اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب انواع هکینتاش روی انواع لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من lenovo z 580 دارم .
    core i7
    gt 630
    میشه بگین باید چکار کنم؟

نظر

سلام با عرض پوزش چند روزی مشغول چندتا پروژه بودم

روی dell vostro 1015 نصب میشه ولی کارت گرافیک نصب نمیشه بخاظر سری GMA 4500 بودن گرافیک .از لپ تاپهای دل وسترو 3500 و 3550 بهترین کانفیک دارن

- - - - - - - - - -

ارمین جان بله روی اچ پي ٢١٧٠ نصب میشه

نظر

روی lenovo z 580 به خوبی نصب میشه ولی با گرافیک انبرد فقط کار میکنه که کاملا جوابگوست.چون مک گرافیکهای سری OPTIMUS و لپ تاپ های دو کارته ( Intel hd 3000 و Nvida ) رو ساپورت نمیکنه

نظر

دوستان من یه نسخه از مک (10.7.4) اورجینال که یک فایل iso هستش با ویرایش خودم که به راحتی از محیط ویندوز و بدون هیچگونه کاستومایز و تنها با چند کلیک نصب میشه تهیه کردم ولی به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت پرسرعت نمی تونم براتون اپلود کنم
          ویرایش توسط mahdi mir : https://i-phone.ir/forums/member/92009-mahdi-mir در ساعت 12-12-2012, 12:30 AM

نظر

سلام اینم کارت گرافیک اینتل لب تاب من دو تاره این اینتلست
            PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_04881025&REV_02
            PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_04881025

تو خود لب تاب اسمشو این میشناسه intel R HD graphics

اسمه لب تابم هم اینه acer 5742g
            یه کارت گرافیک دیگه هم داره NVidia gt540m کسکشو پیدا کرده ام ولی کار نمیکنه

نظر

درود.

روی این لپ تاپ میشه نصب کرد؟

ASUS N55SF

Core i7 2630QM
              8GB DDR3 1333MHZ
              GT 555M - 2GB Dedicated DDR3
              750GB 7200RPM Sata II

نظر

Peyman_mi متاسفانه متاسفانه متاسفانه گرافیک ان بورد Intel (R) hd graphicشما سری 5700 GMA اینتل هستش و هیج راهی واسه فعات کردنش وجود نداره و به همین دلیل و همین گرافیک انبورد مجبور شدم لپ تاپ سامسونگمو رد کنم

- - - - - - - - - -

miror جان سی پی یو سندی بریج؟

نظر

یه کارت گرافیک دیگه هم داره میشه با dsdt مخصوص اونو فعال کرده ؟
                  NVidia gt540m 1gbvram

نظر

نه کارتهای nvidia opyimusرو نمیشه ولی ATI میشه کاری که خودم الان انجام دادم.من همین گرافیک شما رو روی سامسونگم داشتم اقا فعال نمیشه و هیچ راهی جز تعویض لپ تاپ نداره

نظر

یه دنیا ممنون اقا مهدی یکی پیدا شد ما رو راهنمایی کنه دستت درد نکنه

نظر

خدایش خیلی ناراحت شدم چون افتادم یاد لپ تاپ سامسونگ خودم.یه دل وسترو 3550 یا اچ پی 4530 یا لنوو 570 بگیر بو حالشو ببر.الان من مکینتاش و لینوکس اریوس 4 و ویندوز 8 دارم رو لنوو 570

نظر

چند خریدیش ؟

نظر

1300000 دو سه هفته پیش البته یک ماه کارکرده به سختی تونستم پیدا کنم

نظر

بله - سندی بریچ

نظر

اقا مهدی کی میتونین مک خودتون را اپ کنین؟
                                من یه lion iaktos l2 10.7.2 و snow leopard 10.6.6i hazard دارم و از اموزش های دیگه ای که توی سایت استفاده کردم ولی نصب نشد!
                                حالا که شما گفتین روی لنوو خیلی خوب جوای داده اگه میشه ی اموزش نصب بذارن
                                ممنون
                                ویرایش توسط matin724 : https://i-phone.ir/forums/member/107303-matin724 در ساعت 12-12-2012, 03:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X