اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدام اپراتور؟رایتل ایرانسل همرا اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کدام اپراتور؟رایتل ایرانسل همرا اول

دوستان سلام::
    دوستانی که تجربه استفاده از سیم کارت های رایتل را دارن لطفا" راهنمایی کنند که وضعیت سرویس دهی و اینترنت شون چه جوری؟

دوستان لطفا" راهنمایی بفرمایید که برای دسترسی راحت و سرویس خوب اینترنت بر روی گوشی کدام اپراتور را پیشنهاد می کنید؟

من هم ایرانسل دارم هم همراه اول.از سرعت اینترنت ایرانسل راضی تر هستم تا همراه اول.

نظر

من هم ایرانسل دارم هم همراه اول هم رایتل اما از وقتی که رایتل گرفتم همراه اولمو خاموش کردم سرعت اینترنت رایتل خوبه و آنتن دهیش اما تنها مشکل رایتل اینه که شارژ گوشیو زود تموم میکنه که البته با خرید یه بکاپ باتری یا یه شارژر ماشین میتونین این مشکلو حل کنین

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم با دوست عزیزمون موافقم
        فقط شارژ باطری و قورت میده وگرنه سرعتش تو موبایل واسه اینترنت عالیهوووو

نظر

مگه چیه که شارژ زیاد استفاده می کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
            چون از ٣g استفاده ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها

دلیلش اینه که وقتی دنبال سیگنال میگرده از باتری استفاده میکنه در غیر این صورت هیچ تاثیری نداره رو باتری

نظر

نه داداشم
                مصرف بیشتر پروتوکل های 3g از قبل ثابت شدست و ربطی به رایتل و غیر رایتل نداره

نظر

دوستان بحث ما سر کیفیت سرویسی هستش که هر کدام از این سه اپراتور ارائه می دن
                  بنده همراه اول دارم به نظرتون ازش لین را داره که یک رایتل بگیرم
                  دوستانی که تجربه دارن
                  وضعیت انتن دهی اش تو تهران چه جوریه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Polonium نمایش پست ها
                    دوستان بحث ما سر کیفیت سرویسی هستش که هر کدام از این سه اپراتور ارائه می دن
                    بنده همراه اول دارم به نظرتون ازش لین را داره که یک رایتل بگیرم
                    دوستانی که تجربه دارن
                    وضعیت انتن دهی اش تو تهران چه جوریه؟

خیلی جاها مخصوصا شمال تهران عالیه یه جاهایی مثلا امیر اباد کمی کمتره
                    ولی در کل سرعتش از مبین نت کمتره
                    یعنی ۵۱۲ مبین با ۵۱۲ رایتل در مقایسه مبین نت وایمکس بهتره

نظر

دوستان طرح جدید رایتل که با پرداخت 50 هزار تومان اینترنت نامحدود , sms و تماس رایگان داره , sms و تماسش فقط برای شبکه رایتل رایگانه یا فرقی نمیکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                        دوستان طرح جدید رایتل که با پرداخت 50 هزار تومان اینترنت نامحدود , sms و تماس رایگان داره , sms و تماسش فقط برای شبکه رایتل رایگانه یا فرقی نمیکنه ؟
                        برای تماس و sms داخل شبکه رایگان و برای تماس برون شبکه ۱۰۰۰ دقیقه رایگان و ۱۰۰۰ عدد sms رایگان برای هر دوره ۲ ماهه ...!

نظر

همراه اول فقط اسمش اوله.از لحاظ سرویس هایی که ارایه میکنه همراه آخره.تو تهران داخل خونمون همین همراه اول آنتن نداره اما ایرانسل آنتنش یکدونه هم کم نمیشه.رایتل هم همه جا آنتن نمیده و مکالمه تصویری هم حتما باید طرف مقابل هم رایتل باشه در آینده هم معلوم نیست که با دادن فتوا مکالمه تصویری رو قطع کنند یا نه!اینترنت پرسرعت هم وایمکس از این جیبیها همراهم هست و همه جا اینترنت دارم پس بهترین گزینه ایرانسل هست

نظر

به نظر من در حال حاضر بهترین اپراتور ایرانسله.با اینکه خودم همراه اول دارم ولی اگه ایرانسل آبروبر نبود حتما ایرانسل میگرفتم.

نظر

همراه اول افتضاح به طوري كه روانيت ميكنه
                              ايرانسل در مقايسه با همراه اول عالي
                              رايتل نداشتم ولي به نظر من ارزشش رو نداره همون ايرانسل خوبه

نظر

صبر کنید ..
                              X