اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در( ش ش) گرفتن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در( ش ش) گرفتن

من ایفون 4 با ورژن 5.1.1 دارم با تونی امبرلا ش ش گرفتم همه ورژن های قدیم رو بهم میده تا ورژن 5.1 ولی من ش ش 5.1.1 رو میخوام توسایدیا هم 5.1.1 رو مینویسه
    راهنمایی کنید ممنون

نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
    من ایفون 4 با ورژن 5.1.1 دارم با تونی امبرلا ش ش گرفتم همه ورژن های قدیم رو بهم میده تا ورژن 5.1 ولی من ش ش 5.1.1 رو میخوام توسایدیا هم 5.1.1 رو مینویسه
    راهنمایی کنید ممنون
    دقیقا واسه چه کاری میخواین ازش استفاده کنین؟ اگه میخواین دانگرید کنید نیاز به گرفتن shsh با تینی آمبرلا نیست و میتونید با رد اسنو ریستور کنید .

نظر

واسه اينكه دوباره گوشيم رو در ورژن ٥.١.١ ريستور كنم همين

يه سوال ديگه گوشي هايي كه ios 6 يا 6.0.1 هستن ميشه بدون ش ش دانگريد كرد به ٥.١.١
      گوشي هاي اكبند كه فابريكن ورژن ٦ هستن واسه اينكه جلبريك كني و برنامه بزني بايد چيكار كرد ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين

نظر

واسه اينكه دوباره گوشيم رو در ورژن ٥.١.١ ريستور كنم همين

يه سوال ديگه گوشي هايي كه ios 6 يا 6.0.1 هستن ميشه بدون ش ش دانگريد كرد به ٥.١.١
        گوشي هاي اكبند كه فابريكن ورژن ٦ هستن واسه اينكه جلبريك كني و برنامه بزني بايد چيكار كرد ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين
        خير گوشي كه ٦ باشه،براي برگشت به 5(كلا ورژن پايين تر)حتما بايد shsh همون ورژن رو داشته باشيد!
        براي نصبه برنامه كه حتما نبايد جيلبرك كني!!
        اگه اصل بخواي(برنامه)بدون جيلبرك ميشه نصب كرد!(app store)
        اگه بخواي كرك شده نصب كني(برنامه)بايد جيلبرك شه!

نظر

ممنون ولي جواب سوال اولم رو نگرفتم با توني آمبرلا هر كاري ميكنم shsh ورژني كه الان رو گوشيم هست رو نميگيره ورژن هاي قديم رو از ٤.٣.٣ تا ٥.١ رو ميگيره جز ورژن ٥.١.١ چيكار كنم ميخوام تو همين ورژن ريستور كنم

سوال دوم من تو مغازه واسه مشتري ها برنامه ميريزم و بيشتر مشتري هام ios 6 هستن واسه برنامه ريختن رو اين ios 6 چه راهي رو پيش نهاد ميكنين كه كم هزينه باشه واسم ؟

نظر

سواله اولتون تو پسته 2 پاسخ داده شد . همین که شما shsh رو روی سیدیا میبینید کفایت میکنه و میتونید با رداسنو ریستور رو انجام بدید ( تاپیکش هم تو قسمت آموزش های انجمن هست)

ای او اس 6 هم واسه دیوایس های a4 و پایینتر جیلبریک تدرد شده که میتونید یا با صلاحدید خود مشتری واسش جیلبریک کنید یا اینکه 20 دلاری برنامه های کاربردی بگیرید و بقیش رو هم از برنامه های رایگان اپلیکیشن استور که تعدادشون هم اصلا کم نیست استفاده کنید تا آرشیوتون کاملتر بشه . اگه هزینه هم واستون مهمه میتونید با برنامه های مختلف از وضعیت رایگان شدن یا تخفیف خوردنه خیلی برنامه ها مطلع شید.

نظر

ممنون دوست عزيز اين ٢٠ دلار برنامه كاربردي رو از كجا تهيه كنم كه اين ها رو راحت بتونم با ايتونز و يا ايفون باكس واسه مشتري ها بريزم
              ویرایش توسط alib13 : https://i-phone.ir/forums/member/68887-alib13 در ساعت 21-11-2012, 01:47 AM

نظر

ممنون دوست عزيز اين ٢٠ دلار برنامه كاربردي رو از كجا تهيه كنم كه اين ها رو راحت بتونم با ايتونز و يا ايفون باكس واسه مشتري ها بريزم
                حالا نه دقیقا 20 دلار. بسته به شما داره . ممکنه کمتر یا بیشتر بشه . اما در نهایت باید به همون میزان یه کارت خرید از آیتونز خریداری کنید و روی آیدیه اپلتون ست کنید و برنامه ها رو از اپلیکیشن استوره اپل خریداری کنید .

نظر

با همين كارت ايتونز برنامه هارو واسه همه گوشي ها ميتونم بزنم
                  يه سري برنامه تو سيستمم دارم ميتونم اون برنامه ها هم با همين كارت ايتونز واسه گوشي ها بزنم ؟

نظر

کارت آیتونز واسه ریختن برنامه نیست دوست عزیز. واسه خرید برنامه هاست . و هر برنامه رو که بخرید میتونید روی بینهایت دیوایس بریزید.

بقیه برنامه هاتون رو نمیدونم کرک باشن یا اورجینال که باز هر کدوم از اینا هم شرایطه خودشو دارن. مثلا کرکا روی دیوایسای غیر جیلبریک شده ریخته نمیشن و اورجینالا هم در صورتی که با آیدی خودتون گرفته باشید با برنامه هایی که جدیدا قصده خرید دارید ست میشن و امکان سینکشون هست.

نظر

صبر کنید ..
                    X