اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب انواع هکینتاش روی انواع لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام matin جان متاسفانه به خاطر محیط شغلی (عسلوییه)و یک سری مسایل دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم که مک ویرایش خودم اپلود کنم.
    مشکل شما چیه؟
    مشخصات لپ تاپ؟
    ویرایش توسط mahdi mir : https://i-phone.ir/forums/member/92009-mahdi-mir در ساعت 12-12-2012, 03:48 PM

نظر

لپ تاپم لنوو z580
      core i7 sandybridge
      ram 6g
      graphic : intel 4000 & gt630m
      قبلا که فقط ی win7 روی لپ تاپم نصب بود 10.7.2 iaktos l2 را خریدم که نصب کنم . تنظیمات بایوس را هم انجام دادم ولی تو همون صفحه اول که ارم اپل بود گیر میکرد

الان هم سه تا سیستم عامل دارم . win7 win 8 linux
      که میخام مک را نصب کنم نمیدونم چطور باید مک را نصب کردم که هر چهارتا سیتم عامل بوت بشه !!

نظر

نصب انواع هکینتاش روی اواع لپ تاپ

یکی یه بزرگواری بکنه اون نسخه ای که ایشون میفرمایند و اپلود کنه هممون راحت شیم

نظر

hsh988 جان نسخه من ویرایش خودمه توی اینترنت نیست

نظر

از این استفاده کن Download Mac OS X Lion 10.7.3 for Intel Only - SoftGozar.com باگ زیادی داره ولی خوبیش اینه میتونی تو ویندوز نصب کنی

نظر

وقتی نصبیدی با f- بوت کن رمز لاگین 123 باگ داره ولی واسه بوتایبل کردن 10.7.2 ازش استفاده کنی

نظر

متین جان اگه مک رو روی اولین پارتیشن و ویندوز و لینوکس روی پارتیشنهای بعدی نصب کنی همه سیستم عاملها رو میتونی توی بوت لودر مک با گرافیک زیبایی بوت کنی عین خود من !

نظر

نصب انواع هکینتاش روی اواع لپ تاپ

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                  سلام با عرض پوزش چند روزی مشغول چندتا پروژه بودم

روی dell vostro 1015 نصب میشه ولی کارت گرافیک نصب نمیشه بخاظر سری GMA 4500 بودن گرافیک .از لپ تاپهای دل وسترو 3500 و 3550 بهترین کانفیک دارن

- - - - - - - - - -

ارمین جان بله روی اچ پي ٢١٧٠ نصب میشه
                  مهدي جان ميشه بگين براي ٢١٧٠ كدوم ورژن رو بايد نصب كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

متین جان اگه مک رو روی اولین پارتیشن و ویندوز و لینوکس روی پارتیشنهای بعدی نصب کنی همه سیستم عاملها رو میتونی توی بوت لودر مک با گرافیک زیبایی بوت کنی عین خود من !
                    اقا مهدی مشکل اصلی من تو کاستومایز مک هست که نمیدونم چیا را بایذ انتخاب کنم

نظر

مک 10.7 یا 10.8.2 اورجینال

نظر

متین جان اگه از usb نصب کنی احتیاجی به کاستمایز کردن نیست

نظر

متین جان اگه از usb نصب کنی احتیاجی به کاستمایز کردن نیست
                          [جدی؟ یعنی ایمیج مک را کپی کنم و یو اس بی را بوتیبل کنم . برای بوتیبل کردن شما از چه نرم افزاری استفاده کردین
                          ممنون

نظر

نه باید به تو محیط مک انجام بدی فقط فایل ایمیج توی یو اس بی Restore میکنی و بوت لودر توی یو اس بی نصب میکنی خیلی راحته اموزشش هست توی فرومها من الان توی یه رم 8 گیگ بوت ایبل کردم همیشه همراهمه روی خیلی از سیستمها نصب کردم

نظر

شرمندتم . متوجه نشدم، من که محیط مک ندارم چطور این کارو انجام بدم؟

نظر

علت اصلی هنگ یا ریستارت یا نصب نشدم مربوط به اختلال در ککستها با ID کارت گرافیک انبورد و بهترین راه و راحت و مطمن ترین راه با usb بوت ایبل شده که ککست های کارت های گرافیکش پاک شده روی هر لپ تاپی(سی پی یوهای سندی بریج با گرافیک INTEL HD 3000 و INTEL HD 4000 بهترین گزینه هستن) نصب میشه ( چون فایلهای روی سی دی نمیشه پاک کرد)و نه دیگه هنک میکنه نه ریستارت میشه.بعد از نصب میتونین درایورهای گرافیک با ID مخصوص نصب کنین.
                                اصلا با سی دی نصب نکنین که احتمالش خیلی کمه ولی با USB 100% نصب میشه ضمنا در این روش دیگه هیچ احتیاجی به کاستومایز کردن نیست !!!

سیستم خودم که فول کار میکنه حتی دوتا کارت گرافیکش فعال و به انتخاب خودم سویچ میکنم

Lenovo G570

CPU = Core i5 2430m
                                VGA = ATI 6370M and Intel HD3000
                                Ram = 4 g
                                گفتید که درایورها باید پاک بشه و بصورت جداگانه هم نصب بشه. خب فایل درایورها کجاست؟؟ طریقه نصب درایورهای جدید چطوریه؟؟؟ من تونستم روی پی سی با کاستومایز بدون مشکل نصب کنم فقط مشکل deepsleep دارم. که اونم برام مهم نیست. اما روی لپ تاپ نتونستم
                                hp 3190ee
                                اگه بتونید بگید که این درایورها از کجا باید پاک بشه امشب رو لپ تاپ هم بریزم.

نظر

صبر کنید ..
                                X