اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل sync نشدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل sync نشدن

با سلام.وقتی می خوام که برنامه هایی که توی drive دارم با آیتونز سینک کنم که برنامه ها هم توی کامپیوتر باشه سینک نمی شه.برای سینک برنامه ها باید چی کار کنم؟

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    با سلام.وقتی می خوام که برنامه هایی که توی drive دارم با آیتونز سینک کنم که برنامه ها هم توی کامپیوتر باشه سینک نمی شه.برای سینک برنامه ها باید چی کار کنم؟
    برنامه ها چین ؟ کرک یا اورجینال؟ اگه اورجینال با آی دی خودتون گرفتین یا شخصه دیگه ای؟
    اگه کرکن با ifunbox استخراجشون کنید .
    اگه اورجینالن و با آی دی خودتون نیست باید اول روی دیوایس کرک شن تا بشه با ifunbox استخراجشون کنید ( ضرورت داره جیلبریک باشید)
    اگه با آیدی خودتون گرفتید گوشی رو به پی سی و صل کنید و آیتونز رو باز کنید . وقتی دیوایستون رو شناخت روی اسمه دیوایستون کلیک راست کنید و گزینه ی ترانسفر را انتخاب کنید تا بیارشون روی سیستم .
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دادم بیرون واسم برنامه ریختن ولی نمی تونم برنامه ها رو روی کامپیوتر سینک کنم.

نظر

مشکل sync نشدن

جوابتون رو دادن اگر برنامه ها اريجينالن براي داشتنشون تو كامپيوتر بايد كركشون كنيد .

نظر

بله اورجینال هستن ولی توی اکانت خودم هم هستند.

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            بله اورجینال هستن ولی توی اکانت خودم هم هستند.
            کاملا متوجه منظورتون نمیشم . اگه با اکانته خودتون گرفتید که از آیتونز ترانسفر کنید . و اگه با اکانته شخصه دیگست ، باید اول کرکش کنید و بعد ازش بکاپ ipa بگیرید.

نظر

iTools این برنامرو دانلود کن خیلی خوبه اورجینال با غیر اورجینالم واسش فرق نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط hamedbehkar نمایش پست ها
                iTools این برنامرو دانلود کن خیلی خوبه اورجینال با غیر اورجینالم واسش فرق نمیکنه
                واسه برنامه های دیگه هم اورجینال و غیر اورجینال فرق نمیکنه. منتهاهذف از بکاپ گیری اینه که بتونن دفعه بعد هم استفاده کنن. و در مورده برنامه هایی که با آیدی شخصه دیگه ای ریخته شده اگه کرک نکن دفعه ی بعد که سینک میکنن باید ایدی اون شخص رو هم اوتورایز کنن !

نظر

صبر کنید ..
                X