اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بکاپ نگرفتن آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توی سایت اپل نوشته که بعد اینکه بکاپ آیکلاد برگردونده میشه اپ ها هم شروع به دانلود شدن میکنن منم براساس همون گفتم چون تا حالا بکاپ از ایکلاد برنگردوندم
    iCloud: Backup and restore overview

نظر

من بلاخره ریستور کردم حالا restore from backup icloud رو میزنم بعد که اپل آیدی رو میزنم اررور میده

could not sign in there was a problem connecting to the serve

بیچاره شدم رفت یعنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
        من بلاخره ریستور کردم حالا restore from backup icloud رو میزنم بعد که اپل آیدی رو میزنم اررور میده

could not sign in there was a problem connecting to the serve

بیچاره شدم رفت یعنی؟
        چنبار امتحان کردم تا درست شد

مشخص هست این اررو بکاپ آیتیونز برای چی هست؟ که دوباره پیش نیاد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
          چنبار امتحان کردم تا درست شد

مشخص هست این اررو بکاپ آیتیونز برای چی هست؟ که دوباره پیش نیاد؟؟
          به نظر من باید از اطلاعاتت باشه که موقع بک اپ ایراد میگیره منم چند بار به این مشکل خوردم و کلا بکاپم مشکل داشت و نه چیز دیگه

نظر

یک بار هم فقط بکاپ هایی که تو سیستم ذخیره میشه روپاک کنید مسیر پاک کردنش الان توذهنم نیست ولی من چند بار این مشکل برام پیش اومده و با این کار حل شده

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
              یک بار هم فقط بکاپ هایی که تو سیستم ذخیره میشه روپاک کنید مسیر پاک کردنش الان توذهنم نیست ولی من چند بار این مشکل برام پیش اومده و با این کار حل شده
              این کار از اولین کارایی بود که کردم متاسفانه حل نشد

نظر

منم همین مشکلو دارم الان نه با آیتونر بکاپ میگیره نه با آی کلاد از خود گوشی . دارم ریستور میکنم !! و یه مشکل دیگه نمیدونم از جلبریگ باشه یا نه اما برنامه روش نصب نمیشه حتی با اپستور تا نصفه میره گیر میکنه
                گوشیم آیفون 5 جلبریگ شده ورژن 6.1

- - - - - - - - - -

منم همین مشکلو دارم الان نه با آیتونر بکاپ میگیره نه با آی کلاد از خود گوشی . دارم ریستور میکنم !! و یه مشکل دیگه نمیدونم از جلبریگ باشه یا نه اما برنامه روش نصب نمیشه حتی با اپستور تا نصفه میره گیر میکنه

- - - - - - - - - -

نظر

منم نمیتپنم بکاپ بگیرم
                  جیلبریک نکردم تموم برنامه ها هم اصلا
                  با ۲تا مک امتحان کردم بازم درست نشد
                  خواهشا کمک کنید خیلی اطلاعاتم برام مهمن

نظر

دوستان من مشکل گوشی رو پیدا کردم گفتم بگم شاید کمکی بکنه به دوستان
                    من یه برنامه داشتم که یک سری عکسهای شخصی و .... رو توش ذخیره میکردم به اسم Dot Lock My Data
                    این برنامه تنها علتی بود که من نمیتونستم بکاپ بگیرم بعد از پاک کردنش مشکل کامل حل شد

نظر

صبر کنید ..
                    X