اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ماندن در حالت ریکاوری بصورت خیلی عجیب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ماندن در حالت ریکاوری بصورت خیلی عجیب

سلام اقا من ایفونم 5.1.1 هستش. یه برنامه از سیدیا گرفتم بعد از نصب گزینه ریبوت دیوایس داد، بعد از ریبوت رفت روحالت ریکاوری. هرکاری کردم بیرون نیومد. اومدم تو انجمن تمام کارهایی که مطرح شده بود رو انجام دادم. با تمام برنانه ها امتحان کردم با redsnow, irb5, ifaith,حتی کاستوم فریمور ساختم که ریستور کنم به 5.1.1 ولی ارور3194 داد فایل هاست رو تغییر دادم ارور 1601 1602 داد برنامه های امنیتی رو off کردم انتی ویروس رو آنیستال کردم باز همین ارور رو داد، ویندوز رو عوض کردم ایندفعه ارور 1604 داد. رفتن رو یه سیستم دیگه امتحان کردم باز ارور سرس16 داد. خواستم اپگرید کنم رو 6.0.1 بعد دانگرید کنم ولی باز ارور سری 16 میده. تو این حین چندبارم ارور 3014 داد. چه تو ریکاوری چه تو dfu ارور میگیرم . تنها امیدم اساتید واقعا خبره این انجمنه. خواهشن راهنماییم کنید. در ضمن برنامه تینی امبرلا رو اخرین نسخه شو دانلود کردم تمام برنامه های جاوا رو هم از خود سایت جاوا دانلود کردم ولی هرکاری میکنم باز نمیکنه. یه فایل تکست میسازه و باز نمیشه

براي عبور از ارور هاي سري ١٦ بايد با ireb به dfu حتما ببريد!
    در ضمن قند شكن هم فعال باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      براي عبور از ارور هاي سري ١٦ بايد با ireb به dfu حتما ببريد!
      در ضمن قند شكن هم فعال باشه!
      سلام داداش دم شما گرم، ولی تو توضیح مشکلاتم گفتم که هم با ireb redsnow ifath امتحان کردم هم واسه خروج از ریکاوری هم بردن به dfu واسه ریستور، قندسکنمم فعاله با دو تا قند سکن امتحان کردم. یکی تو همین انجمن گفت برو 4.2.1 راحت میاد بالا میخوام بدونم بعد میتونم اپگرید کنم رو 5.1.1 ؟
      ویرایش توسط amir.joker : https://i-phone.ir/forums/member/105361-amir-joker در ساعت 19-11-2012, 10:09 PM

نظر

الان باز یا iREB-r5 بردم dfu باز ارور میده نمیشه اصلا ریستور نکنم فقط لز این ریکاوری در بیام ؟ تمام راهها رو امتحان کردم

نظر

سلام من مشکلم حل شد، من قبل از عضویت تو این سایت چیز زیادی راجع به ios نمیدونستم، ولی چون واسه ایفونم مشکل پیش اومد ، اینقدر توی این انجمن بالا پایین کردم و مطلب خوندم که نه تنها مشکل ایفونم برطرف شد، بلکه ریستور جلبریک شناسایی و رفع عیوب ایفون رو نیز یاد گرفتم، جوریکه تا الان سه تا ایفون خانوادمو ریستو ، اپگریدو جیلبریک کردم....میخواستم از تمام بچه های بامرام این انجمن تشکر کنم و به مدیر سایت بابت داشتن یه همچین کلونی قوی ای که به جرات میشه گفت تو ایران بی رقیبه، تبریک بگم...

نظر

صبر کنید ..
          X