اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یکی نیست درست جواب بده مدیران کجان پس
    سلام..من قبلا گوشی آیفون 4s داشتم که فروختمششش
    حالا بعد چند وقت پولهامو جمع کردم گوشی آیفون 5 بخرممم. منظورم دست دوم هست میدونم نو نیست تو بازار. و چند تا سوال مهممم دارم
    1-هنگام خریددد به چه نکاتی توجه کنم قدم به قدم توضیح بدید منظورم تست گوشی هنگام خرید هست.
    2-از کجا بفهمم ایکولد گوشی فعال نیست؟ اگر گوشی ریست کنم جلوی فروشنده بعد گوشی بالا بیاد و اپل ایدی نخواد مشکلی دیگه پیش نمیاد؟نیاز به اینترنت هست؟
    3-از کجا بفهمم lcd گوشی عوض نشده؟چون گوشی ایفون 4 یک بار خرید lcd عوض شده بود متاسفانه متوجه نشدم حالا میشه چند تا را**اررر بگید از کجا بفهمممم lcd عوض شدهه؟
    مواردی که بایدد رعایتت کنمم که تجربهه داشتید هم لطفا بهم بگید تا یک خریدد خوب داشته باشم سپاس[/B][

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
      سلام

١- پارت نامبر lla براي كشور امريكا هست و پارت نامبر به اين منظور هست كه گوشي براي كدوم كشور ساخته شده ولي توي جاهاي ديگه هم ميشه استفاده كرد و پارت نامبر ها تفاوت زيادي ندارن.مال امارات face time نداره.

٢- اگه گوشي انلاك اپراتور باشه پشت جعبه iccid هست. ولي اگه انلاك فكتوري iccid نداره.

٣-انلاك اپراتور به اين معني هست كه گوشي توسط اپراتور خريده شده و سپس انلاك شده و فرقي با انلاك فكتوري نداره.

٤-جيلبريك هم يك سري از محدوديت هاي ايفون رو برميداره.مثلا بعد از جيلبريك و نصب توييك خاصي ميتونيد بلوتوث از گوشي هاي ديگه بگيريد.كه در استفاده معمولي جيلبريك توصيه نميشه.

٥-بعد از اولين راه اندازي گوشي اكتيو ميشه و تاريخ اتمام گارانتي رو توي سايت خود اپل نشون ميده.شما بايد سريال نامبر گوشي رو توي سايت اپل بزنيد اگه گوشي اكتيو نشده باشه اونجا ميزنه please activate your iphone.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      سلام!
      ممنون که جواب دادید، فقط نگفتید کدومشون بهتره LLA باشه بهتر از جاهای دیگس یا نه؟ بعد lla یعنی برای آمریکاس؟ یا lla کدی داره که نشون دهنده کشوره؟
      انلاک اپراتور باشه بهتره یا انلاک فکتوری؟ همه ی گوشیهایی که میخریم انلاک شدن؟
      توییک و face time رو میشه توضیح بدید؟
      گوشی ای که میخریم درستش اینه که اکتیو نشده باشه دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdii90 نمایش پست ها
        سلام!
        ممنون که جواب دادید، فقط نگفتید کدومشون بهتره LLA باشه بهتر از جاهای دیگس یا نه؟ بعد lla یعنی برای آمریکاس؟ یا lla کدی داره که نشون دهنده کشوره؟
        با سلام. هیچ فرقی بین پارت نامبر ها به جز نوع شارژر نیست و فقط در برخی پارت نامبرها مثل AE که برای امارات است FaceTime غیر فعال است. بین آنلاک فکتوری و آنلاک اپراتور هم هیچ فرقی ندارد حساسیت نداشته باشید.
        قبل از خرید سریال را در سایت اپل به آدرس https://checkcoverage.apple.com چک کنید که از قبل اکتیو نشده باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdii90 نمایش پست ها
          سلام!
          Face Time همون مکالمه تصویری اپل که تحت اپل آیدی صورت میگیره٬ هستش. پارت نامبرهای AE که برای امارات هست به دلیل قوانین اون کشور٬ فیس تایم نداره

حالا بین پارت نامبر های بجز AE فقط در نوع شارژر فرق داره. مثلا بعضی از کشورها از شارژرهای سه سر استفاده میکنن و بعضی کشورها از شارژرهای دو سر. ورنه فرق دیگه ای بین شون نیست

من خودم به شخصه آنلاک فکتوری رو به آنلاک اوپراتور ترجیح میدم. ولی خب خیلیا میگن حساسیت نشون ندید. اون دیگه بستگی به خودتون داره

بله گوشی ای که میخرید نباید اکتیو شده باشه. اگه از قبل اکتیو شده باشه٬ مشخصه که در جعبه باز شده و از دستگاه استفاده شده و شاید هم لوازم جانبی مانند هندزفری یا ... تعویض شده باشه

نظر

• دوستان چرا اطلاعات غلط میدین به مردم
            گوشی ای که از اپل استور رسمی خریداری میشه همونجا اکتیو میشه
            از بخش ساپورت اپل بپرسید

نظر

صبر کنید ..
            X