اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

عزیز یک نکته دیگه میمونه که تو هیچ پستی بهش اشاره نشده.تو پک اورجینال به غیر ازگوشی و آداپتور وکابل usb و هندزفری /سوزن سیم کارت هم ست /دفترچه راهنما چی؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
      عزیز یک نکته دیگه میمونه که تو هیچ پستی بهش اشاره نشده.تو پک اورجینال به غیر ازگوشی و آداپتور وکابل usb و هندزفری /سوزن سیم کارت هم ست /دفترچه راهنما چی؟؟
      عزيز اونا ربطي به اورجينال و غير اورجينال نداره.
      2 تا دفترچه و برچسپ و سوزن واسه كسي كه بخواد كلاه برداري كنه كاري نداره كه..!!
      شما همون پك رو با سريال نامبر چك كن كافيه.

نظر

سلام دوستان
        1 سوال
        بنده دنبال 1 آیپد مینی 6.1.2 بودم که بعد از یکمی جست و جو پیدا کردم
        ولی متاسفانه سلفون روی جعبه مشخص بود اصل نیست ، خود فروشنده هم تایید کرد این حرف رو ف البته سریال رو وقتی توی https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y وارد میکنی میزنه که اکتیو نشده .

البته فروشنده میگفت که این توی بار که اومده سلفونش خراب شده و ...

حالا دوستان نظرشون چیه ؟ چیکار کنم به نظرتون ؟

ممنون

نظر

اگه جعبه باز نشده مشكلي نيست ولي اکه باز شده باشه ممكنه شارژري چيزي عوض شده باشه.

نظر

وقتی من گفتم که این سلفون اصل نیست گفت آره خودمون این رو کشیدیم روی جعبه

وقتی سلفون عوض شده یعنی جعبه باز شده دیگه ، درسته ؟
            راهی هست برای اینکه شارژر و وسایل جانبی رو مشخص کرد ؟

آیا همه دستگاه های رف اکتیو میشن ؟ دستگاه رف شده ای هست که اکتیو نشده باشه و نشه از سایت اپل تشخیص داد ؟

نظر

خوب نگير عزيز چه اجباريه معلومه كه باز كردن.
              ممكنه عوض شده باشه راهش اينه با شارژر اصل مقايسه كني ولي نگير فايده نداره.
              دستکاه هاري ريفارب جعبه سفيد دارن فكر نكنم فعلا ميني ريفارب تو اپل استور فروش داشته باشه.

نظر

1 دنیا تشکر
                پس باید برم دنبال یکی دیگه

جالب این بود که فروشنده میگفت بیا برات وکیوم t میزنم حال کنی اینم از دست بچه ها در رفته

بازم ممنون

نظر

دوستان من یک آیفون تو یک مغازه دیدم که پشت جعبه اش پارت 294LL/A زده بود ولی اون iccid که تو پست اول راجع به توضیح دادید که آنلاک فکتوری ها نباید داشته باشه داشت در ضمن سلفون t خوب و مرتبی هم داشت داستان چی؟؟

نظر

دوستان من یک آیفون تو یک مغازه دیدم که پشت جعبه اش پارت 294LL/A زده بود ولی اون iccid که تو پست اول راجع به توضیح دادید که آنلاک فکتوری ها نباید داشته باشه داشت در ضمن سلفون t خوب و مرتبی هم داشت داستان چی؟؟
                    iccid همیشه و همیشه هم معتبر نیست ممکنه داشته باشه و انلا اپراتور باشه یا حتی گاها نداره ولی لاک بوده.
                    این سایت ها رو میتونید برای چک کردن لاک و انلاک داشته باشید:
                    iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                    iPhone IMEI checker online FREE - iphoneox.com

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                      iccid همیشه و همیشه هم معتبر نیست ممکنه داشته باشه و انلا اپراتور باشه یا حتی گاها نداره ولی لاک بوده.
                      این سایت ها رو میتونید برای چک کردن لاک و انلاک داشته باشید:
                      iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                      iPhone IMEI checker online FREE - iphoneox.com
                      دوست عزیز تو سایت اولی مینویسه unlocked ولی مشخص نیست که منظورش آنلاک فکتوری یا آنلاک اپراتور؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز تو سایت اولی مینویسه unlocked ولی مشخص نیست که منظورش آنلاک فکتوری یا آنلاک اپراتور؟؟؟؟
                        اگه iccid پشت گوشی باشه و بنویسه انلاک یعنی انلاک اپراتوره
                        imei رو پ.خ کن خودم برات چک کنم

نظر

سلام . دوست عزیز اگه میشه منو راهنمایی کنید ، من تازه آیفون 4S گرفتم ، وقتی سریال نامبر را در سایتی که فرمودید وارد میکنم هیچکدام از دو حالتی که گفتید نیست و در قسمت سوم نوشته :
                          Repairs and Service Coverage: Expired

Our records indicate that your product is not covered under Apple's 1-year limited warranty or AppleCare Protection Plan for hardware repairs and service based on the estimated expiration date
                          این به چه معناست . من چکار کنم

نظر

یعنی گارانتی و خدمات تموم شده ایفون دست دوم گرفتین..

نظر

یعنی برم پیش فروشنده اینو بگم میشه با این مدرک پسش داد ؟

نظر

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
                                این لینک خود اپل هست که شماره سریال رو بهش بدید تا نشون بده یکسال گارانتی تمام شده یا نه.
                                امیدوارم گوشیتون نو باشه.
                                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 06-07-2013, 07:09 PM
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X