اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سلامت باطری مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلامت باطری مک بوک

سلام دوستان
    من حدود ۱ ماهه که مک بوکم رو خریدم, از همون روز اول سلامت باطریم ۹۳ درصد بود! به من گفتند این ایراد از باطری نیست بلکه از مک اواس مانتن لاین است که با آپدیت کردن حل می شود, اما حل نشد. کالیبره هم چند بار کردم و بدتر اینکه حتی سلامت باطری پایینتر هم آمد و حالا بین ۸۹ تا ۹۱ در نوسان است! هر کاری که فکر می کردم و با تحقیق و پرس و جو به نظر می رسید بتواند مشکل باطریم را حل کند انجام دادم اما دریغ از حتی ۱٪ اضافه شدن به سلامت باطری! دوستان عزیزم, اگر کسی می داند که چه کار باید بکنم, لطفن راهنمایی ام کند. یعنی باطری مک بوکم مشکل دارد و باید به نمایندگی و گارانتی مراجعه کنم؟ یا اینکه مشکل از جای دیگری است و راه حلی دارد که خودم بتوانم با انجام آن مشکل را حل کنم؟
    منتظرم
    مرسی

ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 27-11-2012, 09:18 AM

۱۰۰٪ این اتفاق طبیعی هست و مشکلی نیست کاری هم به Mountain Lion نداره. فقط حساس نباشید روی این قضیه! دقت کنید کالیبره را درست انجام بدید! طیق تجربیات خود من بعد از کالیبره کنی health افت میکنه که بعد ۱-۲ روز روباره برمیگرده به حالت اول و کلا مشکلی نیست که نگران باشید.

(البته ممکن هم هست باطری شما مشکل داشته باشه، اما طبق این جیزی که شما تعریف کردید همون چیزی هست که گفتم)
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اگر درصد رو نامنظم نشون نمیده مشکل خاصی نیست حساس نشو روش ...

نظر

سلام این مشکل از باطری هاست. اصلا کالیبره نکن. چون درصد سلامت میاد پایین تا کلا که مجبور بشی باطری عوض کنی. منم این بلا سرم اومده.

نظر

نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
          سلام این مشکل از باطری هاست. اصلا کالیبره نکن. چون درصد سلامت میاد پایین تا کلا که مجبور بشی باطری عوض کنی. منم این بلا سرم اومده.
          حرفتون از جهتي درسته ولي از جهت ديگه ، غلط!
          چون خوده اپل(همه كار خانه ها)پيشنهاد كردن كه حداقل ماهي ٢ بار كاليبره كنيد!

نظر

حداقل دوماه اره .. اما این دوستمون الان تو وسواسه تند تند کالیبره میکنه ومقصر نیست چون همه همین پیشنهاد رو بهش میدن. بعد باطری مرخص میشه

نظر

سلامت باطری مک بوک

دوسته من اصلا حساس نباشید و وسواس به خرج ندین این اتفاق نتنها مشکل نیست بلکه کاملا طبیعی هست !
              لازم به کالیبره کردن نیستید و اینکار جز اینکه طول عمره باتریتون رو پایین بیاره کاره دیگه ای نمی کنه !
              فقط حداقل ماهی یه بار یه سیکل کامل شارژ کنید ! ( فول شارژ و بعد فول دشارژ و دوبار فول شارژ ) اگرم که این کارو با استفاده های روز مرتون انجام میدین دیگه همین کارم لازم نیست !

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

سلامت باطری مک بوک

دوستان راهي هست كه باطري هر وقت خواستيم شارژ كنيم
                يعني ميشه به برق وصل كرد ولي كاري كرد كه باطري شارژ نشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                  دوستان راهي هست كه باطري هر وقت خواستيم شارژ كنيم
                  يعني ميشه به برق وصل كرد ولي كاري كرد كه باطري شارژ نشه؟

خیر.مدارش خودکاره!

نظر

صبر کنید ..
                  X