اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب انواع هکینتاش روی انواع لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستانی که مشکل دارن تماس بگیرن راهنماییشون میکنم
    09375141525

با تشکر پیمان

نظر

منم یه Ibm lenovo گرفتم همه چی توش کار میکنه سری thinkpad هست

نظر

اقا پیمان مبارکه
        بالاخره Lenovo گرفتی چند گرفتی؟فول کار میکنه؟گرافیکش رنگ قاطی نمیکنه؟خط نمی ندازه؟وایر لس کار میکنه؟کارت صدا؟

نظر

کلا لپ تاپ های Lenovo بهترین لپ تاپ ها واسه مک هستن حتی از خود مک بوک ها هم بهترن!!! و منم واسه همین Lenovo گرفتم !!!

نظر

سلام به اساتید عزیر
            لب تاپ من
            acer extensa 5635g
            intel core 2 duo 2.10 ghz
            nvidia geforce g 105m 512
            هست من مکنتاش رو روی سیستم نصب کردم البته نه از روشی که شما فرموید یه روشی بود که قبلا یاد گرفته بودم ورژن سیستم عامل snow leopard 10.6.3 هست
            اما بعد از نصب کامل و بعد از ارم اپل یه صفحه سیاه میاد که بعد از اون هیچ کاری انجام نمی شه
            چی کار باید بکنم اگه متوجه نشدید عکس از صفحه هاش بگیریم خیلی ممنون می شم اگه جواب بدین
            مرسی

نظر

سلام دوستان و سلام ویژه به دوست عزیزآقا مهدی.خدا خیرت بده
              منکه دیگه خسته شدم از نصب ml روی لپ تاپم.
              مدل:F22cfx/b
              Processor Intel 2nd Gen Core i7 i7-2630QM / 2.0 GHz ( 2.9 GHz ) ( Quad-Core )
              Memory 8.0 GB / 8.0 GB (max)
              Hard Drive 640.0 GB - Serial ATA-300 - 7200.0 rpm
              Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition
              Display Type 16.4 in TFT active matrix
              Max Resolution 1920 x 1080 ( Full HD )
              Graphics Processor NVIDIA GeForce GT 540M
              Optical Drive DVD-Writer / BD-ROM - Integrated
              تازه تاپیک شما رو دیدم.و ممنون میشم بگید رو سونی میشه نصب کرد؟بازم ممنون

نظر

سلام اره میشه ربطی به مارک یا مدل لپ تاپ نداره.شما میتونین ml 10.8.2 رو نصب کنید

نظر

سلام به آقا مهدی ممنون میشم منم راهنمایی کنید
                  لب تاپ من
                  intel core 2 duo 2.10 ghz
                  nvidia geforce g 105m 512
                  هست من مکنتاش رو روی سیستم نصب کردم البته نه از روشی که شما فرموید یه روشی بود که قبلا یاد گرفته بودم ورژن سیستم عامل snow leopard 10.6.3 هست
                  اما بعد از نصب کامل و بعد از ارم اپل یه صفحه سیاه میاد که بعد از اون هیچ کاری انجام نمی شه
                  چی کار باید بکنم اگه متوجه نشدید عکس از صفحه هاش بگیریم خیلی ممنون می شم اگه جواب بدین
                  مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                    سلام اره میشه ربطی به مارک یا مدل لپ تاپ نداره.شما میتونین ml 10.8.2 رو نصب کنید
                    ممنون که جواب دادین.من با هر روشی که بگین(تو این انجمن)نصب کردم.فقط مشکلم تو بوتشه.امشب میخوام کلا هارد رو فرمت کنم.سوالات من اینه..
                    1=از iatkos ml استفاده کنم یا از دی وی دی اورجینال؟
                    2=از کدوم بوت لودر استفاده کنم؟
                    3=با چه روشی رو یو اس بی ml رو بریزم؟
                    4=کارت صدام مشکل نداره؟آخه چند بار که نصبیدم واسم مشکل ایجاد میکرد...
                    5=فرمت هارد رو رو چی بزارم؟رو mbr یا فرمت مک؟چون حتما باس ویندوز نصب بشه؟
                    6=اگه من شروع به نصب کنم کمکم میکنی؟ممنون

نظر

Seaid ms
                      سلام مشکل بوت نشدن از ککستهای (درایور) گرافیک Intel HD 3000 که به صورت دستی باید از تو ویندوز با نرم افزار TranseMacحذف کنی.
                      1- iAtkos ML 10.8.2
                      2-از بوت لودر پیش فرض iAtkos ML 10.8.2
                      3-واسه USB باز با Transemac
                      4-کارت صدا باید ببینید مدلش چیه؟معمولا نه مشکلی نداره
                      5-فرمت رو همون MBR بزار مشکلی نیست لازم نیست فرمت هارد عوض کنی فقط مک تو پارتیشن اول ( C ) نصب کن بعد ویندوز توی پارتیشن دوم نصب کن دقیقا مثل خودم
                      6- حتما صد در صد 100٪
                      ویرایش توسط mahdi mir : https://i-phone.ir/forums/member/92009-mahdi-mir در ساعت 21-05-2013, 06:42 PM

نظر

araz 3500 موقع کاستومایز گزینه GraphicsEnabler حتما انتخاب کن ولی در کل بهتره از iAtkos 10.7.2 استفاده کنی

نظر

دوست عزیز من نمیتونم iatkos ml رو رو فلش بریزم.یعنی میتونماا.ولی موقع نصب تا فلش رو انتخاب میکنم ریستارت میشه.چه راهی به ذهنت میرسه تا بتونم فلش بوت درست کنم؟
                          راستی من iatkos l2 رو بی دردسر نصب میکنم.بدون هیچ فلگی هم میاد بالا.
                          ML رو روی dvd9 رایت کردم عد از کلی موندم عکس ضربدر کوچیک میاد.دلیلش چیه؟

نظر

سلام.من الان iatkos l2 و win 8 رو نصب کردم.بدون مشکل.البته بدون مشکل منظورم لود ویندوز و مک هست.
                            حالا میخوام kext گرافیکو صدا و ... بریزم.از کجا بدونم چی باس نصب کنم؟؟
                            واسه شبکه چی؟ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                              araz 3500 موقع کاستومایز گزینه GraphicsEnabler حتما انتخاب کن ولی در کل بهتره از iAtkos 10.7.2 استفاده کنی
                              خیلی ممنون اما بازم نشود همونی که شما میفرمایید رو دانلود میکنم
                              اما متاسفانه خیلی گشتم اما یه ادرس درستو حسابی واسه دانلود پیدا نکردم اگه میدونین یه ادرس هم لطف کنید به من بدین خیلی ممنون میشم

نظر

آقا مهدی من همین الان با این سایت آشنا شدم و خیلی خوشحال شدم مهندسی مثل شما وقت گران بهاشو برای راهنمایی دیگران میگزاره بابا ای ول. من لپ تاپ لنوو z500 دارم همین الان می خوام نصب کنم اگر مشکلی پیش اومد ممنون میشم کمکم کنی! داداشم مک بوک ایر داره ! عاشق سیستم عاملش شدم

نظر

صبر کنید ..
                                X