اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا آيپد ويبره نداره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا آيپد ويبره نداره؟

سلام دوستان
    واقعا شرمندم واسه اين سوال يه تاپيك باز كردم چون مربوط به هيچ نسلي از آيپد نميشد و به تمام نسل ها مربوط بود
    منًاز ابتدا كه از تبلت استفاده كردم از نسخه اول آيپد تا الان كه نسل ٣ رو دارم هميشه ٢تا سوال برام بوده كه يكيش واقعا بنيادي و بحث برانگيز بوده برام كه چرا آيپد ويبره نداره!؟شما فرض بگيريد داريد آسفالت بازي ميكنيد حالا ويبره داشته باشه دستگاه چند برابر ميشه هيجان بازي ؟!كلا ميخوام بدونم دليل خاصي داره كه نزاشتن؟رو همه تبلتها نيست ويبره؟
    سوال دومم هم اينه كه چرا دسته بازي بلوتوث واسه آيپد نمياد كه واقعا فوتبال اونموقع لذت داره .كار نشدني هست؟يا هست ما بيخبريم؟كلا ممنون ميشم راهنمايي كنن دوستان
    پيشاپش يه دنيا دست بوس عزيزان

در مورد ویبره احتمالا دلیل اصلیش اینه که تو جیب قرار نیست جا بشه و notification های ورودی دستگاه هم به ایمیل و im و .... محدود میشه (تماس تلفن و اس ام اس نداره)

نظر

با اجازه آقای خوشنویس جواب سوال ۲:
      هست اما به اون صورتی که شما فکر میکنید نیست!
      iControlPad - Bluetooth gaming controls for your smartphone

60beat

من خودم 60beat دارم خیلیییی عالیه!
      اینم بازی های تحت ساپورت 60beat:

iOS GamePad Games

و اینم بازی های تحت پوشش iControlPad:

Software Compatiblity - iControlPad

بیشتر emulator ، iControl pad هست تا بازی پس نتیجه می گیریم بازی های بیشتری تحت پوشش داره اما من فکر می کنم ۶۰ بیت بهتر باشه
      ویرایش توسط Amyr : https://i-phone.ir/forums/member/41701-amyr در ساعت 19-11-2012, 12:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
        در مورد ویبره احتمالا دلیل اصلیش اینه که تو جیب قرار نیست جا بشه و notification های ورودی دستگاه هم به ایمیل و im و .... محدود میشه (تماس تلفن و اس ام اس نداره)
        يه زمان يادمه روي نوكيا n90 هم واسه اينكه دوربينش مشكل پيدا نكنه زماني كه ويبره كار ميكنه(اون زمان اولين ٢مگاپيكسلي گوشي هاي همراه بود؛) ) اومدن ويبره رو حذف كردن و اتفاقا اينقدر هم گنده بود گوشي كه گفتن تو جيب جا نميشه پس ويبره نزاشتيم كه اينقده انتقاد شد كه تا الان يك نمونه هم تكرار نشده ولي خوب اون موبايل بود و به حق بود چون خصوصياتش تعريف شده بود

ولي اين تقريبا اولين تبلت هست كه همه گير شده و همه تبلت رو با همين مشخصات و نمونه مشخصات ميشناسن و چون از اول هم ويبره نداشته زين پس هم نبينن تعجبي نداره.
        ولي واسه گيم ها فوق العاده بدرد بخور هست و هيجان آور كه غيرقابل انكاره.
        راستي مثلا تو بازي آسفالت ويبره واسه آيفون فعاله؟يا بازيهاي ديگه؟اوه اوه آيپاد هم كه كلا نداره ! عيب نيست ولي بودنش واقعا به كار مياد.
        تو تبلت هاي اندروييدي و ويندوزي هم نيست اين گزينه؟
        ویرایش توسط lionberg : https://i-phone.ir/forums/member/75294-lionberg در ساعت 19-11-2012, 04:25 PM

نظر

اخه اگه ايپد ويبره بخواند براش بزارند بايد يه موتور جت براش بزارند كه بتونه اونو تكان بده البته موتور بحاطر وزن سنگين ايپد كم مياره و ميتركه

نظر

نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
            اخه اگه ايپد ويبره بخواند براش بزارند بايد يه موتور جت براش بزارند كه بتونه اونو تكان بده البته موتور بحاطر وزن سنگين ايپد كم مياره و ميتركه
            خدايي نكرده اين روزها واسه همه چي دارن ابتكار به خرج ميدن و موتور ديزل هاي قديم رو كه نميزارن و از طرفي يه دونه هم ميشه نگذاشت و ٢تا گذاشت.در كل اين قضيه فكر نكم باعث محدوديت واسه اپل باشه كه آيمك جديد رو توليد كرده!
            ویرایش توسط lionberg : https://i-phone.ir/forums/member/75294-lionberg در ساعت 19-11-2012, 06:10 PM

نظر

صبر کنید ..
            X