اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربه شما از كيفيت صداي Earpods به نسبت ايرفونهاي قديمي آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تجربه شما از كيفيت صداي Earpods به نسبت ايرفونهاي قديمي آيفون

سلام دوستان
    من ميخوام ايرپاد بگيرم ولي حقيقتا نميدونم آيا تفاوت ها آنقدر محسوس هست كه ١٢٠ تومن خرج كنم؟
    خواهشا تجربياتتون رو اينجا بگيد تا بدرد همه بخوره
    در ضمن پلير كدوم آيديوايس اپل از بقيه بهتره؟آيفون؟آيپاد؟آيپد؟
    ممنون

من نخریدیم

ولی پلیر ها همه یکه!

نظر

باس خوبی دارن و کیفت صداشون عالیه، به beats و.. نمیرسه ولی به نسبت پولی که میدی عالیه. کلیدهای کنترلی هم بزرگتر و نرم تر شدن.
      در ضمن ظاهرا" ايرپاد ضد آب هم هست چون من یکبار اشتباها" قاطی لباس ها (توی جیب سوی شرتم) انداختم تو لباس شویی و خوشبختانه مشکلی پیش نیومد

نظر

من من هم یکبار همین هنزفری معمولی رو توی لباس شوییمون دیدم و بعد از یک روز تامل،هیچ مشکلی هنوز نداره.
        همون قبلی ها هم همینطور ضد آب هستن

نظر

من فقط یک بار ازش استفاده کردم،به نظرم خوبه ولی بیشتر عاشق طراحی شدم!
          من معمولا با بیشتر هدفون ها مشکل دارم ولی با این یکی ، تو گوش بسیار راحته و کل فضای گوش رو اشغال میکنه!
          به نظر من که خوبه.

نظر

طراحيش كه واقعا معركه شده فقط ميخوام بدونم از نظر بيس و تفكيك صدا چه مقدار از نمونه قديميش بهبود پيدا كرده،چند درصد؟و آيا با داشتن نمونه قديمي ارزش خريد داره اين ايرپادز ؟
            من از نمونه قديميش دارم ٣سال استفاده ميكنم واقعا راضيم ولي با تعاريف دوستان ميخوام بدونم اگر اين مقدار كه تعريف ميشه كارش درسته حتما بگيرم و الي يه دونه اسمارت كيس بگيرم
            در ضمن در مورد موزيك پليرهاي پيش فرض آيديوايس ها نگفتين كه آيا فرقي ميكنن با هم يا نه؟من همه رو امتحان كردم و احساس كردم آيپاد يه مقدار مثلا ١٠٪صداش برجسته تره
            در ضمن ايرفون قديمي رو كه به مك بوك متصل ميكنم و صدا رو تا انتها زياد ميكنم كشش نباره و شروع ميكنه به خشخش كردن و.... و مثل آيديوايس ها نيست كه تا آخرين ولوم كيفيت حفظ بشه،در ايرپادز هاي جديد هم همينجوره
            شرمنده زياد شد سوالام ولي احساس ميكنم به درد دوستان ديگه هم ميخورن

نظر

صبر کنید ..
            X