اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده بدون بازگشت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی جهت حذف کامل برنامه های نصب شده بدون بازگشت

با سلام

خدمت عزیزان خودم عرض میکنم که تعداد زیادی برنامه کرک شده از سورس های مختلفی نصب کردم که مرتب گوشیم کرش میشد تصمیم گرفتم که برنامه های اصلی رو از سیدیا خریداری کنم که این مشکل حل بشه

پس از پاک کردن برنامه های کرک شده و نصب برنامه های خریداری شده متوجه شدم که تنظیمات و حتی کرک قبلی روی برنامه اورجینال نصب میشه ولی نه برنامه رو کرک کامل میکنه و نه میزاره برنامه اصلی کامل نصب بشه

تنها راه حلی که به نظرم میرسید ریستور کردن بود و حذف اثار فایل ها و برنامه های قبلی - ولی از اونجائیکه من فایل shsh دستگاهی رو که تازه خریداری کردم اقدام به سیو فایل shsh دستگاه کردم که با کمال تعجب فقط shsh ورژن 6.0.1 توی سیدیا ضیط شده و این یعنی عدم توانایی ریستور کردن گوشی به ورژن حال حاضرش یعنی 5.1.1

در این شرایط اساتید محترم لطفا کنن و مشکل منو به نحوه مطلوبی حل کنن .

ممنون تمامی دوستان عزیز هستم
    ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 20-11-2012, 12:35 AM

شما برین ۶.۰.۱ راه ب رگشت ندارین چون آیفون ۴ اس دارین ! راهی ندارین مگر اینکه رو همین ورژن ۵.۱.۱ بزنید که اونم باید آموزش داخل انجمن رو ببینید!

نظر

شما با tinyumbrella اخرین نسخه تست کن ببین shsh 5.1.1 رو ذخیره نداره. اگه نداشتی باید به 6.0.1 بری و ری استور مجدد به 5.1.1 هم نمیتونی کنی.
      ولی اگه داشت بگو تا اموزش رو بزارم.
      موفق باشی
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
        شما با tinyumbrella اخرین نسخه تست کن ببین shsh 5.1.1 رو ذخیره نداره. اگه نداشتی باید به 6.0.1 بری و ری استور مجدد به 5.1.1 هم نمیتونی کنی.
        ولی اگه داشت بگو تا اموزش رو بزارم.
        موفق باشی
        با تشکر از پاسختون- تمام مراحلی که به نظر میاد انجام دادم ولی نشد- فقط shsh ورژن 6.0.1 رو داره

- - - - - - - - - -

با تشکر از کمک تون - با هر نرم افزاری که به نظر می اومد انجام دادم ولی نشد

نظر

چونکه فقط میتونیم shshاز ورزن نهایی رو بگیرم و دیگه از5.1.1 نمیشه shshگرفت.

نظر

برنامه های نصب شده قبلی کرک بودن - حالا اورجینالش نصب نمیشه چون فایل هایی وجود دارن که وقتی برنامه رو حذف میکنی اونا حذف نمیشن و روی برنامه اصلی تاثیر منفی میذارن- فقط از طریق ریستور هست که این فایل ها پاک میشن- حالا وقتی shsh ورژن موجود که 5.1.1 رو نداشته باشم ریستور کردن هم محاله

شما بگید چه کنم؟

نظر

بيتالك..حتما بيا ببين واسم مهمه

سلام..لطفا كامل بخونيد
              اكانت بيتالكم بن شدم دوبار و با دو شماره و الان طوريه ك اصلا نميتونم اكانت ديكه اي بسازم..هر شماره ايي بزنم ميگه شما بن شدين.
              من ميزنم بيتالكى ميحذفم دوباره دان ميكنم و نصب ميكنم بازم همون ارور رو ميده.خب اين يطوريه ك يادش مونده من اكانتم بن شده و اجازه ساختن اكانت ديكه اي ندارم.
              لطفا ياد بديد چيكار كنم؟
              اين ip منو گرفته ك نميتونم برم؟
              يا كامل حذف نميشه و چيزايي ازش ميمونه و ميدونه من بن شدم قبلا؟
              كمك كنيد واسم مهمه..بووووووس

نظر

صبر کنید ..
              X