اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

wifi آیفون 4s روشن نمی شود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• wifi آیفون 4s روشن نمی شود

سلام
    به هنگام استفاده از اینترنت ناگهان وای فای قطع شد و پس از خاموش و روشن کردن هم به شکل زیر درآمده
    کارهایی که جهت رفع مشکل انجام دادم و نتیجه نداد:
    ریست نتورک ستینگز[
    ریست و پاک کردن محتویات و تنظیمات

لطفا راهنمایی فرمایید
    ios:6.0.1

ضربه ديده ايفونتون ؟

نظر

یه چیزی میگم انجام بدید آيفون رو ۱۰ دقیقه داخل فریزر بزارید یا ۱ ساعت روی فریزر
      من خودم یه 3gs که همین مشکل رو داشت بر طرف کردم!
      باید بگم در صورت ایجاد مشکل برای گوشی به من مربوط نیست و بستگی به دما و ... داره، انجام اینکار با مسولیت خودتان است
      ویرایش توسط Amyr : https://i-phone.ir/forums/member/41701-amyr در ساعت 23-11-2012, 04:27 PM

نظر

سلام تا جایی که من کنارش بودم نه
        یعنی میفرمایید مشکا سخت افزاری فعلا در حال ریستور هستم اگه مشکل برطرف نشد جهت تعمیر به کجا مراجعه کنم؟

- - - - - - - - - -

جدی میفرمایید؟!!

نظر

متاسفانه بعد از ریستور هم مشکل حل نشده لطفا راهنمایی فرمایید در صورتیکه مشکل سخت افزاری باشه مرکز تعمیرات مطمئنی را معرفی نمائید

نظر

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
            متاسفانه بعد از ریستور هم مشکل حل نشده لطفا راهنمایی فرمایید در صورتیکه مشکل سخت افزاری باشه مرکز تعمیرات مطمئنی را معرفی نمائید
            از همه جا مطمئن تر دفتر انجمن هست.که بالا صفحه لینکش هست.

نظر

شما به این آدرس برین Settings -> General -> About ببینین جلوی wi-fi adress چی نوشته اگه این مشخصه رو نوشته باشه یعنی سخت افزاری نیست

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                شما به این آدرس برین Settings -> General -> About ببینین جلوی wi-fi adress چی نوشته اگه این مشخصه رو نوشته باشه یعنی سخت افزاری نیست
                تعجب من هم همینه چون در چند فروم خارجی که جستجو کردم اگه وای فای آدرس وجود نداشته باشه دلیلی بر مشکل چیپ سخت افزاری دونسته شده اما در گوشی من وای فای آدرس وجود داره
                ممنون میشم دوستان بیشتر راهنمایی کنن

نظر

ریست نتورک کردین؟

نظر

تعجب من هم همینه چون در چند فروم خارجی که جستجو کردم اگه وای فای آدرس وجود نداشته باشه دلیلی بر مشکل چیپ سخت افزاری دونسته شده اما در گوشی من وای فای آدرس وجود داره
                    ممنون میشم دوستان بیشتر راهنمایی کنن
                    پس نرم افزاری هست.شما یه دور ریست نتورک کن شاید جواب بده.اگه نشد بهترین جا دفتر انجمن هست.

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                      یه چیزی میگم انجام بدید آيفون رو ۱۰ دقیقه داخل فریزر بزارید یا ۱ ساعت روی فریزر
                      من خودم یه 3gs که همین مشکل رو داشت بر طرف کردم!
                      باید بگم در صورت ایجاد مشکل برای گوشی به من مربوط نیست و بستگی به دما و ... داره، انجام اینکار با مسولیت خودتان است
                      هرچند كه اين راه حل جالب بود اما با مراجعه فرومهاى اپل با همين راه حال كه مورد تاييد بسيارى بود مواجه شدم و نهايتاً گوشى رو در فريزر براى مدت ١٥ دقيقه گذاشتم و در عين ناباورى مشكل برطرف شد.

نظر

هرچند كه اين راه حل جالب بود اما با مراجعه فرومهاى اپل با همين راه حال كه مورد تاييد بسيارى بود مواجه شدم و نهايتاً گوشى رو در فريزر براى مدت ١٥ دقيقه گذاشتم و در عين ناباورى مشكل برطرف شد.
                        جالبه..
                        توجیه علمی نداشت؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                          جالبه..
                          توجیه علمی نداشت؟؟؟
                          من به فرومى در سايت اپل با تاپيكى با عنوان ios6 wifi disable مراجعه كردم كه ١٥٧ صفحه داشت تعداد زيادى با اين مشكل روبرو بودند كه پس از مدتى كه از آپديت به ٦.٠.١ گذشته بود واى فاى گوشى به رنگ خاكسترى درومده بود افرادى كه فروشگاه هاى اپل مراجعه كرده بودند يك گوشى جديد تحويل گرفته بودند و در واقع مشكل افرادى كه گارانتى گوشيشون به پايان رسيده بود داشتند مشكل مربوط به آپديت كه احتمالاً دستوراتى به سنسور حرارتى ميده كه موجب قطع واى فاى و خالى شدن بسيار سريع باطرى ميشه

نظر

دوست گلم سلام
                            این مشکل وقتی پیش میاد که چیپست وای فای شما زیاد از حد داغ شده باشد
                            این مشکل نه نرم افزاری است و نه سخت افزاری
                            احتیاجی هم به تعمییر ندارد
                            سیستم امنیتی اپل هست که وقتی چیپست بیش از حد گرم شود سنسور های حرارتی چیپست را غیر فعال می کنند تا خدایی نکرده چیپست نسوزه
                            این سنسور ها باطری رو بسیار زیاد مصرف می کنند و سریع گوشی رو خاموش می کنند حدود 2 یا 3 ساعت بعد
                            و این به گوشی زمان خنک شدن رو میده
                            اون دوستمون که گفتند بذار توی فریزر تقریبا درست فرمودن
                            ولی اگر شما حتی این کار رو نکنید و گوشی رو 5 یا 6 ساعت به حال خود رها کنید همه چیز مثل روز اول می شود
                            در اصل شما با این کار دارید به چیپست ها کمک می کنید و کار انها را انجام می دهید
                            اونها هم خوشحال میشوند و وای فای شما رو زود تر فعال می کنند
                            این سنسور ها فقط مواظب چیپست وای فای نیستند
                            وظیفه ی اونا خیلی سخته و اگه کمی حرارت زیاد شد و فهمیدن برای گوشی خطر سازه دست به کار می شوند و حتی گاهی اوقات گوشی ها رو خاموش می کنند

امید وارم تونسته باشم کمی بهت کمک کنم
                            در خدمت شمام

یادت نره که از اپل نهایت لذت رو ببری چون برای اینکار ساخته شده

نظر

متاسفانه مشكل كامل حل نشده خاموش كردن و يا رها كردن گوشى براى مدت دو سه روز هم وضعيت رو تغيير نداد لذاگوشى رو دادم دفتر انجمن جهت بررسى.

By ASHF@

نظر

صبر کنید ..
                              X