی باهاش ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها

فرزاد جان بسیار ممنون پس بگم هر چی بجز lla درسته !؟ یا za و zc باشه ! ببین میخوام دیگه خیالم راحت باشه خدایی مردم سر این گوشی ..... شرمنده بخدا دوستان رو خیلی سوال پیچ کردم .
        سلام دوست عزیز...
        یه چیزی میخوام بگم خودم هم نمیدونم دلیلش چیه...
        من گوشی ۴ دارم یه ماهه که no servise داده و میگه باید وصل شی به آیتیونز، همه کار کردم روش... آپدیت و دانگرید و تازه به itools زدم دیدم بیس باند و بلوتوث و وای فای پریده!
        نکته اینکه تو بابلسر این اتفاق برام افتاد! تو شهرک ساحلی داشتم تو اینترنت سرچ میکردم یهو no servise و با ریبوت دیگه گوشی سیم رو نمشناسه و میگه وصل شو به آیتیونز. اونم میگه ببر به نزدیکترین applestore !یعنی گوشیم تو مرحله رجیستر از بعد از صفحه انتخاب کشور جلوتر نمیره! گوشی رو دادم باهاش ور برن ولی مطمئنم دیگه گوشی نمیشه... تازه آنلاک هم بود!
        مسئله عجیب تر اینکه پسرخاله خانمم که ساکن بابلسره یه ۴ دست دوم خریده بود که بعد از چند ماه بیس باند اون هم پرید و no service شد! البته اون دیگه ریستور هم نمیتونست بکنه و الان ۴s داره!
        میدونم تعجب کردی ولی برام سؤاله چرا من که تهرانیم تو سفر چند روزم به بابلسر گوشیم اینجوری شد؟
        الان قصد خرید ۵ رو دارم.

نظر

من پسر خالم علاعدین بود. 5تا گوشیو باز کردم تا 2 تا ok بود.من تنها فرقی که بین این 2تا و 3تای بعدی تونستم بفهمم این بود که رو جعبه واسه من اخر خط9هم نوشتهm3,t4 ولی اونایی که مشکل انتن و sms داشت نوشته بودm4,t4
          گوشی من lla هست و هیچ مشکلی تو انتن و sms نداره

نظر

نوشته اصلی توسط aminmak نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز...
            یه چیزی میخوام بگم خودم هم نمیدونم دلیلش چیه...
            من گوشی ۴ دارم یه ماهه که no servise داده و میگه باید وصل شی به آیتیونز، همه کار کردم روش... آپدیت و دانگرید و تازه به itools زدم دیدم بیس باند و بلوتوث و وای فای پریده!
            نکته اینکه تو بابلسر این اتفاق برام افتاد! تو شهرک ساحلی داشتم تو اینترنت سرچ میکردم یهو no servise و با ریبوت دیگه گوشی سیم رو نمشناسه و میگه وصل شو به آیتیونز. اونم میگه ببر به نزدیکترین applestore !یعنی گوشیم تو مرحله رجیستر از بعد از صفحه انتخاب کشور جلوتر نمیره! گوشی رو دادم باهاش ور برن ولی مطمئنم دیگه گوشی نمیشه... تازه آنلاک هم بود!
            مسئله عجیب تر اینکه پسرخاله خانمم که ساکن بابلسره یه ۴ دست دوم خریده بود که بعد از چند ماه بیس باند اون هم پرید و no service شد! البته اون دیگه ریستور هم نمیتونست بکنه و الان ۴s داره!
            میدونم تعجب کردی ولی برام سؤاله چرا من که تهرانیم تو سفر چند روزم به بابلسر گوشیم اینجوری شد؟
            الان قصد خرید ۵ رو دارم.
            من 10 12 سال پیش گوشی سامسونگ g 800 را بردم شمال منطقه نور تازه گوشی شاخه اون موقع بود بعدش آنتنش پرید دیگه هم درست نشد. پس مختص آیفون نیست ممکنه برای هر گوشی اتفاق بیوفته!
            نمیدونم مشکل اونجا چیه رطوبت هستش یا اشکال مخابراتی!

نظر

جالبه بگم دوستان من هم همین مشکل رو دارم پارت نامبرش هم واسه سنگاپور هستش ولی آنتن نمیده چند جایی گفتن گوشیت رو ریستور کن همراه اول هم دارم نمیدونم حالا مشکلم حل میشه یا نه دوستان اگه کسی چیزی به فکرش میرسه بگه ممنون میشم

- - - - - - - - - -

جالبه بگم دوستان من هم همین مشکل رو دارم پارت نامبرش هم واسه سنگاپور هستش ولی آنتن نمیده چند جایی گفتن گوشیت رو ریستور کن همراه اول هم دارم نمیدونم حالا مشکلم حل میشه یا نه دوستان اگه کسی چیزی به فکرش میرسه بگه ممنون میشم

نظر

آیا سیم کارت درست پانچ شده
                ویرایش توسط alitehranipoor2 : https://i-phone.ir/forums/member/761-alitehranipoor2 در ساعت 27-12-2012, 01:21 PM

نظر

سلام دوستان من هم مشکل مشابه aminmak و amirmgh رو داشتم البته در مسافرت به مناطق تنکابن و همچنین رامسر
                  هم iphone 4 مشکل no service داشتم هم با samsung galaxy s2 فکر کردم مشکل گوشیه ولی وقتی سیم رو توی چندتا گوشی دیگه تست کردم باز هم آنتن نمیداد فکر کردم سیم کارت سوخته چون تا چندروز مشکل ادامه داشت ولی وقتی به تهران برگشتم مشکل حل شد و انتن درست شد.در ضمن خط هم همراه اول.فکر کنم مشکل فنی داره همراه اول تو اون مناطق...به نظرم بد نیست مشکل رو با همراه اول هم مطرح کنید.
                  موفق باشید.

نظر

من 4 دارم از وقتی که به 6.0.1 بردم بعضی وقتها این مشکل رو دارم.اتفاقا سیم کارت منم 911 هست.

نظر

یادم باشه اگه خواستم برم شمال موبایلمو نبرم :d

نظر

مشکل انتن ( Searching / No Service ) در ایفون ۵ (مهم)

دوست عزيز دكل هاي مخابراتي شمال قديمي هستند. علت فقط همينه.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

نظر

اين جور كه دوستان ميگن بايد مال خطاى شمال باشه اما من چن وخ پيش رامسر و طرفا فريدونكنار بودم گوشيمم بدون هيچ مشكلى كار ميكرد

نظر

[QUOTE=bigonah_666;793458]جالبه بگم دوستان من هم همین مشکل رو دارم پارت نامبرش هم واسه سنگاپور هستش ولی آنتن نمیده چند جایی گفتن گوشیت رو ریستور کن همراه اول هم دارم نمیدونم حالا مشکلم حل میشه یا نه دوستان اگه کسی چیزی به فکرش میرسه بگه ممنون میشم

- - - - - - - - - -

مشکل من با ریستور خدا رو شکر حل شد

نظر

سلام خدمت تمامیه عزیزان ... خب بعد از مدتی درگیری فروشنده برام گوشی رو تعویض کرد ! بازهم lla خریدم ! بدون مشکل ریستور کردم به ۶.۰.۱ ایتونز گوشی رو اکتیو کرد منظورم پیغام داد گوشیه شما انلاکه ! تنظیمات رو دادم الان چند روزی هست دارم با گوشی کار میکنم ! همون سیمکارت روش هست که با گوشی قبلی انتن نمیداد !!! و بعد از مدتی تحقیق متوجه شدیم بعضی از ایفون ها این مشکل رو دارند ! حالا مشکل از کجاس معلوم نیست ! خیلی از گوشی راضی هستم و تا امروز هیچ مشکلی برام پیش نیومده ! دوربین عالی / بدنه عالی / کیفیت تصویر عالی .... خداروشکر همه چی عالی ممنون از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و بنده رو راهنمایی کردند .

- - - - - - - - - -
                              ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 29-12-2012, 10:46 PM

نظر

اين مشكلي كه ميگيد بعضي مواقع آنتن ميره،به موقعيتتون هم بستگي داره ها!
                                آيفون جديد هم مبارك

نظر

صبر کنید ..
                                X